90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №88

  • 27 759
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 111
Гери мери рецептата: 6 големи чушки за пълнене, 4-5 картофа малки, чубрица,сол,вода,лук
на тефлонов тиган капваш малко олио и слагаш лука след това малко вода за да не се пържи а задуши, настъргваш картофите на едро ренде и ги слагаш при лука след това поръсваш с чубрица и сол (по желание черен пипер) слагаш и малко вода те кафтофките поемат и няколко мин го бъркаш, сваляш от котлона пълниш чушките и ги редиш в тава наливаш малко вода печеш като пробваш картофите ( аз ги пека на 200 градуса около час, много зависи от фурната)
Добре дошли на новите фиданки  Hug
Нана снимките са страхотни най-много ми хареса тази с река(езерце) Simple Smile
НЕзнам дали е вярна табличката в здравословно днес я пусках и ми даде че трябвало да си почина от спорт и да хапна още  Joy
Отворих друга табличка и си видях това което ми е нужно Simple Smile
Къде се изгубихте аз до утре мога да си редактирам поста  Joy
За вечеря хапнах картофки на фурна с лук и червен пипер станаха много вкусни   chef и марулена салатка с краставица, пресен лук и чесън Simple Smile))

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 20:05 от anjeelina

# 61
  • Мнения: 1
АНЖИ,каква е тази таблица да не си сънувала Joy
Валето, боцни си да не ти стане нещо

# 62
  • Мнения: 0
Вале, бива ли да се втеляваш толкова  Laughing Аз пък днес облизах вилицата, с която пресипах шоколадовия кекс в друга чиния, но няма да се тръшна по този повод, я  Joy. Днес прекалих с протеините, признавам си с или без бой, начесох си крастата с тараторчето, за утре планирам едни картофени рошкови   chef. Тежко ми еееееее, защо ядох толкова  Cry

# 63
  • Мнения: 1 955
Аз пък как се наядох на вечеря  Tired
Като попско дете на Задушница.
Спагетите ми бяха 100гр., но в сурово състояние  Embarassed

Ей така, вардя се ден, два, три и накрая взема, че се издъня.
Утре плодовия дано компенсира.

# 64
  • Мнения: 456
Аз честно казано не можах да изкарам плодовия. Хапнах си чинийка пържени картофи Embarassed Междувременно изгълтах освен двата банана сутринта и 3 портокала, и 45 гр сурови бадеми. Ами то след толкова комплименти че нямам нужда от отслабване, сама си повярвах даже hahaha Да се надяваме че следващия плодов ще се представя по-добре!
Stella Maria, добре дошла и от мен Hug
anjeelina, каква е тази таблица, че съм пропуснала, а ми стана любопитно?

# 65
  • София
  • Мнения: 1 953
Здравейте дами!
И аз се присъединявам към вашата, прекрсана, изпълнена с позитивизъм тема Simple Smile От момента, в който реших да започна диетата изчетох две теми, но най-накрая ви догоних. Смея да твърдя, че темите ми бяха изключително полезни, за което много благодаря!

Днес ми е четвърти ден. До тук днес изядох два банана, един портокал и около 15 ядки. Най-хубавото е, че не чувствам глад.
За четири дни като плюс от режима отчитам факта, че открих, че чая е вкусен и без захар. Което напълно изключи нуждата ми от подсладител.

Започанх от 70 кг, целта ми е да достигна 60 кг и да променя хранителните си навици. Смятам, че няма по-подходящ режим за тази цел.

Отново искам да кажа, че много се радвам, че се присъединявам към вас. След двете изчетени теми, вече ви чувствам като близки приятелки Hug Hug

И като една новобранка, веднага да задам един въпрос (прочетох внимателно първата страница Simple Smile ) - слагате ли зехтин на салатите?

# 66
  • Мнения: 322
Мерси за отговорите.   bouquet Вместо да ям орехи от него ще хапвам.Момичета дали наистина е точен този калкулатор в здравословно.Сметнах си и излиза,че днес за целия ден имам 300 калории.

Зависи какво си яла, ако е килограм ябълки и 20-30 грама ядки, възможно е да е истина  Hug


Етомира, добре дошла   bouquet Може да слагаш по малко зехтин  Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 12 560
Айде дойде време да се отчета.

До момента 3,5 литра вода и три кафета. Това е. Свърши водният ми ден плюс още малко водица все пак, докато заспя.

# 68
  • Мнения: 1
Браво, Нана!Чакаме резултати утре.
Етомира,добре дошла!Слагаме да без в плодовия/ако ядеш салати тогава/.
Иви, не се коси.Другия плодов ще е успешен

# 69
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Добре дошла, Етомира! Аз слагам на око зехтин, в книгата пише чаена лъжичка за салатата и чаена лъжичка за ястието. Аз слагам малко повече.

Браво на теб, Нана!

# 70
  • Мнения: 0
Поля_от_слънчогледи днес съм изяла 2 картофа и 2 чушки.Все си мислех,че картофите са доста калорични
etomira добре дошла!Дано постигнеш желаните килограми.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 953
Много благодаря за милото посрещане  Hug

И още повече благодаря за положителния отговор на моя въпрос. Simple Smile Точно това се надявах да чуя  Wink

Нана, ти си повече от страхотна! Браво за волята!

# 72
  • Мнения: 1
Привет сладурчета Hug
изчетох ви набързо
и снимчиците разгледах-много сте сладки Party
Мария,Цветка и Иви Shocked
цели 3месеца ще се борите-но с кво newsm78
някой попита в деня на варива кво да си вземе че е в движение-на мен ми се върти картофена салата
тъй и тъй утре ми е бобов Laughing
вчерашния плодов хапнах половин ябълка,3 сливи и малко грозде
днес-общо 4кюфтенца и салатка
вода около литър
лека отслабваща вечер Hug Hug Hug
Д о б р е      д о ш л и  на  н о в и ч к и т е  bouquet

# 73
  • Мнения: 322
Поля_от_слънчогледи днес съм изяла 2 картофа и 2 чушки.Все си мислех,че картофите са доста калорични

Тц. Варените (или печени) картофи са диетична храна - 90 ккал на 100 гр.  Peace

Уф, като подвижен справочник съм  Mr. Green Имам слонска памет за маловажни подробности  hahaha

Между другото, струва ми се, че си яла твърде малко  Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 160
Браво Нана  Hug
И моят наближава във вторник, но знам, че ще се справя. През 1 воден изядох един портокал, иначе щях да припадна. Тъй като имам да свалям още 2, 500 кг до крайната ми цел се зачудих дали този воден да не го изкарам на фрешове цял ден. Все пак ми остава и цял един месец до края. Засега само се чудя и съм със съзнанието, че ще си го изкарам на водичка.
Вие какво ще ме посъветвате?

Общи условия

Активация на акаунт