90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №88

  • 27 754
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 234
Хоооп, и аз в новата темичка, Иве, благодаря  Hug
Днес съм белтъчна, на пилешка пържолка със салатка.
Сега ще разгледам рецептите за бобовия ден за утре, че съм си в нас и ще имам повече време за фантазии  Laughing
Страхотни снимки гледах, обичам да разглеждам професионални снимки мноогоооо  Hug
И да се фръцна, въпреки немногото свалени килца, днес ме изчеткаха, че ми личат  Flutter

# 31
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
НАНА снимките са уникални-ужасно мнпого ми хареса онази с двете деца хванати за ръце-НЕВЕРОЯТНА Е.
Джижи какви са тия ягоди бе жена,добре,че тука няма бременни сред нас,че досега да са си пратили мъжете на пазар Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 12 555
НАНА снимките са уникални-ужасно мнпого ми хареса онази с двете деца хванати за ръце-НЕВЕРОЯТНА Е.



Това е Калоян и най-добрата му приятелка София  Grinning

# 33
  • Мнения: 5
Гери тя диетата не е за бременни!Питаш ли ме оня ден хипопотамчето като пусна ония ти торти!Вий в големите градове сте добре!Хоп в сладкарница,ама мен питаш ли ме? ooooh! Grinning
Наистина страхотни професионални снимки!

# 34
  • Мнения: 9
здравейте момичета   bouquet искам да ви питам плодовите млека могат ли да се ядът в белтъчения ден или не са режимни?  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 10
Хоп и аз в новата темичка
Иве - благодаря   bouquet
Пожелавам на всички мноооого минуси  Hug Hug Hug

ПС: Пухинка, аз мисля, че трябва да ги оставиш за след диетата, защото в тях има захар, но нека все пак и другите се произнесат  Hug

# 36
  • Мнения: 322
Не са  Naughty Имат захар и някакви други гадости в тях  Laughing

# 37
  • Мнения: 110
Като заговорихте за плодови млека, да ви питам за натуралната активия и тази Закуска. Понеже те много добре ми действат за WC-то.

# 38
  • Мнения: 377
Плодовите млека съдържат захар или подсладител. Активия закуска не става - корнфлекс за въглехидратен и мляко за белтъчен- нещо се смесват-. Wink  За натуралната ативия не съм 100% сигурна , но май и там имаше някакъв подсладител. Peace

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Записвам се и аз  Grinning
За съжаление с едно прегрешние от днес.
В бобовия ден не успях да устоя на една баница. Малко хапнах, но много зле ми се отрази на стомаха. Дано успявам занапред да не го повтарям...

# 40
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Коя от мацките спомена за пълнени пиперки с картофи???
Моля за рецептата-звучи ми готино.
И аз един въпрос да цопна тука-днес за вечеря ще си нарежа зелена салатка и ми се ще да си сложа и малко царевичка вътре Mr. Green Mr. Green Mr. Green ,мога ли?
И ето ви линк към нашите снимки ,в албума  за рожденният ден ме има как изглеждах в началото на януари,а сега видимо малко съм свалила,но МЕРКИ И ТЕГЛИЛКИ след водният на 15.03.
http://www.snimka.bg/?profile,albums
а в момента съм в особено духовно състояние и слушам ето това: http://www.vbox7.com/play:8d30272c
поздрав за всички фенове на тази музика. smile3525

# 41
  • София
  • Мнения: 12 555
Гери-Мери - дай правилния линк  Mr. Green

# 42
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Че при мен сега като натисна и си ми отваря точно каквото трябва.
Кой не е правилният за снимките ли?
Ето http://geripetrova.snimka.bg/maternity/az-s-m-shishka.307525.8859301

# 43
  • Мнения: 1 777
Че при мен сега като натисна и си ми отваря точно каквото трябва.
Кой не е правилният за снимките ли?
Ето http://geripetrova.snimka.bg/maternity/az-s-m-shishka.307525.8859301
Гери на тези снимки на мен ли ми се струва ,че не си дебела ,а бременна?

# 44
  • Мнения: 0
Днес изкарах чудесен спортен полуден сред природата.
Толкова съм доволна,че си простих обедното объркване Laughing
Вече приключих с вечерята-зелен боб с картофи.
Възхищавам се на момичетата,които показаха снимки.Аз нямам смелост.
Сигурна съм ,че ще успеете,защото килограми се смъкват с много желание и воля.А вие имате и двете. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт