за височината

  • 73 451
  • 276
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 209
Цитат
Сложих миньони в кавички, защото има Балкан разлика между "ниска жена" и "миньонче" 
                              Бе, аз веднъж без да искам бях извън България. Бе, тия хора как се размножават, мен импотентност ме хвана. Добре че не стоях дълго та не стана хронично. Тука са хубави жените, вярвайте ми. И то повечето. Не знаете какво е навън. Леле!!!!

to za tova i si namirame kusuri, zashtoto sme hubavi, no ne sme vsichkite perfektni za korici na spisania Grinning   p.p. Sorry za latinicata, imam smotan telefon yavno...

# 211
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не знаете какво е навън. Леле!!!!

Da бе какво е навън , глупости говориш има жубави жени и са харесвани при това  Wink  Друг е въпроса че не пускат  Mr. Green на иностранци еле па българи  Whistling докато обратното не е така  Laughing



Тематично, все с високи съм била, 1,60 съм мъжо ми 27 см стърчи над мен , добре ни е тамън сме си и двамата  Wink

# 212
  • Мнения: 2 414
Каква е разликата между "ниска жена" и "миньонче"  ?

# 213
  • Мнения: 1 911
Каква е разликата между "ниска жена" и "миньонче"  ?
Амииии...една жена с ръст 1,60 и тегло от 70 кг. едва ли може да се нарече миньонче  Mr. Green
Миньончето е нисичко и слабичко, както се казва "джобно гадже".

# 214
  • Мнения: 2 414
А,добре успокоих се. Mr. Green

# 215
  • Мнения: 159
интересно е тук Winkи аз винаги съм харесвала високи мъже,аз съм 164 висока,обаче се омъжих за мъж 170см висок.Е сбогувах се с високите обувки,но пък се чуствам добре с половинката си...

# 216
  • Мнения: 3
Аз винаги съм предпочитала високи мъжи и то не само, защото съм висока. Аз съм 170, а приятелят ми 198. Mr. Green Мога спокойно да си нося обувки с висoк ток без да се притеснявам от нищо. Grinning

# 217
  • Мнения: 15 083
интересно е тук Winkи аз винаги съм харесвала високи мъже,аз съм 164 висока,обаче се омъжих за мъж 170см висок.Е сбогувах се с високите обувки,но пък се чуствам добре с половинката си...
И аз винаги съм харесвала високи мъже, но не си взех висок мъж - аз 165, той - 173. Аз обичам да ходя на 10-12 см. ток Simple Smile Е, изглеждам по-висока, ама важното е, че и двамата не се притесняваме от това!

# 218
  • Мнения: 61
Майка ми,едно време добре ми казваше да скачам,та да порасна повечко на бой,ама цък..1.60.Ем доволно ми е  Grinning Така и така моя човек е 1.75,вписваме се някак си Mr. Green

# 219
  • София
  • Мнения: 4 349
Височина за мъж - над 180 иначе определено е нисък. Жената може и да е по-ниска от 170, но не много. Идеалната височина за жена - 170.

# 220
  • Мнения: 408
много харесвам високи мъже! над 180 см, някъде 185. не че това е наи-важното , но нали на това е посветена темата  Embarassed

# 221
  • София
  • Мнения: 2 436
... Жената трябва да е нежна и слаба Crazy а не някаква висока,едра и кокалеста Crazy
Това все едно мъжът ми го е писал ...., а той не е комплексар на тема височина, защото е 1.90
Аз съм 1.67 , 56 кг, не се намирам за висока, 3-4 см в повече щяха да ми дойдат добре, но колкото-толкова.

# 222
  • Мнения: 3
emy_emy, питай мъжа си от мен какво иска да каже с това... Grinning Аз съм висока-170-172, 52кг., повече от това през живота си не съм била, понеже бях балерина до преди 1 година. Колкото и упорито да се старая да напълнея не ми се получава, а и явно метаболизма ми е такъв. Не мисля, че е грозно жена с височина до 170-175 да е слаба, до 55кг примерно. По принцип аз винаги съм харесвала по заоблени жени-заоблени, заоблени, до 60-62кг, но това не означава, че слабите жени са грозни, даже напротив. Нали ние, жените, все се опитваме да отслабнем?! Simple Smile

# 223
  • София
  • Мнения: 4 349
emy_emy, питай мъжа си от мен какво иска да каже с това... Grinning Аз съм висока-170-172, 52кг., повече от това през живота си не съм била, понеже бях балерина до преди 1 година. Колкото и упорито да се старая да напълнея не ми се получава, а и явно метаболизма ми е такъв. Не мисля, че е грозно жена с височина до 170-175 да е слаба, до 55кг примерно. По принцип аз винаги съм харесвала по заоблени жени-заоблени, заоблени, до 60-62кг, но това не означава, че слабите жени са грозни, даже напротив. Нали ние, жените, все се опитваме да отслабнем?! Simple Smile

Защо пък 170 см и 50 кг да е слаб! Важното е човек да се чувства добре в своята кожа!

# 224
  • София
  • Мнения: 2 436
emy_emy, питай мъжа си от мен какво иска да каже с това... Grinning Аз съм висока-170-172, 52кг., повече от това през живота си не съм била, понеже бях балерина до преди 1 година. Колкото и упорито да се старая да напълнея не ми се получава, а и явно метаболизма ми е такъв. Не мисля, че е грозно жена с височина до 170-175 да е слаба, до 55кг примерно. По принцип аз винаги съм харесвала по заоблени жени-заоблени, заоблени, до 60-62кг, но това не означава, че слабите жени са грозни, даже напротив. Нали ние, жените, все се опитваме да отслабнем?! Simple Smile
Питах го  Laughing, говорим за висока, едра и кокалеста жена , а не за пропорции 170 см/52 кг, твоето телосложение няма нищо общо ...., а никой не казва, че слабите жени са грозни.  И аз искам трайни  -5 кг, ама нещо не се получава ...
За мен и / и за мъжът ми/ висока жена е над 180 см, а ниска под 160 см  Hug

Общи условия

Активация на акаунт