Рисуване на стъкло/4

  • 75 323
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 608
Ей, много съм загубенаа  ooooh!
Забравих да почерпя за рождения си ден!








# 46
  • Мнения: 379


Честит рожден ден, Ели!!!
Много блажени творчески моменти ти желая!
Страхотна торта си направила.  Wink

# 47
  • Мнения: 608
Черпя и с едно от последните неща, които направих. Имам още 6,7, но фотото се изтощи  Laughing

# 48
  • Мнения: 116
Честит рожден ден Elica676!Бъди здрава,щастлива и все така творчески продуктивна  bouquet!

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 184
Все така креативна, позитивна и отворена към света с усмивка да си  bouquet

# 50
  • Русе
  • Мнения: 1 193
                                                 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СКЪПА ЕЛИ!!!!
                                                  Живот и здраве,
любов и светли  дни
с усмивки нека е окичен
живота ти до старини!

                       

  Чинията е страхотна.Хм,вече взех да се навирам по ъглите... Laughing То Ели ми взе страха Crazy Joy

# 51
  • Мнения: 608
Благодаря ви!

  love001

Джастич, какъв страх съм ти взела бе? Ти на мен сърцето  ми взе и пак не се оплаквам  Joy

http://



   Засега толкова           ppp

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН ЕЛИ!
От сърце ти желая да си много обичана и много закриляна!
Красотата която даряваш на стъклото, да получаваш с пълни шепи във всяка секунда от живота ти!

# 53
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Предпразнично да се отчета с едно витражче 40/70см,в рамка от ковано желязо,за един 60г. юбилей.
    и в близък план
 
      Ели,душата,на всякъде ти търсих сърцето-ами не е у нас Joy
И пу да си заплюя купата с корабите,много си падам по тия сюжети. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesБраво мила.За аборигенските страсти няма да коментирам. Hug
  Свалила съм си две-три моделчета на кораби...мисля да направя един от тях за рожденния ден на татко.

# 54
  • Мнения: 608
  Джастич, сега пък акъла ми взе!! Връщай си ми го вИднага! Сърцето ми задръж, нали знаеш, че те обичам?  Grinning
Ама наистина ми взе акъла и ми напира само една дума- ЖЕСТОКО!
Фроста ти активно влезе в работа, днес усмърдях къщата, но мъжете геройски търпят-мъжа, синчето и котака   Laughing
Имам пак много нови неща, но предлагам да се редуваме всички, че взе да ме досрамява. Къде забегнахте всички?  Wink

# 55
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Христос Воскресе!
Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

# 56
  • Русе
  • Мнения: 1 193
                                                           

# 57
  • Мнения: 608
Христос воскресе!

# 58
  • Мнения: 440
ЧЕСТИТО ВОСКРЕСЕНИЕ!

# 59
  • Мнения: 440
Еее пак на мен се пада честта да побутна темата,къде се загубихте всички-празнувате ли още или сте запретнали ръкави и творите хубости а  Thinking Джаста ,Ели пак сте ни скрили шапките с прелести - сърдечен удар ще получа от вас,това кехлибарено грозде и с тия корабии СНОГСШИБАТЕЛНА /тъй ли беше  Embarassed  Crazy  newsm20 newsm20  .Огромни благодарности на вас двете,че ми дадохте кураж и ме нахъсахте към стъклото -ще сте старая да оправдая доверието милички.Вашето ниво докато стигна не знам колко фурни хляб трябва да изям,ноо дерзая .Ето я обещаната ваза ,най-сетне успях да се докопам до нея и я завърша.Качеството на снимките както винаги под всякаква критика-то си е моя запазена мярка.На живо цветовете са много по-ярки и искрящи.
 http://mirage72.snimka.bg/hobby/risuvano-st-klo.369078.18098817

Позитивна,слънчева и прекрасна седмица ви желая!  bouquet  bouquet  :bouquet
:

Общи условия

Активация на акаунт