СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 284
  • 533
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 857
И автобус 306 минава в момента по бул. Ситняково. Автобус 120 също е на близо (спира на Румънското посолство или предната му спирка е на ъгъла на Черковна и Мадрид).

# 91
  • София
  • Мнения: 13 150
От Дайхман признавам, че очаквах повече. Бях харесала 2 чанти в каталога, но на живо не са толкова добри нито като визия, нито като изработка. Едни от обувките, които най-напред погледнах на петата бяха тръгнали да се разлепват(в частта на стелката Shocked) Имаха иначе хубави гуменки, много цветове и десени

Гуменките не са много качествени. Нацепват им се подметките преди да е минал и месец. От Пловдив купихме 2 чифта и двата се нацепиха. След това цяло лято бяхме на абонамент  Mr. Green. Гаранцията им е 2 месеца и при всяко ходене ги подменяхме за нови. Поне няма проблем с рекламациите. Три пъти сменяхме. Последните им ги опростихме, че дойде есента и изпуснахме гаранцията  Mr. Green.

Още 3 покупки имам от там. Дамски затворени обувки тип мокасина/рекламирани и подменени след 2 седмици носене/, боти/ скъсани, но неподменени/ и сандали, от които съм доволна и носих цялото лято без да се скъсат  Grinning.

# 92
  • Мнения: 4 275
Еййй ... много се радвам задобрите отзиви ... на фона на лошите отзиви за Аутлета до Метро!  Crossing Arms
Нямам търпение да ида до там, но събота и неделя сигурно ще е лудница Simple Smile

Колкото до автобусите, мисля, че 305 минава през там, не 306, но не съм сигурна де ...  Rolling Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 3 856
Аз ходих днес следобяд - впечатлена съм, почувствах се все едно съм на Запад  Grinning
Много ми хареса!Има толкова много марки,които ми липсваха .... Страхотно внимание от страна на охраната за паркинга, вътре по магазините от обслужващия персонал - дано всичко остане така! За мен това е най-добрия мол в БГ и ще бъде моето любимо място за пазаруване!

# 94
  • Мнения: 1 572
И ние днес ходихме семейно. Като цяло съм впечатлена, има голямо разнообразие от марки. Чудя се къде е този детски кът, че не попаднахме на такъв. Ние общо взето тичахме по детето и може да не сме го видели. Има малка обособена част с кораб и катерушка с/у Хиполенда, но е отворено място, а не клуб. Ако не мога да оставя дребното на "какички" да го гледат мисията пазаруване ще е невъзможна  Crazy
Малък минус за Хиполенд - сложили са доста странни плочки. Детето ми се хлъзна и падна лошо, мъжа ми почти щеше да я последва. Гледах и други около нас играеха на "стой си на краката". Но персоналът е 6+, отзивчиви и любезни, без да са досадни.

МОЛът има ли сайт? Не намирам в чичо гугъл.

# 95
  • Мнения: 924
И ние днес ходихме семейно. Като цяло съм впечатлена, има голямо разнообразие от марки. Чудя се къде е този детски кът, че не попаднахме на такъв. Ние общо взето тичахме по детето и може да не сме го видели. Има малка обособена част с кораб и катерушка с/у Хиполенда, но е отворено място, а не клуб. Ако не мога да оставя дребното на "какички" да го гледат мисията пазаруване ще е невъзможна  Crazy
Малък минус за Хиполенд - сложили са доста странни плочки. Детето ми се хлъзна и падна лошо, мъжа ми почти щеше да я последва. Гледах и други около нас играеха на "стой си на краката". Но персоналът е 6+, отзивчиви и любезни, без да са досадни.

МОЛът има ли сайт? Не намирам в чичо гугъл.


http://serdikacenter.bg/

# 96
# 97
  • Мнения: 876
Здравейте!

И аз да се отчета  Simple Smile Много съм доволна, молът е невероятен, има за всеки по нещо, на ниски и високи цени  Peace Детски дрешки има в Miss Sixty Kids, Zara Kids и Reserved Kids. Ако трябва да бъда честна, последните ми грабнаха най-много окото Wink Не са главозамайващи цени, моделчетата са хубави. Харесват ми и дамската и мъжката колекция на Reserved!  Wink А и самият мазагин си е доста добре направен, има си пространство, можеш да си разглеждаш спокойно, а не всичко да ти е наблъскано като в Терранова...   bouquet

# 98
  • Софето
  • Мнения: 622
И аз днес минах  Grinning. Всички марки от другите молове ги има и тук, плюс по назад изброените нови за БГ пазар и аз ще добавя BSB, PHARD, JLO, GRAMA за други не се сещам. Детски кът (малак) има но без гледачки. Най-накрая всичко на едно място  Grinning , може да кажем ЧАО на шопинга в Солун  Wink.

# 99
  • Мнения: 328
Еййй ... много се радвам задобрите отзиви ... на фона на лошите отзиви за Аутлета до Метро!  Crossing Arms
Нямам търпение да ида до там, но събота и неделя сигурно ще е лудница Simple Smile

Колкото до автобусите, мисля, че 305 минава през там, не 306, но не съм сигурна де ...  Rolling Eyes

Така е, 305 минава, не 306 Peace Иначе тоя аутлет до Метро май няма да има много посетители. Сердика център предлага магазини за хора с различни възможности, а в аутлета цените съвсем не са като цени за дрехи от минал сезон, а и е на не усобено удобно място. Новият Мол ще намери много фенове със сигурност Peace

tania67 , благодаря за отзивите за гуменките. Иначе са много хубавки, но  явно са рекордьори по късане...1 месец уаууу Laughing

# 100
  • Мнения: 48
Очарована съм! Най-накрая и в БГ истински shopping centre! Огромен, с многобройни магазини, за всякакви вкусове и възрасти!
Мен лично най-голямо впечатление ми направиха Peek & Cloppenburg (за дрехи) и Humanic (за обувки), достатъчно разнообразие и в двата, харесах тооолкова много неща.... Simple Smile
Към списъка с магазини, нека добавя още: Camper, Furla, Carnival Kids, U.S. Polo и др.

# 101
  • Мнения: 4 275
Видях, че има Колинс? Той отворен ли е вече? Как са цените?

# 102
  • София
  • Мнения: 3 061
Да се присламча в темата и аз, нали може  Hug

Офисът ми е на 2 крачки, а и живея наблизо и с колежката ми си направихме дълга обедна почивка на 16, но по-скоро успяхме да обиколим коридорите  Mr. Green
Изумени останахме от многото пенсионери - влизат в магазините, питат "има ли някакви промоции, нещо подарявате ли" и си излизизат. Тийнейджърите, предполагам, също ще намалеят след известно време. Иначе МОЛът наистина е огромен, много добре подреден, персонала е любезен и достатъчно - явно обучен като за началото.
Предчувствам че поне квартала скоро ще сме "униформени" с ризите-туники в бершка или Зара  Mr. Green
Определено замисъла е бил по-скоро "моден мол", отколкото място за забавление - преобладават магазините, местата за кафе и хранене са малко. Не е целта да идеш там само за вечеря, според мен.
Не се сещам нещо, дето да ми липсва вътре като магазин, да допълня, че има и манго, но още не беше отворен. Сутеренът е май повече в спортни марки. Има и соломон, но не влизах. Хюманик и мен ме впечатли. Аз бях тръгнала с мисията да си купя ботуши, но естествено(!), навсякъде колекциите са пролет/лято  Peace
Определено, обаче, трябва да намерят място за детски кът  Confused киното го прежалих вече, въпреки, че няколкото околни квартала сме реално без кино  Naughty
Хареса ми как е оформен къта за хранене, защото в Мола на Стамболийски е направо потресаващо. Заведенията за хранене не бяха отворени, освен споменатите в предните постове мернах и пица хът.
Пикадили беше от болезнена необходимост за квартала. Не влизах обаче, че нямах време, но изглежда голям.

# 103
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
...
Пикадили беше от болезнена необходимост за квартала. Не влизах обаче, че нямах време, но изглежда голям.

Сравнително голям е. Но ще трябва време докато го опознаем  Sunglasses. За разлика от "Била", всеки "Пикадили" е подреден различно. Корите за баница намерих къде са след като питах поред 4-ма служители. Доматите, които купих в тарелка бяха 50% скапани и корите за баница с марката на "Пикадили" няма да купя отново - много дебели, само 3 броя в пакет  Mr. Green и въпреки двойното време за печене си останаха на места сурови, на места естествено - изгорели. Има "екзотични" плодове и зеленчуци  Laughing като маниока по 4.50 , сладки картофи по 6 и нещо и малки кафяви банани (последното не знам какво е  smile3520)

# 104
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes Добре де, само аз ли чух слухове, че киното се довършва, но все пак ще го има.

Общи условия

Активация на акаунт