АВГУСТинчето си шава и на мама сладки ритничета раздава № 6

  • 25 026
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 213
Не вярвам да се приеме тази мярка. Изобщо бг. правителството напоследък имам чувството, че опипва почвата, докъде биха могли да се разпрострят в безумията си. Станахме свидетели на неприемането на нескопосаната идея за двойно облагане на управителите, после на опита да повишат здравните осигуровки. Сега вярвам, че ще се откажат и от тази си безумна идея. Няма резон да приемат нещо подобно. Това ще доведе до масови протести, които те не желаят. В момент на криза биха поставили много семейства в безизходица и принуда на майката да се върне рано на работа. Оттам идват проблемите и с търсене на вариант за гледане на детето, което на 6м. си е още бебе. Не достигат детски градини и ясли за тази авангардна антикризисна мярка на нашето мило правителство.
Просто си разсъждавам и дано да съм права.

# 61
  • Мнения: 1
Здравеѝте бъдещи мами Laughing
Ние още не знаем цвета на нашите гащенца дано да разберем скоро.Каквито и да са да са живи и здрави всички бебоци,а на техните мами леко раждане Hug

# 62
  • Мнения: 78
Не вярвам да се приеме тази мярка. Изобщо бг. правителството напоследък имам чувството, че опипва почвата, докъде биха могли да се разпрострят в безумията си. Станахме свидетели на неприемането на нескопосаната идея за двойно облагане на управителите, после на опита да повишат здравните осигуровки. Сега вярвам, че ще се откажат и от тази си безумна идея. Няма резон да приемат нещо подобно. Това ще доведе до масови протести, които те не желаят. В момент на криза биха поставили много семейства в безизходица и принуда на майката да се върне рано на работа. Оттам идват проблемите и с търсене на вариант за гледане на детето, което на 6м. си е още бебе. Не достигат детски градини и ясли за тази авангардна антикризисна мярка на нашето мило правителство.
Просто си разсъждавам и дано да съм права.
Ох, ти хубаво разсъждаваш, де да можеха и управниците да разсъждават... #2gunfire

# 63
  • София
  • Мнения: 533
Абе кога щте вземат да го махнат тоя Хер Флик най после, писна ми от неговите простотии, нямам думи направо, антикризисни мерки  #2gunfire могат да дават милиони левове за какви ли не простотии, ама наште пари много им тежат. Нямам думи просто
ХЕР ФЛИК да си ходи викам аз

# 64
  • Мнения: 78
Margo19 "Подозирам, че се получава като ям ябълки  Някакси корема ми се подува ли, не знам какво става, но започвам да се чувствам зле, а това преди не го е имало и все пак нали ябълките са полезни, не мога просто да ги спра."
Когато бях трети месец бях установила същите ефекти точно от ябълки - и ги бях спряла. Сега вече не ми става така и си ги ям. Ще премине  Simple Smile
Да Ви питам нещо дали се случва на още някой - от седмица много ме сърби кожата в горната част на гърдите (и малко над гърдите) - мажа си и корема и тях с http://www.nivea.bg/products/show/12204, ама си сърби, много повече от кожата на корема  Rolling Eyes
(иначе съм със стегнат сутиен и малко са ми се уголемили гърдите откакто съм бременна) Забавен въпрос, а?  Laughing
 Hug
Мерси, ами ще ям... печени киселици вече!  Laughing Joy Хм, киселиците не бяха ли пак вид ябълки? newsm78 Joy Абе направо веселба - първо разни манджички ми отпаднаха от менюто, сега пък плодове... какво ще се яде...  newsm78напоследък наблягам доста на банани и без да се усетя омитам в големи количества, та с мъжа ми се смееме, че верно някоя маймунка ще излезе накрая, както той нарича на галено бебока Laughing Joy
За сърбежите, имах по едно време по коремчето, но беше много за кратко, по-кофти и по-дълго продължиха при мен по зърната Shocked  Embarassed Някой да е имал нещо подобно? Че ме е срам да си питам... Засега отшумяха, но наистина беше доста упорито и неприятно...  Confused Пък теб може и да те сърби от стегнатия сутиен... По принцип знам, че трябва да носиш такъв, който е наистина удобен!
Wink

# 65
  • Мнения: 4 202

ХЕР ФЛИК да си ходи викам аз

Да бе, вярно, че е като Хер Флик Joy
Аз се изумявам колко хора са му и продължават да му стават почитатели във ФБ  newsm78

# 66
  • Мнения: 78
Либи не знам как ще пътуваш, не може ли пък да се отложи това пътуване или някой друг да пътува вместо теб newsm78 Не знам, може би пък аз съм твърде голяма паника, ама в твоето състояние нямаше да се осмеля на такова нещо. На мен ми е интересно докторката не е ли изтъкнала някакви причини за тази болка, на какво се дължи? Или просто ти е казала да лежиш, ами не трябва ли да те прегледа по-обстойно или да ти изпише нещо друго, щом Но-Шпа-то не помага, знам ли, някакво по-голямо внимание от нейна страна или пък да те види друг лекар? А за пътуването какво ти каза, ще можеш ли? Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 156
И мен направо ми развалиха настроението с тази глупост. Интересното е, че нито една медия не споменава за това до момента (с изключение на Бг-Мамма, която си е сила отвсякъде Simple Smile)
Ще предприемаме ефективни мерки като трябва. Не стига, че си плащаме съвестно данъци и осигуровки, а насреща нищо не получаваме, а сега от майките тръгнали пари да вземат. Еййй. изключително анти социална държавна политика.
Хубавото временце навън ме зарежда с енергия, цял ден се ровя в сайтове за онлайн пазаруване Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 533
Аз очаквам скоро Хер Флик да заповяда да разтрелят всички бременни и пенсионери, че те си тежат на държавния бюджет  Joy
Сори за черния хумор ама не се сдържах

# 69
  • Мнения: 676
Либи не знам как ще пътуваш, не може ли пък да се отложи това пътуване или някой друг да пътува вместо теб newsm78 Не знам, може би пък аз съм твърде голяма паника, ама в твоето състояние нямаше да се осмеля на такова нещо. На мен ми е интересно докторката не е ли изтъкнала някакви причини за тази болка, на какво се дължи? Или просто ти е казала да лежиш, ами не трябва ли да те прегледа по-обстойно или да ти изпише нещо друго, щом Но-Шпа-то не помага, знам ли, някакво по-голямо внимание от нейна страна или пък да те види друг лекар? А за пътуването какво ти каза, ще можеш ли? Rolling Eyes

Марго, аз също се притеснявам много, но билетите съм ги взела много отдавна и няма как... А така чакам това пътуване. Отивам да се видя със семейството си, защото не се знае дали ще успеят да дойдат лятото и изобщо кога ще можем да се видим.
До другата седмица ще лежа и това е. Иначе аз ходих при две различни лекарки и двете казаха - нормално е, не е притеснително, но няма лекарство. Това е. За пътуването каза няма проблем, само няколко дни да взимам но-шпа за всеки случай, да се успокои матката.
На какво се дължи болката - ами сега всичко в тази област се променя, разтягат се връзки, матка, нещо за някакъв хрущял ми обясняваше, но не разбрах добре.

# 70
  • Мнения: 27
Аз очаквам скоро Хер Флик да заповяда да разтрелят всички бременни и пенсионери, че те си тежат на държавния бюджет  Joy
Сори за черния хумор ама не се сдържах
Oще малко офф-топик но - бременните на са за разстрел - те все още плащат данъци и осигуровки в общия случай! За разстрел са тези дето са си плащали, плащали пък сега искат и да взимат "нахалниците"!
Либи, парацетамола не облекчава ли болката? Все пак е от нещата, които са ни позволени, а принципно облекчава различни болки... newsm78 Дано по-бързо да ти мине!

# 71
  • София
  • Мнения: 533
Току що прочетох това http://politics.actualno.com/news_289600.html
Вие ако си мислите че само бременните са на мушка жестоко се лъжете, проекта предвижда и пенсиите да се облагат с данъци. Е как то бременните и пенсионерите понеже са най богатите в държавата трябва от тях да вземаме, да не вземем случайно да ощетим някоя от дебелите мутри с големите джипове  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Просто нямам думи за това правителство

# 72
  • Мнения: 1 243
здравейте и от мен!  Grinning  Peace

аз също не вярвам това "антикризистно" предложение да бъде прието - права е jenap, че става дума за някакво опипване на почвата... според мен, ще последва много сериозна обществена реакция и идеята на дянков ще бъде отхвърелна! дайте да не си тормозим бебчетата с тези безумия!!

утре съм на преглед и така се надявам най-после да разбера цвета на гащите!! после ще пиша!  Sunglasses

# 73
  • София
  • Мнения: 164

ХЕР ФЛИК да си ходи викам аз

Да бе, вярно, че е като Хер Флик Joy
Аз се изумявам колко хора са му и продължават да му стават почитатели във ФБ  newsm78

 hahahaНе бях се сещала това изкопаемо на кого ми мяза...ама сега като го чух  rotfImbo smile3532

# 74
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
Да се похваля и аз - нашите гащи ще са розови. Моят мъж попита няколко пъти, но докторката беше категорична.
Ами женско царство ще е вкъщи, какво да се прави Joy Мисля, че каката ще се радва най-много на новината.
На ФМ се видя, че всичко си ни е наред. Разгледахме подробно - главичка, ръчички, крачета, диафрагма, сърце, бъбреци и т.н.
Пожелавам на всички мами такива хубави новини.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт