Отговори
# 735
  • Мнения: 486
Честит празник на всички!Да сме живи и здрави!Чесито на именниците!

Каня ви на закуска ,че умирам от глад!

# 736
  • Мнения: 5
Честита Цветница!
И четит имен ден на всички празнуващи!

Май е време за нова тема Simple Smile

# 737
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро и от мен,

Честит Имен Ден на всички цветя днес!  smile3525
 Не съм Ви писала скоро, но бях заета с приготовленията за днешния празник и най-вече с изненадата за внуче на родителското тяло. Резултатът беше ...страхотен  newsm44  newsm47. Получи се доста емоционално!  Flutter

Весел Празник и поздравления на всички похвалили се с хубави резултати!  Party

# 738
  • София
  • Мнения: 5 729
Честит празник на всички които празнуват!
Много здраве,щастие и късмет! Hug

[img][http://pozdravi.net/english/data/media/2/cvetnica38.jpg/img]
Ние чак сега станахме,а по новото време си е 10  Grinning
Над,слушам и изпълнявам  Hug и гледай и ти да не се преуморяваш!  Naughty Heart Eyes Hug

Днес временцето е по ганичко и вие сте повечкото тук и ми е много хубаво!  Party Hug

Мишана,било е прекрасна изненада!  Hug

Андреа,ако са едояйчни ще са от еднакъв пол ама какъв не се знае!
Утре съм на ранната ФМ и ще видим дали и  те са еднояйчни,че док каза следващия път! Grinning
Дано всичко е наред само пък другото каквото дойде! Praynig


Ще пусна нова тема след малко пък Лейди ще се доопарави като се появи! Hug

  

# 739
  • Мнения: 0
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485997.new#new

Сложих името което е с най-голям процент при гласуването  Grinning

# 740
  • Мнения: 6
Честит Празник на всички Цветя! Да сте живи и здрави и много щастливи  bouquet Hug

Още не знаем какъв е пола на Бебо, а се вълнувам. На преглед за ФМ съм  първата седмица на април, но ми се струва ранно да кажат какъв пол е. Вие как мислите? Може ли в 12 сед. да се види? newsm78. Аз нямам предпочитания - да е живо и здраво и всичко да е наред Praynig

Аз също честичко имам кошмари, но свързани със сина ми. Налегнали са ме някакви страхове, дано да са само страхове  Praynig. Днес съм малко притеснена, бъдещия батко малко почва да се дърпа и каза, че няма да гушка и целува бебето и, че няма да му обръща внимание Sad Това ме натъжава, в началото като разбра беше много щастлив, а сега...надявам се по - нататък да е по - ентусиазиран  Praynig Имате ли сходен проблем с по - големите деца?

чакаме хубави новини и от другите мами на които идната седмица им предстои преглед  Hug

Да ви е спокоен деня   bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 5 729
Има нова тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт