Ще имам близнаци! Тема с продължение....17

  • 34 219
  • 790
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 308
Julia Yankova , честити ви сини гащи!
На всички много ви се радвам и макар да имам и син и дъщеря, ще повторя нещо известно отдавна - полът няма значение. Всеки е толкова прекрасен по един неповторим, уникален начин.
Добре дошли на новите бъдещи двойни мами!   bouquet  bouquet  bouquet

Марков и на мен ми отказа диск - каза, че са неясни изображенията, че ще си пречат бебетата. Явно държеше на качеството  Laughing.

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте, благодаря за пожеланията!    bouquet Аз съм едва в началото 10 г.с. първа бременност и то с близнаци. Навсякъде чета че бременост с близнаци било проблем. Моля ви  кажете /като майки с опит/ има ли нещо вярно или просто всички се застраховат.

# 47
  • софия
  • Мнения: 1 201
Цитат
Много ти благодаря Дидре....последно Марков ми взе 80 лв., аз исках и диск, който се заплаща допълнително 20 лв., но той ми каза че за близнаци диск не може да направи....нямало как....това не го разбрах много, ама какво да се прави...дано съм ти била в помощ

Julia Yankova, това с диска малко ме разочарова Confused-ние имаме от първата ФМ на 2д ехограф, няколко клипчета са, съвсем кратки, на всяко бебе поотделно и така се надявах да имаме и от 3д ехографа, ама явно няма да стане

Ние вчера бяхме на месечния си преглед-пак не можем да се похвалим с цвят на гащи-едното бебе беше скръстило крачета и не можеше да се види, а според Док за другото е готов да се обзаложи, че е момче, ама явно ще си чакаме ФМ април докато разберем
Иначе сме порастнали-170 и 167 грама Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 289
На мен пък във Варна ми направиха диск от 4D-то. По отделно са заснети двете бебчета. Само на едното клипче се виждат и двете (не целите, крачета на едното и телцето на другото) и там найстина образът се размазва. Иначе тук в цената се включва и диска... но пък затова, че са близнаци ми взеха 20 лв. отгоре. Т.е. и аз платих 80лв  Simple Smile.
А относно пола на двама доктори ходя и всеки път и двамата си казват за момче и момиче. Досега е нямало друго мнение  Naughty. Дано бебчетата да са добре, пък в деня на раждането ще се разбере дали са познали  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 164
Цитат
Много ти благодаря Дидре....последно Марков ми взе 80 лв., аз исках и диск, който се заплаща допълнително 20 лв., но той ми каза че за близнаци диск не може да направи....нямало как....това не го разбрах много, ама какво да се прави...дано съм ти била в помощ

Julia Yankova, това с диска малко ме разочарова Confused-ние имаме от първата ФМ на 2д ехограф, няколко клипчета са, съвсем кратки, на всяко бебе поотделно и така се надявах да имаме и от 3д ехографа, ама явно няма да стане

Ние вчера бяхме на месечния си преглед-пак не можем да се похвалим с цвят на гащи-едното бебе беше скръстило крачета и не можеше да се види, а според Док за другото е готов да се обзаложи, че е момче, ама явно ще си чакаме ФМ април докато разберем
Иначе сме порастнали-170 и 167 грама Laughing

Мози, не се тормози...каквито и да са бебчетата да са ни живи и здрави...моите едното е 286 гр., а другото 295 гр...общо взето вървят еднакво за сега...дано и за бдъще е така... Praynig

# 50
  • софия
  • Мнения: 1 201
Цитат
Мози, не се тормози...каквито и да са бебчетата да са ни живи и здрави...моите едното е 286 гр., а другото 295 гр...общо взето вървят еднакво за сега...дано и за бдъще е така.

Да, това е най-важното разбира се-вчера много се зарадвах, че бебенцето,което все си вървеше по-малко и изоставаше с 2-3 дни от срока на бременността, сега е наваксало милото ми мъниче-дано така вървят до края Praynig Praynig

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Да кажа и аз Simple Smile
От първата ФМ в 12-тата седмица на 4D, ми качиха снимки и 2 клипчета на бебетата поотделно на флашка. Едното беше в лице, а другото в гръб и само се гушеше и сякаш искаше да се мушне, да се скрие и се вижда гръб и едно сладко малко дупенце Simple Smile))
Не са ми искали повече пари, заради това че са близнаци.

# 52
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен, да ни е честита новата темичка. Аз съм вече майка на близнаци, но се надявам да съм добре дошла тук. Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 12 245
 Челси преди време ме беше питала нещо и ти отговорих, незнам дали си ми прочела поста обаче.

# 54
  • Мнения: 292
Милички мамчета,

след известно отсъствие заради раждането, ето ме отново във вашите редици, Виждам има нови мами, което много ме радва. Мози, мисля че те помня от някоя друга тема.

Благодаря на всички за чудесните пожелания и че бяхте до мен през цялото време.

Раждането беше прекрасно изживяване за мен и съпруга ми. Отделихме си лично време да се радваме на бебчетата и затова не съм се включвала по темите. Сега всичко е по местата си и си имаме рутина, имам прозорчета, за да се разсейвам и с дуго.

Юлия, честити сини гащи. Много се радвам.

Ето и снимчица на моите госпожици Лили и Вивиан.

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 01:27 от AnMary

# 55
  • Мнения: 110
Здравейте!!

Реших да надникна и леле колко много попълнения.
Добре дошли на новите двойни бъдещи мами!!!
Личи си ,че успешна година ще е!! Много се увеличихме! Дано така да е занапред!
Лека бременност на всички.Да гушкате сладички бебоци накрая.

Рената много са ти сладки принцесите! Да ги нацелуваш от мене.  Heart Eyes

# 56
  • софия
  • Мнения: 1 201
Renata2002 , много се радвам да се засечем в тази темичка-и аз те помня, толкова съм щастлива като се засечем с някое момиче от предишната темичка Hug Hug

Да са ти живи и здрави малките красавици, много да ви радват и да растат много щастливи и усмихнати Hug Hug

# 57
  • Мнения: 264
Рената, да са ти живи и здрави, прекрасни са принцеските  Heart Eyes Hug

# 58
  • Варна
  • Мнения: 289
Renata2002, да нацелуваш малките принцеси   love001 Да са гордостта на тати и мамина отмяна  Simple Smile

 newsm51 newsm51 newsm51

# 59
  • Мнения: 3 638
Рената, страхотни бебчета! Браво на мама и на тати, много се радвам че сте изживели раждането по толкова хубав начин  Heart Eyes
Чакаме те и в бебешката темичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт