Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Евич,извинявай,че накъсвам епизода,но....голямо браво от мен rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 16
  • Мнения: 0
ЗА всички МУРАТУБА готини фенки!!!Да е прекрасен денят ви!!! newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 newsm03 newsm03 newsm03

# 17
  • Мнения: 10 240


-Мамо синегушке,бързо прелети!Мурат,Туба-на плажа са сами!!!

-Тука мама синегушка,наострила ушенце слушка!Шепнат пред вълните думи омайни,те знаят всичките им тайни!Времето за тях е спряло,даже слънцето се е засмяло!С ръце не пипат се дори,телата си изпиват само със очи.Той с поглед десет пъти я съблича,а после нежно я облича!С очи горящи тя в душата му с памуче бърка,мамина Бурчин от там да изчовърка!С усмивки милват се в игра любовна,вятърът разнася обичта им безусловна!

Това си е за първа страница на всички вестници и електронни медии!

# 18
  • Мнения: 0
Само не по медиите и вестниците,че ако ме докопа магната Терзиоглу,спукана ми е работата!!!После....няма смешки!!! bowuu bowuu bowuu

# 19
  • Мнения: 10 240
Само не по медиите и вестниците,че ако ме докопа магната Терзиоглу,спукана ми е работата!!!После....няма смешки!!! bowuu bowuu bowuu

Ще станеш почетен председател на световния фен-клуб "МУРАТУБА"

Татко Терзиоолу ще е безсилен пред мощната интернационална вълна!

# 20
# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 127
http://1001snimki.blogspot.com/2010/02/blog-post.html
 Joy Joy Joy
Видях те ли това,дано не се повтаря.

# 24
  • Мнения: 0
Евич,съгласна ли си да поствам последната снимка от епизода и коментара във всяка тема в началото,това хрумване е велико,описанието,което си направила е  "no comment".Питам те защото това е авторско произведение и като такова е защитено от ЗАПСП

# 25
  • Мнения: 73
За Евич и всички,който обичат нашата прекрасна Туба желая и аз много хубав пролетен ден.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема Hug Hug Hug
Евич bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet, и всичко с рима просто убийствено Joy Joy Joy Joy
Е това се казва добро начало на деня newsm10

# 27
  • Мнения: 0
Няма проблем да го сложите на първа страница!Да знаете,че думите излязоха директно от сърцето ми.Така ми действат тези двамката!Бурчи също ми действа стимулиращо само като я погледна и ме надува от смях като и лепна репликите!Мъжът ми е потърпевш от цялата история!Като ми хрумне нещо майко мила скапвам се от смях а той милия ми вика:"жена какво ти става?"

# 28
  • Мнения: 0
Само махни агент Синегушка.Нека започва от"Шепнат пред вълните....

# 29
  • Мнения: 0


- Ох! Агент"креслива сврака" на ъгъла на кокошарника чака!

-Бурчин сред пернатите паника внася.Божеее...кокошката ще спре да снася.

-Отидоха ли ни яйцата,мамо?

-Не се плаши!Това е сврака само!

Общи условия

Активация на акаунт