СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 21

  • 6 280
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз съм пловдивска кокона поне 4 колена назад (ако ще си броим крайниците), готова съм да се бия с голи гърди и да се надпръсквам с мляко по тоя въпрос Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 701
... и да се надпръсквам с мляко по тоя въпрос Mr. Green

Вече се обявявам победена!  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 70
Късно е, чадо, за блага ракия.
А и виж края на изказването:

"Считаме също така, че в условия на криза, всички ние трябва да осъзнаем, че се налагат фискални ограничения за стабилизиране на бюджета, които макар и с временен характер ще доведат до търсения позитивен ефект, завършва съобщението на финансовото министерство."


А това последното ми звучи доста притеснително  Thinking Демек какво??? Ние с нашите доходи и кредити ще оправим кризата  newsm78 и всичко ок нашите заплати и данъци...

# 33
  • Мнения: 11
Записче.
Wish  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 504
София не е България, момичета Simple Smile
е много ясно...но също така основните министерства са съсредоточени в Сф...по повод темата за държавните служители...предполагам че и броят на същите в Сф е най-голям...
А че, бат Бойко е направил нещо за Сф, мисля, че могат да кажат хора живеещи повече от  5  10 години в града.  Peace и  видяли резултатите от управлението на повече от 2 кмета.
wish нямам руски бонбони...но ще се отдам на прост шоколад...за да не се подпукаме софиянци с провинция... Mr. Green

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Е, хубава работа Grinning Министерствата нека са в София, ама политиката засяга цялата държава, като на първо място трябва да се отчете и че заплатите са по-ниски извън столицата, примерно.
Различава се и реално действие от ПР. Сегашният кмет на Пловдив е супердобър в ПР-а, например Laughing мисля, че това му спечели изборите.

# 36
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
За София направи много, спор няма, но едно е да управляваш град, друго е цялата държава. За сега не се справят успешно, дано се усети, че води политика срещу себе си по този начин. Бил си написал оставката - това не решава проблемите на страната
Бу, айде да се надпръскваме Mr. Green

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Бу, айде да се надпръскваме Mr. Green



(не намерих емотикон, вадещ цица!)

# 38
  • Мнения: 1 701

wish нямам руски бонбони...но ще се отдам на прост шоколад...за да не се подпукаме софиянци с провинция... Mr. Green

Добра идея!  Peace

Аз днес съм "бяла и добра" (не мога да се позная) и една такава доволна! Simple Smile

Не можете да ме трогнете с нищо...

Утре вероятно ще си върна формата и мятам текущите въпроси! Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 1 504
Бу, айде да се надпръскваме Mr. Green



(не намерих емотикон, вадещ цица!)
Хахаха е няма да е честно само кърмачките ще участваме...
Бу права си...конкретно защитавах бат Бойко за това, което е направил за Сф...както писах по нагоре...напоследък изказванията му, не ми харесват и както  tsveta написа...дано се усети...

# 40
  • Мнения: 1 701
Бу, айде да се надпръскваме Mr. Green



(не намерих емотикон, вадещ цица!)

# 41
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Бу, айде да се надпръскваме Mr. Green



(не намерих емотикон, вадещ цица!)

# 42
  • Мнения: 277
Аз отпадам от боя с мляко - нямам просто  Rolling Eyes
Аз като от 16 години живея в София, най-обичам Пловдив, учила съм 5 г в езиковата в Стара Загора, а съм родена в Чирпан, на чия страна да мина  newsm78 Ще съм от всички по малко - от "г*зоблизците"  Joy
Уиш, уби ме с емотикон  Joy

# 43
  • Мнения: 5 026
оох, как ме разсмяхте.Таман се бях наточила на една плевенска съфорумка, да се дъвча с нея и ей  сега, провал в яда ми  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 1 504
tsveta , wish   hahaha Joy
Аз пък искам в Бургас да живея...ама нъцки.. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт