Жената ЛЪВ-23 част!

  • 15 687
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 849
Много апетитно звучат и изглеждат тез кюфтаци, ще ме прощажат мъжищата - ама нищо не разбират и като си набера и аз коприва от вилата, ще ги пробвам задължително.
Като каза за картофа, се сетих, че мога да им мушна в някоя кремсупа с картофи  Mr. Green

Купих едни парички (Белис) им викат бабите - бели и червенки цветенца и мислех да ги бодна пред входа, че е много голо, а чичото (от входа) дето чисти, ми вика: Ти ги бодни, ама на сутринта - ще са извадени  Shocked Та се чудя да се пробвам ли или да ги нося направо на вилата. А едно време на село поляната беше пълна с такива  Hug Бяха повече белички, а сега тези май са и кръстоска.

# 676
  • Мнения: 71
Добро ви утро! Снощи спах като бебе...легнах си в 8.30 и се събудих в  4,30....После заспах в 6 и часовникът ме събуди в 7...Станах, че и чиниите измих ( снощи нямаше вода ...пак  Rolling Eyes ) И изобщо се чувствам ...наспана! И в добро настроение! Пожелавам го на всички днес!!!

Джес, аз знаеш ли какво знам? Не знаеш. ЩИ кажа. По принцип сънуването на конкретна дата означава, че ще ти се случи нещо важно, нещо което ще има значение за по-нататък. Разбра ли ся?  Joy Wink

Няма лошо, Стеф, особено като се има предвид, че е деня в който се връщам от С.Ирландия..... Thinking Теди...Easy имат ли достатъчно парашути  Mr. Green?

Ками, как го ядете тва зеленото  Sick Не мога беееее - ни лапад, ни спанак...

М/у другото и аз вчера съм на 4 цигари. Да видим днес  Laughing

Аууу, сутринта минах покрай паспортна  ooooh! Тия са луди - в 8.20 вътре вече имаше поне 30 човека!!! И ако ми кажат че всички ще пътуват някъде в близкия месец - аз права ще се гръмна. Вчера е било същото - майка ми ходи  Crazy Това българино е стадно дЖивотно... И нал уж щеше да е опростена процедурата - трънки - на едно гише за формуляр, на друго да го подадеш, на трето да платиш такса, на четвърто - отпечатъци...само не разбрах дали снимка на 5-то място или е заедно с отпечатъците  Crazy Та кое му беше опростеното, че не разбрах?

Еее пак се олях с писането! До после...искам кафе  Crazy

# 677
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!

Джес, било опростено, ма ако работи системата  Mr. Green. Щото вчера на няколко пъти сдавала багажа...  Whistling.

# 678
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

.... ако ми кажат че всички ще пътуват някъде в близкия месец - аз права ще се гръмна...

Точно ooooh!. И гледам вчера по новините един стар човечец, инвалид, с бастунче, "жив да го оплачеш", че чакал 6 часа!!! на опашка да си подаде заявлението за нови документи ooooh!. Е за какъв чеп са му, питам аз? Абе стой си там, налягай си парцалите, къде си ръгнал, дай път на младите и на такива като Вий, където наистина им трябват новите документи. И още други пенсионери даваха, и какви ли не ooooh!. Еми хвана ме яд, да ви кажа честно. Аз пък хич не бързам за никъде. Как нямат съзнание някои хора, направо не знам. Ама те пенсиите по цял ден се чудят какво да правят, и ей ти на сега малко развлечение им паднало ooooh!.

# 679
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, и на мен същото ми направи вчупетление  Peace! Даже някакъв господин от Министерството (предполагам), призова хората, на които не им е спешно, да не се мъкнат зорлем сега.
Аз пък днес ще ходя до КАТ, дано не ме одрусат много парички и дано да не е голяма лудница  Crazy.

# 680
  • Мнения: 9 776
А показаха една двойка пенсионери, които просто искали да са в крак с другите ooooh!.
И наистина, на който не му е спешно, нека не се блъска с другите и само да прави навалица. Моите уважения към пенсионерите, но нека си знаят мястото и реда пък Crossing Arms.

# 681
  • Мнения: 250
Добро утро!
Джес,предполагам,че няма да ми откажеш кафе със закуска  Embarassed:


# 682
  • Мнения: 11 505
Добро утро, драги!  Heart Eyes

Вий и аз се чудя тези хора къде пътуват и все извън държавичката ни. При нас се правят здравни карти временни , ако знаеш колко народ има всеки де..................всички щЪ бегат да празнуват в чужбината. Бе аз като нямам пари  - нямам!!! Уж нямаме пари, криза, бедност и т.н. , а народа оди и празнува в чужбина празниците, ей туй немога да разбера  Rolling Eyes

Бе Стеф тия от ББ Велинградчаните мн загубени бе.............брей кви жени живеят там  newsm78

# 683
  • Мнения: 71
Вий ...При нас се правят здравни карти временни , ако знаеш колко народ има всеки де.

 ooooh! Eйййййййййй Афи! Добре, че каза! Че бях забравила за тая пуста здравна карта! Не че съм приритала за нея, ама нал ша ги искат!

Чоч - нищо не отказвам  Mr. Green

А показаха една двойка пенсионери, които просто искали да са в крак с другите ooooh!.
 Rolling Eyes Сладури... Обаче аз сутринта май не видях много пенсионери ... Боже смея се, но ако не ида утре в 7.30 да мога да съм 1-ва и да си стигна на работа со време  Crazy  Crazy Crazy Тва ако няма по-луди от мен да идат в 7 разбира се  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 11 505
ОООо Вий задължително, душко. Стават за 24ч. Ти за колко време ще си в чуждестранско??????

# 685
  • Мнения: 250
Бе Стеф тия от ББ Велинградчаните мн загубени бе.............брей кви жени живеят там  newsm78
Кой Велинградчани?Онази к***а,дето направи на нищо свекърва си пред цяла България ли?Много ме издразни снощи  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 71
ОООо Вий задължително, душко. Стават за 24ч. Ти за колко време ще си в чуждестранско??????
Ами 11 дни - включае двата дни за път...

# 687
  • Мнения: 11 505
Кой Велинградчани?Онази к***а,дето направи на нищо свекърва си пред цяла България ли?Много ме издразни снощи  Mr. Green

Да  smile3521


Ами 11 дни - включае двата дни за път...

Значи ще си направиш ВРЕМЕННА карта, а не цялогодишна  Peace
Предполагам , че си здравноосигурена 36 месеца назад?  Flutter

# 688
  • Мнения: 71

Значи ще си направиш ВРЕМЕННА карта, а не цялогодишна  Peace
Предполагам , че си здравноосигурена 36 месеца назад?  Flutter

Псилютно значи  Peace А к'ва е разликата м/у временна и постоянна?  newsm78

# 689
  • Мнения: 11 505
Временната е за 2 месеца, а др е едногодишна.

Общи условия

Активация на акаунт