Къде в Пловдив??? - 11

  • 64 978
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
записвам се в новата тема

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Вместо запис и аз да кажа-плъзгащи врати за баня правят и фирмите за пвц дограми,а за плочки може да проверите и в тулс зад рила.
Лесно ли се намира този магазин Тулс? Доста пъти сме ходили до Рилата, но до сега не съм го забелязвала  Blush А може би не е в непосредствена близост  newsm78

# 47
  • Мнения: 959
Вместо запис и аз да кажа-плъзгащи врати за баня правят и фирмите за пвц дограми,а за плочки може да проверите и в тулс зад рила.
Лесно ли се намира този магазин Тулс? Доста пъти сме ходили до Рилата, но до сега не съм го забелязвала  Blush А може би не е в непосредствена близост  newsm78

Минавате входа на рила и веднага в дясно има нещо,като портал и път-там е,малко по-навътре.
Не е точно магазин затова и не се забелязва.Пада се отстрани на рилата,а ако минете през кафето излизате точно там.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 720
Имате ли представа дали ще има празник по случай първа пролет? Пред общината днес построиха сцена, но за какво и за кога ? newsm78

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 349

След този строително-ремонтен въпрос и аз имам такава питанка  Mr. Green
Издирвам добре зареден магазин за теракота и фаянс, който предлага качествени неща на сносни цени  Mr. Green Мога да си позволя интервала 20-30лв ама ако може да е близо до долната граница ще е чудесно  Blush
До сега съм преслушала Ивест - на 6-ти септември и на В.Апрлов, Досев, Изида-до стъкларския, един на Кукленско (не знам как се казва), един голям магазин преди Войводиново...
Дайте идеи къдо още мога да разгледам  Peace
Може да видиш и на Голямо Конарско шосе има Тед керамик център, има доста разнообразие, ние от там взехме почти всичко за банята. Имат магазин и на 6-ти септември, срещу Била, но май е по-малко заредено там.

# 50
  • Мнения: 1 380
vidima, благодаря за идеята. Ще си взема такава боя за прозорците.
JeniB, разбрах къде е магазина  Hug  . Даже мисля , че вчера като минавах оттам ми се мерна една голяма табела БОИ. Ще намина да разгледам. А тази боя Dulux , в цветове ли я има или ползваш бяла основа и тонираш ?
Дедо, този фирменият магазин в коя част на Кукленско се намира - преди Рекорд или след него към митницата ?
666 , Благи, аз съм си харесала едни плочки при вас , ама ми идват малко скъпи. Ти не ползваш ли някакво намаление като служител ?   Blush

Да попитам също - този магазин за плочките дето казахте към Войводиново - къде точно се намира - по към Пловдив или във Войводиново. ?

razel_dazel , прати ми , моля те , координати на фирмата , която ви е правила плъзгащата врата   Laughing


Магазина е точно преди Войводиново ... пише Керамик мега център и ти се пада отдясно като идваш от Пловдив

# 51
  • Мнения: 1 380
Някой скоро ходил ли е до Мечо Пух. Дали са пуснали пролетни обувки или още е само зимно?

Има пролетни-те винаги са с едни гърди напред Simple Smile

Относно боите - ние взехме латекс на Мегахим ... Colour weekend - води се тефлонов ...
Нали тефлона се отрича във всичките му форми,поради канцерогенност .

Онази постната боя,може ли да се маже върху блажната .



Еми то тогава не трябва да се ползват и тефлоновите тигани ... че то отгоре на всичко и квото наготвиш го и ядеш.

# 52
  • Мнения: 2 132
Някой скоро ходил ли е до Мечо Пух. Дали са пуснали пролетни обувки или още е само зимно?

Има пролетни-те винаги са с едни гърди напред Simple Smile

Относно боите - ние взехме латекс на Мегахим ... Colour weekend - води се тефлонов ...
Нали тефлона се отрича във всичките му форми,поради канцерогенност .

Онази постната боя,може ли да се маже върху блажната .



Еми то тогава не трябва да се ползват и тефлоновите тигани ... че то отгоре на всичко и квото наготвиш го и ядеш.
Еми, да Simple Smile Има тигани и без тефлон Wink

# 53
  • Мнения: 1 380
Някой скоро ходил ли е до Мечо Пух. Дали са пуснали пролетни обувки или още е само зимно?

Има пролетни-те винаги са с едни гърди напред Simple Smile

Относно боите - ние взехме латекс на Мегахим ... Colour weekend - води се тефлонов ...
Нали тефлона се отрича във всичките му форми,поради канцерогенност .

Онази постната боя,може ли да се маже върху блажната .



Еми то тогава не трябва да се ползват и тефлоновите тигани ... че то отгоре на всичко и квото наготвиш го и ядеш.
Еми, да Simple Smile Има тигани и без тефлон Wink

Именно ... като сме принципни, нека бъдем такива за всичко. Hug

# 54
  • Мнения: 5 602
Момичета,канех се по едно време да пиша в темата- засичам на разходка деца от дома Мария Луиза РЕД. или РАДА КИРКОВИЧ ( май така се казва,зад Четвъртък пазара). МНого ми става мъчно като ги погледна-с раздърпани дрехи,окъсели панталони,хлопащи или отеснели обувки....

Знам,че проблема е всеобщ и не е само този дом... Чак ми стана неудобно да вървя редом до тях ...

Та мисълта ми е,така или иначе предстои да вадим и прибираме сезонни дрехи от гардеробите-сетете се за тези дечица,ако имате излишни дрехи и обувки....На видима възраст ок 6-12-15 години,но не съм сигурна.

Благодаря,че прочетохте  Hug


Редактирам се,не знам името,наистина,но дечицата ме трогнаха  Confused

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 14:51 от Трапезица

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Трапезица, хубава идея , но... дрехите трябва да се дадат лично на децата. Това обаче не е гаранция ,че ще останат за/при тях.
 Не знам как стоят нещата сега , но преди 6-7 години ,   търсейки една от възпитателките от дома , попаднах в скала / тя беше там / . Оказа се ,че    е пълен с дрехи, обувки и какви ли още не неща , но не се дават на децата .  ooooh!
 Имах 2 години достъп до дома и ежедневен контакт  с децата .
 Давала съм им дрехи , но после по някаква причина изчезват .  Thinking

П.С. до четвъртък пазар  е "Рада Киркович" , а децата там са от 1 до 8 кл.
 
 

# 56
  • Мнения: 987
benitta, днес ходих до Тулс. Като подминеш входа на Рила следващата "дупка" влизаш. По-скоро прилича на склад. Но няма много неща изложени. Жената ми даде сайта. Там има всичко , което се предлага : www.tulsbath.com.
За съжаление аз нищо не си харесах , но имаха и много неща на промоция , на доста добри цени.  Peace

radostche_plovdiv Hug

Магазинът на ТЕД срещу Била , го няма вече. Вчера минах и беше празен.

# 57
  • Мнения: 803

Дедо, този фирменият магазин в коя част на Кукленско се намира - преди Рекорд или след него към митницата ?


Между Рекорд и митницата, там имаше едни складове на ТСМ, с боклуци пълни. Преди тях - на самото шосе е.

# 58
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
 Embarassed

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Къде се намира кожния диспансер?Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт