Сайтове за игри с награди. II част.

  • 53 926
  • 439
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 67
Аз тази тениска от Локърз я забравих вече  Laughing
Не са ми я пратили още, май...  Rolling Eyes


Аз пък още не съм си я заработила  Mr. Green

Скоро ще има ли редийм в ЛокърЗ за България? Ама такъв, дето не е само за тези, които пазаруват от там  Tired

Ще има да, най-късно до 10ти Юли, така го обявиха в сайта  Peace

# 286
  • София
  • Мнения: 1 677
Всъщност майка ми ми даде бележка от пощите за оставен пакет от Америка  Laughing

# 287
  • Мнения: 3
Кой каза,че от Yakado не пращат подаръци?http://www.yacado.com/articles.php?rayon=hightech&idarticle=279 Mr. Green Пратиха ми го эа 1 седмица. Имам магнит от http://www.royalcactus.com// и химикал от Boomat.fr Peace За сведение магнита е на половина по-малък от този на kado.

# 288
  • Мнения: 93
Честито на всички за подаръците!

Междувпрочем РоялКактус имат много готини награди, особено детската категория е фул с хубави и маркови играчки, но сигурно ще трябва да играя с години за да поръчам една.  Mr. Green Иначе магнита не съм го поръчвала още, но ми изглежда много грозен на снимката. На Кадо.фр магнитчетата са много по-яки.

# 289
  • Мнения: 143
Мацки днес направих над 300 Евро в http://www.coin-pusher.com/ и ме пуснаха в магазина
да знаете, че не е толкова лесно, там има нещо като лабиринт и натискаш един бутон, тръгва едно топче и ти намаляват парите с 1 евро, топчето попада при някой от подаръците и ти се пълни едно поле, като го запълниш цялото явно ще можеш да го поръчаш, гадното е, че не знаеш къде ще се падне, предметите са 8, аз изиграх само точките над 300, за да мога да влизам там, а и има едно пак като ротативка, ако топчето попадне там се върти и има шанс да ти даде още пари
26 евро са ми разпределени при 6 предмета, май доста ще се помъча докато запълна на някой полето, всъщност полето се пълни спрямо сумата, ако струва 102 евро, трябва 102 топчета да попаднат в този предмет
ох дано го обясних разбрано  Joy

# 290
  • София
  • Мнения: 350
Мацки днес направих над 300 Евро в http://www.coin-pusher.com/ и ме пуснаха в магазина
да знаете, че не е толкова лесно, там има нещо като лабиринт и натискаш един бутон, тръгва едно топче и ти намаляват парите с 1 евро, топчето попада при някой от подаръците и ти се пълни едно поле, като го запълниш цялото явно ще можеш да го поръчаш, гадното е, че не знаеш къде ще се падне, предметите са 8, аз изиграх само точките над 300, за да мога да влизам там, а и има едно пак като ротативка, ако топчето попадне там се върти и има шанс да ти даде още пари
26 евро са ми разпределени при 6 предмета, май доста ще се помъча докато запълна на някой полето, всъщност полето се пълни спрямо сумата, ако струва 102 евро, трябва 102 топчета да попаднат в този предмет
ох дано го обясних разбрано  Joy

И аз играя тази игра, но съм събрала само 40$ и едва ли ще стигна повече предвид че играя от 1 месец. Но ще видим. Пък и за камерата бяха 85$, а сега го направиха 102$, което напраов ме отчайва изобщо някога да стигна 300$ и да играя за някоя награда

# 291
  • Варна
  • Мнения: 67
Някой снощи улучи ли зареждането в локърз?

# 292
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз не го чаках, вече не събирам точки, на всеки ридийм вече трябва да покриваш условия, за да участваш и не съм влизала, но разбрах, че много е забивал сайта, не са могли да влязат въобще... изобщо... същата работа както всеки път Rolling Eyes

# 293
  • Мнения: 20
здравей те да питам за кадо става въпрос немога да разбера на кой номер трябв да пратя смс  и дали с 1смс 6те имам 1 звезда за да мога да си поръ4ам каната  newsm78 Моля ви помогнете 4е несхва6там не6то  Praynig

# 294
  • Мнения: 76
здравей те да питам за кадо става въпрос немога да разбера на кой номер трябв да пратя смс  и дали с 1смс 6те имам 1 звезда за да мога да си поръ4ам каната  newsm78 Моля ви помогнете 4е несхва6там не6то  Praynig

Ако става въпрос за кадото, не може с смс от България.Само с дебитна или кредитна карта, като минимално е 5 евро.Не помня колко бхяа ключовете тогава.Провери колко ключа ти дават.

# 295
  • Мнения: 20
Ако става въпрос за кадото, не може с смс от България.Само с дебитна или кредитна карта, като минимално е 5 евро.Не помня колко бхяа ключовете тогава.Провери колко ключа ти дават.
[/quote]  Мерси   bouquet

# 296
  • Мнения: 36
Lockerz. com е сайт, който ти дава възможност да спечелиш изключително яки награди (Лаптопи, Айподи, гейм конзоли и много други). Идеята е да печелиш точки, с които си "купуваш" наградите. Има 4 начина да печелиш точки - просто влизаш всеки ден (цъкаш с мишката на датата долу в лентата в ляво и получаваш 2 точки), отговаряш на въпроса за деня (който е долу в лентата в дясно - DAILIES, дава ти 2 точки), да гледаш клипчета във секцията PLAY (2 точки на клипче) или пък каниш твоите приятели (2 точки на приятел).

Когато поканиш 20 човека и те се регистрираш, имаш привилегията да си Z-lister, което значи, че получаваш тениска-подарък и вече всички точки, които печелиш са двойно повече! Тоест, вместо по 2 точки, вече ще ти дава по 4!


Въпроса на деня е елементарен от рода на:

- Кой е най-страшния филм , който си гледал?

- Коя е любимата ти игра?

- Би ли чакал 5 часа на опашка?

Отговора ти отнема не повече от минута. Точно така, за по-малко от минута дневно вие имате възможността да спечелите изключително скъпи награди. В Lockerz ВСЕКИ печели, нужно е само да сте сериозни и постоянни! Нищо не губите, в този сайт няма да искат да плащате за каквото и да е, просто влизате , трупате точки и печелите награди, които се доставят безплатно до България!

Лично аз съм нов в играта,но о т това което съм прочел рабрах,че всичко е вярно.Единствено,зависимо от  цената на стоката се плаша само ддс  или мито(когато е над 150 евро).Когато поканите 20 човека и те приемат автоматично ви се праща   безплатна тениска,без да харчите точки от  lockerz.За стоки под 15 евро несе плаща нищо,за стоки между 15-150 евро само ддс.

Който иска покана да ми пише.

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 14:27 от behroozwolf

# 297
  • Мнения: 143
само мене ли ме дразни последния пост  newsm78
господине тази информация вече я имаме, ако си бяхте направили труда да погледнете първия пост, щяхте да знаете, някои даже си получихме и тениските, след месеци чакане, но важното е, че дойдоха
ако искате да помогнете не ни давайте информация каквато вече друг се е постарал да ни я предостави, преди доста време, а кажете нещо ново

и за да не е съвсем извън темата поста, да ви се похваля, получих флашка 4 ГБ от лудокадо и калъф за GSM от готхикадо  Laughing

# 298
  • Мнения: 36
само мене ли ме дразни последния пост  newsm78
господине тази информация вече я имаме, ако си бяхте направили труда да погледнете първия пост, щяхте да знаете, някои даже си получихме и тениските, след месеци чакане, но важното е, че дойдоха
ако искате да помогнете не ни давайте информация каквато вече друг се е постарал да ни я предостави, преди доста време, а кажете нещо ново

и за да не е съвсем извън темата поста, да ви се похваля, получих флашка 4 ГБ от лудокадо и калъф за GSM от готхикадо  Laughing

знам,просто е логично когато човек си търси кой да кани  за да влези в з-листата Simple Smile.

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 18:09 от behroozwolf

# 299
  • Мнения: 143
само мене ли ме дразни последния пост  newsm78
господине тази информация вече я имаме, ако си бяхте направили труда да погледнете първия пост, щяхте да знаете, някои даже си получихме и тениските, след месеци чакане, но важното е, че дойдоха
ако искате да помогнете не ни давайте информация каквато вече друг се е постарал да ни я предостави, преди доста време, а кажете нещо ново

и за да не е съвсем извън темата поста, да ви се похваля, получих флашка 4 ГБ от лудокадо и калъф за GSM от готхикадо  Laughing

знам,просто е логично когато човек си търси кой да кани  за да влези в з-листата Simple Smile.

извини ме прав си, поне си се постарал, май жегата днес ме поизнерви повече  черпя те beer

Общи условия

Активация на акаунт