Сайтове за игри с награди. II част.

  • 53 953
  • 439
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Аз предлагам специално за Локърз да направим отделна темичка. Така по-лесно ще следим всичко, което трябва да се знае. Какво ще кажете?

# 31
  • Мнения: 143
nikidragolova мога да ти помогна само за бинбанго - там за подарък ти трябват crédits, мисля, че диамантите са за конкурса

# 32
  • Мнения: 0
Аз предлагам специално за Локърз да направим отделна темичка. Така по-лесно ще следим всичко, което трябва да се знае. Какво ще кажете?

Аз съм за  Naughty

# 33
  • Мнения: 93
Аз предлагам Витаминка да оформи темата за Локърз, тъй като тя знае най-много за този сайт. И после да пусне линк тук към новата тема.   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 677
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=484843.new#new

Ето темичката за Локърз  Simple Smile

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 857
Здравейте,
моля ви кажете ако някой знае за Кодес дискаунта - Махнали са старите пароли и сега искат нови, с букви и цефри. Писах си имейла да ми пратят нова ли, неразбрах точно, но по никакъв начин не ми дава да вляза, а нито ми пращат имейл с нова парола. Какво да правя? Моля ви помогнете ми  Praynig Praynig Praynig

nikidragolova, Розовото прасе е платена игра, не играй на нея, че само ти взема точките!!!!

# 36
  • Мнения: 143
Ани, ако можеш да изчакаш до довечера като се прибера ще погледна какво ми бяха писали. Помня, че им писах и те ми отговориха какво точно да направя, но сега не се сещам какво беше.

# 37
  • Мнения: 65
И аз днес се регистрирах в Локерз и се присъединявам към вас за новини.Сега пускам клипчета като луда! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 252
можели покана   bouquet

# 39
  • Мнения: 65
Пратих ти!  Peace

# 40
  • Мнения: 252
pure_selina   bouquet

# 41
  • Мнения: 0
И аз днес се регистрирах в Локерз и се присъединявам към вас за новини.Сега пускам клипчета като луда! Mr. Green
тръгват ли ти клипчетата, и ако е да кои. Защото при мене нищо не тръгва  Cry

# 42
  • Мнения: 93
Аз така и не разбрах за MadWin когато участваш в томбола, дали след това ти връщат точките, ако не спечелиш (както беше в Prizee).  Thinking

# 43
  • Мнения: 65
И аз днес се регистрирах в Локерз и се присъединявам към вас за новини.Сега пускам клипчета като луда! Mr. Green
тръгват ли ти клипчетата, и ако е да кои. Защото при мене нищо не тръгва  Cry
Тръгват ми всички клипчета!Прегледах им форум ана Локърз във Фейса и там има инструкции как да оправим проблема.Ето ги:
 Go to control panel go to Network Connections go to Local Area onnections (right click) go to Properties scrool down make shure the Internet Protocol(TCP/IP) is checked and double click on it check the Use the following DNS server adresses and thype in:

Preffered DNS server: 208.67.220.220

Alternate DNS server: 208.67.222.222

Press OK at all and that's it! play videos and earn ptz!

Ако трябва помощ,съм тук! Peace
При мен се получи без проблеми!

# 44
  • Мнения: 252
нещо не трагват  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт