Ето, Март се появи - дъжд от бебета вали!!!

  • 23 063
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 26
Просто аз съм си приела теорията,че детето се нагажда към условията които му се предоставят..както си го научиш,така ще е ...смятам така да си отглеждам и възпитавам дъщерята за напред .   Simple Smile е пределно ми е ясно,че детето не е робот...,но поне доколкото зависи от мен

# 721
  • Мнения: 97
Добро утро мартенички! И ние към преоблечените,напапкани и спим ...за сега!Ние от 9 ч. се събиди в 1.30 ч. папка и чак в 5.30 ч. отново ,но явно се беше понаспинкала  Mr. Green ,защото бодува до 6.00 без да плачка  Hug Аз бях също наспана  Whistling
ахони мерси  Hug Hug Hug Какво стана с племиницата ти,потвърдиха ли варицелата или е нещо друго ? Hug
Роси17 защо не пробваш като камаче да смесваш 2- АМ едва ли ще навреди ,но пък кои знае може да и помогне сама да се изхожда бебка.Водичка давш ли?Дано наистина го израсте както са казали докторите, че като почне и твърда храна може да стане по лошо.Не искам да те плаша сега , просто ми стана болно за мъничето. Hug Hug Hug
kali 7  не ползвам никакво спрейче  Peace Няма как да я нараниш , само трябва да е спокойно детето и да си бързичка.Задължително обаче намокри тупфера и с въртеливо движение обираш ,каквото има в нослето. Hug
eniq не се притеснявай мило ,щом доки казва , че си расте добре значи е така.Какво стана с пъпчето кърви ли още? Hug
yanin4eto Добре дошла отново   bouquet
delight браво на вас , дано му няма нищо на Митко  Praynig Hug
Пишете и мен за ...родени 2010  Mr. Green
А относно гинеколога на мен ми казаха да мине месец от раждането и тогава на преглед!
Не мога да повярвам ,колко съм кратка днес  Mr. Green
Лек ден ви желая и много усмивки  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 351
Наистина не е за вярване колко бързо лети времето. Кога ни оставаха много месеци до раждането, кога чакахме с трепет послените дни, кога вече си имаме бебчета, та някои вече и нощното хранене са премахнали  Wink
Нинчу, браво за режима. Аз правя грешката нощем да я кърмя легнала и заспивам, та въобще не следя колко яде и кога. Толкова дълбоко спя, че на сутринта не си спомням колко пъти съм я хранила, мисля че си я храня на 3-4 часа, ще започна да си записвам. Да чукам на дърво Вики спи нощем, буди се само за ядене. Разбира се най-добре спи в моите прегръдки, но за ме това не е проблем. Аз съм гледана така и бях щастливо дете.
Цвети, лягай днес да поспиш, че си има нужда човек.
Днес не става за разходки, но това е защото си купих нови обувки за разходки.

# 723
  • София
  • Мнения: 351
mama Iv, на племенницата ми й потвърдиха Варицела. Док каза, че Вики не можела да се зарази, защото има от моите антитела. Четох и в интернет и все това пише - вероятността била много малка. Дано е така и не се зарази.  Hug
За ходенето на гинеколог моят каза да отида когато свършат локхиите.

# 724
  • Мнения: 97
ахони супер за Вики , и жалко за племеницата ти дано я изкара леко  Hug
dekryo, gigiaa, гледам , че сте тук  Whistling хайде днес пак да ви стисна палчета мили мои и да си гушкате бебчетата през март , никакво ходене в април  Naughty Mr. Green  fingerscrossed fingerscrossed

# 725
  • Мнения: 14
НА 30.03 В 12:05 НА ОБЯД МАМА ДОРО РОДИ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ ГОЛЯМАТА ДЪЩЕРИЧКА  НОРА 4230 ГР И 54 СМ
ДА И Е ЖИВЕ И ЗДРАВА И ВЗАИМНО ДА СИ СЕ РАДВАТ ЦЯЛ ЖИВОТ

# 726
  • София
  • Мнения: 351
dekryo, gigiaa, ама още ли не сте родили? Я ходом марш към родилното, няма да ви даваме на априлките  Laughing Сега сериозно - момичета, пожелавам ви много скорошно леко раждане. Дори да родите през май пак сте си мартенки и не ви даваме на никого Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен
Ние се събудихме в 8инещо направихме куп белички заспахме в 9и30 Simple Smile) Аз чистих до преди малко цялата къща и направо вече нямам сили тъкмо сядам да Ви изчета че след малко ще трябва да се храним пак Simple Smile
mama Iv мисля че ти беше писала че като се лющи кожичката значи бебето расте, ние сме така първо почна по вратлето после по крачетата и коремчето и сега е по крачетата мажа я с преварен зехтин че да знам че няма да получи алергия обаче имам друг проблем гънките между крачетата много й се подсичат понеже и кожичката се бели и уж я мажа дори и й се появиха пъпчици с връхчета и ги третирам със спирт 95град нали не правя грешка???

# 728
  • Варна
  • Мнения: 46
Честита рожба на мама ДОРО нека да е жива и здрава малката много щастлива безгрижно детство на мама бързо възстановяване Simple Smile
dekryo, gigiaa вие какво чакате още айде бързо бързо да родите без много мъки и да си гушкате и вие малките рожбички голямо щастие
По тоя повод започвам да забелязвам промяна в моята принцеса отначало беше една такава в личицето сега започва да се оформя трябва да ви кача снимки толкова много имаме Simple Smile)

# 729
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Здравейте и от нас!
Честито на всички родили наскоро майчета-съжалявам че не мога поименно да ги изброя защото толкова отдавна не съм писала....Ама с две деца с малка разлика е лудница вкъщи Simple SmileТа да са ви живи и здрави рожбичките,много да ви радват!!!  bouquet  bouquet  bouquet
А на тези които им предстои -леко раждане и още днес да се гушите с малките бебоченца Simple Smile
Алекс е много добро бебе засега-още няма много силни колики и не плачка много,обаче с яденето имаме проблем-много вяло суче,дори и от шише бързо се изморява и храненето ни е голяма мъка.Като ходихме на мерене оня ден се оказа че е качил само 200гр което не е много според педи но ще видим до края на месеца какво ще стане.Максимума му е да изсуче до към 60 мл а като си спомня батко му колко беше лаком....Но то от дете до дете има разликаСъщо кожичката му е много суха и го мажа и къпя с Нахткерцен балсам за суха кожа-дано да се оправи по бързичко че се лющи като гущер Cry
Имах още много да пиша ама големия ме дърпа да играем-целувам ви всички и ще се опитам по често да чета и пиша!Целувки и на бебоците! Hug Hug Hug

# 730
  • Варна
  • Мнения: 46
http://martenki2010.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=470432
ето качих снимки тук сме вече на 10дни и малко повече

# 731
  • Мнения: 3 246
Мамо Ив, ще прбвам така  Hug
didipeicheva, голяма е сладурка Hug
ahoney, много хубаво че това не е опасно за бебка, а на племенницата ти - бързичко оздравяване Hug

# 732
  • Мнения: 26
didipeicheva, голям e бонбон  Hug

# 733
  • Мнения: 14
Добро утро и от нас

Ние тази нощ за втора вечер сме на режим 10:30 до 5 -5:30 сутрини после до 8:30
но след това до този момен не заспа.
след 5 минути ще се храним и излизаме ще ходим до новия мол на Ситняковоче ката иска нови дрешки а съм и обещала то две седмици. Така че днес пак ще се разхождаме ако някой иска може да се присъедини към нас там ние ще бъдем към 13:00 там.

Е оставям ми за сега
Приятен ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 734
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
didipeicheva голямо сладуранче!

Относно нощното хранене - ние сме само на 13 дни, но Боби се храни в 1 часа и после се буди чак в 6. Не знам дали постъпвам правилно, но когато спи аз не го будя за ядене, освен ако не са минали повече от 4 часа (с изключение на нощното хранене). И така всъщност той сега се храни на 4 часа. В много редки случаи на 3 часа.

Днес очаквам док да дойде, да го измерим и да видим как му се отразява този режим.

Общи условия

Активация на акаунт