Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 130
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 97
Стара Загора - Пощенска все още няма

# 76
  • Мнения: 417
Коя банка?В ОББ още няма....

# 77
  • Мнения: 531
Е, има надежда все пак...радвам се за тези, които са ги получили, дано и ние сме късметлии...

# 78
  • Мнения: 2
във варна общинска банка няма дори и чл 43 как я мислят тая работа утре тотю пак ще ни залъгва докога мами Embarassed
Значи да не ходя да проверявам smile3512!
А майката,която е дала въпрос за Сеизмограф мисля,че е трябвало да посочи увеличение на детските като по-важно.Не че другото е по-маловажно като искане.Преди не ме бъркаше датата на получаване.2 години не съм получавала детски,защото бях зад граница,но децата ми си бяха в Бг.Както и да е.Но от както се роди малката(на 2 г и 7м) много стриктно си ги чакам.Без работа съм от септември(претърпях операция).Като чуят:"Имам 3 деца"-мястото се заема светкавично от кандидат преди мен или "Ще ви звъннем след 2-3 дни" и това е!Стотици автобиографии съм изпратила из цяла Варна-от едно място ме одобриха като миячка на Златните.И чууудо,аз летя от щастие #Crazy Laughing!Наистина,със средно-общо съм,но владея говоримо 3 езика,шофьорка съм със доста годинки кормуване из дупките...Горе-долу съм грамотна и с нужни изисквания по европ.стандарти в бюрата по труда.Но,няма-еми като няма работа-искам по-високи надбавки.Аз да си вземам средната заплата от Европа(както се слагаме на база сравнение винаги)-600-650 евро-не им ща детските,ще им ги подаря!

# 79
  • Мнения: 82

А майката,която е дала въпрос за Сеизмограф мисля,че е трябвало да посочи увеличение на детските като по-важно.Не че другото е по-маловажно като искане.
Извинявай, ама мисля, че не увеличението е най важно в момента, а фиксирането на дата за всяка община. Хубаво, ще ти увеличат детските и какво... Всеки месец, ще висиш тук и ще питаш: "Кога, ще има?"
 Ние това да постигнем, увеличението няма да им избяга. Можем по всяко едно време да си го искаме.

# 80
  • Мнения: 0
За въпроси към министъра Тотю Младенов http://www.btv.bg/shows/seizmograf/temi/story/193251502-Tsvetan_ … v_Seizmograf.html
Може да им дадем някоя идея за въпросите към него

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Фиксираната дата на изплащане е много по-важен проблем. Да се иска увеличение на детските надбавки точно в този момент е  нереално.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
 3stars,аз отдавна не споменавам броя на децата си,не ги интересува броя на децата, а квалификацията.
Аз също мисля че една фиксирана дата за детските, би било добро искане.
Не знам за какво са парите по чл43,но виждам че явно са от същото значение,значи е добре и за тях да има една конкретна дата.

# 83
  • Мнения: 86
Разбира се,че е нереално едно такова искане,като увеличение на надбавките!!!Ще ни се изсмеят в лицето и ще ни затръшнат вратата под носът!И аз съм на мнение,че трябва да се иска фиксирана дата за получаване.За всяко нещо си има фиксирана дата,а за детските...когато си искат!

# 84
  • Мнения: 82
Прите по чл 43 са помощи на деца с увреждания.
 Взимам такива помощи за моята дъщеря, която е с диагноза левостранна хемипареза, благодарение на акушерката която ме изражда. Тези пари са от голямо значение на майките които купуват лекарства за децата си, ходят по операции, които ЗК не поема, запълване на часовете по рехабилитация. Защото ЗК пак отпуска само 10 посещения, за останалите си плащаш... Винаги са били превеждани с детските, а от миналата година, след тях.

# 85
  • Мнения: 2
Защо не си се изсмяха при увеличението на заплатите си?Ние все това е некоректно,онова нереално,за трето не му било времето...е,кога ще дойде пусто да опустее?На мен лично,ако ми се обадят както казаха,ще искам увеличение,щом вече е предложено за дата.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
princesa ,тогава лично за мен това трябва да са първите пари които да се изплащат,а и това да е точка номер едно в питането и искането.

# 87
  • Мнения: 19
И все пак проверих в БУРГАС -НЯМА 16Ч

# 88
  • софия-napoli
  • Мнения: 213
момичета току що в нета четох едно интервю с тоя тъпак тотю младенов преди няколко дена е било
та го пита журналистката за дата за детските и защо всеки месец е едно и също
и знаете ли какво казва да не го занимавала с глупости щото срока бил до 30
и само един път са били закъснели и то на 1 число но това един ден не било проблем

# 89
  • Мнения: 2
3stars,аз отдавна не споменавам броя на децата си,не ги интересува броя на децата, а квалификацията.
Аз също мисля че една фиксирана дата за детските, би било добро искане.
Не знам за какво са парите по чл43,но виждам че явно са от същото значение,значи е добре и за тях да има една конкретна дата.
Май и квалификацията при мен не върши работа.Винаги на интервю,при зададен въпрос за семейно положение и деца-губя точки!Както и да е!Вече ще си ги крия(бройката де smile3505).
Виждам,че чакаш четвърто бебче-желая ти лека бременност и мнооого здраве на всички ви  bouquet!
И аз исках четворка-но на този етап no newsm11!

Общи условия

Активация на акаунт