Пролет иде и разцъфтява, МАЙско бебче в корема шава. № 22

  • 23 580
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 51
chori, при бременност пулса се качва (обяснението е увеличения кръвопоток в организма) Но пулс около и до 100 го приемат за нормално. Били са прави да те пратят на ендокринолог ... увеличения пулс може да се обясни с щитовидна жлеза и хормоните от нея. Майчетата с хипотиреоизидъм могат да ти потвърдят. Моят случай беше точно такъв... вдигах пулс 130, доц Томова ме посъветва да отида на ендокринолог (без да знае, че имам хипотиреодизъм - намалена функция на щитовидната жлеза) и наистина - като отидох лекарката каза, че имам нужда от повече лекарства Wink
Това със забравения РД  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Много мразя така! Айде де, кво е това отношение, сина им да не би да има 10 жени, че да не могат да запомнят един РД!!! А за мълчането не знам дали е добра идея - почват да ти се качват на главата! Да, ама не! Напоследък почнах да се обаждам малко по-рязко и да видиш колко благи стават всички!

Момичета, приключвам след малко гласуването, то е ясен победителя, но ако някой иска да се отчете Wink Направих новата темичка и чакам да изпишеме тази (ха този път няма да излизам и няма да я пускам по-рано Wink )

Мирчо, стискам палци да се обърне успешно!




Ха дано Славче- иначе нищо не каза за пъпната връв дето ми е къса....Само каза"е как са я измерили че е къса- незнам"
Изобщо на кой ли да вярваш newsm78

# 721
  • Мнения: 195
Микелита, аз съм се насочила към Окръжна - там и ВМИ са най-добрите, имат нужната апаратура и специалисти /дано не се налага де/ всичко да е наред
За свекита - аз се притеснявам че нон стоп ще е при мен и ще "помага" и ще се изпокараме много бързо
Друго да питам аз - доки ми каза за болницата да купя 3 комплекта пелени - продавали ги в аптеките /не памперси/, кажете ми какво да търся, че да не купя някоя глупост
Аз съм доволна - всичко ме боли обаче стаята е празна откъм ненужни вещи и мебели и сега ще започна с нареждане на кошарка, секцийка малка и т.н.

# 722
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Момичета, малко оФФ-топик, но, моля, отделете по една минута, за да не стават децата ни свидетели на такива изродщини с животните:

http://bgpetition.com/zashtita-zhivotni/sign.html  - петицията

Групите във фейсбук:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=105973149434180&ref=ts

http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=107966892566429&ref=ts

До днес не бях чула за случая, но смятам, че който посяга на животни, ще посегне и на човек.

# 723
  • Мнения: 150
Привет и от мен момичета.

Мирчо, нямам думи за тези 100 лв. Money стискам палци бебчо да се обърне Hug

Леле като гледам как си оправяте нещата за болницата аз мислех да го направя накрая на април, но май ще почна по рано Hug

аник, за срещичка май за утре нищо не се разбираме ако искате за четвъртък, този път и аз съм на линия Hug само да уточним къде ще я направим.

# 724
  • Мнения: 234
малини, славче и аник - ако направим срещичка в четвъртък, може до тогава да съм взела нещата от мадъркейр и да се видим тогава да ви ги дам,
аз ще намина за малко, защото чакам гости, само да ви ги дам  Hug
ако пък не успеем да се уговорим ще го оставим за др седмица

не се ядосвайте заради глупоста на другите хора, бъдете позитивно настроени, бебчетата са най-важни  Hug

# 725
  • Мнения: 32
Дилянка, торбичката за болницата, мисля да я приготвя първия ден на 9-ти месец, защото бебчето може да си е своенравно още от малко Wink

Мирчо, абе 3ма доктори 5 мнения, така че няма какво да се чудиме. Важното е всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

Дудунски, и да се сърди и да не се сърди все тая, кво значи да ти налага кое легълце или коя ваничка да ползваш ... пък дори и да е на почти нова... твое си е решението. Ще се посърди, накрая ще й мине.
При нас свекървата винаги си е тачила другия си син повече и винаги е било "Славчо това, Славчо онова" А мъжа ми кучета го яли ... ама сега като съм бременна се чуват през 2-3 дни и викат "Защо не се обаждаш по-често"... По сложни отношения не знам дали има от тези на снаха-свекърва??

Луксче, когато кажеш - тогава Simple Smile

Отивам да напазарувам и сготвя нещо Simple Smile до после момичета Simple Smile

# 726
  • Мнения: 5
 Привет  bouquet
Аз торбичката за болницата - имам всичко, но още не съм сложила в сака, сигурно утре с това ще се занимавам...
Днес бяхме на изследвания, после до стройко, седнахме в Дон домат до вкъщи и стана 4 след обяд, много бързо ни мина деня с мъжа ми, но добра работа свършихме.
Мирчо, не се притеснявай, както - така, само да е добре бебчето. Нашият също е напречно на корема, дано се обърне, но вече съм решила да не се шашкам - все ще мине... А някой казват, че се обръщат и в деня преди раждането.
За срещичка - на линия съм, когато кажете.
Ани, и аз режа етикетите на всичките ни дрехи, но за тези на бебо не се бях замислила, ще ги махна, обаче. Но мисля да започна с прането след Великден. А ако съм секцио смрадлика ще ми трябва ли?  Heart Eyes
Между другото Точи я няма няколко дни..., сигурно услиено пазарува.
Вили, стискам палци Алек да се оправи по - бързо, как въври ремонта, свършихте ли?  Laughing
Дудунски, просто не позволявай на свекървата да си мисли, че може да се налага. Ние с моята доста повоювахме, но сега знае, че по - добре да не опитва.
Змейче, много благодаря за инфото за залъгалките, явно съм го пропуснала Hug

# 727
  • Мнения: 0
Здравейте много започнах да се колебая и двоумя за количката на бебка.Твърдо бях решена да е тази http://www.mothercare.com/Mothercare-Spin-Pushchair/dp/B002GIYUR … 4041&mcb=core ,но милото пък предпочита тази и моля за мнения,за инфо,някои има ли някакви наблюдения? http://www.kiddies-kingdom.com/ProductsDetails.aspx?item_id=3802&pID=23 пускам и видео със нея http://www.youtube.com/watch?v=mABGiixqb3U .Благодаря предварително

# 728
  • Мнения: 77
Здравейте майчета!
На мен днес ми се случи нещо много странно,което ме шашна.
Получих течение,но не какво да е а като напикаване,безцветно и изобщо не приличащо на бяло течение а като околоплодна течност,но малко количество.Може би беше около 50-100 милилитра.Как мислите какво може да е това чудо? newsm78

# 729
  • Мнения: 32
Сейка, кога се случи това? За собствено успокоение - обади се на лекаря ти.

# 730
  • Мнения: 2 559
Sevdelina, и двете са хубави, аз бях харесала My choice 4 на Mothercare и скоро видях една позната с такава - много добре изглеждаше  Peace

# 731
  • Мнения: 5
Сейка, звънни на лекаря за всеки слуай

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Здравейте на всички, аз да питам има ли бъдещи мами от пловдив и ако да  моля да споделт каде и как ще раждат. Аз започвам 36 та седмица, а още не нищо не мога да реша. Бременността ми я следи лекар от Селена, но нещо незнам защо не мога да реша категорично да родя там. Притеснява ме факта, че ако има проблем недай боже всички ги карат на Пещерско или в Окръжна. А в крайна сметка, за мен най важно е какви са лекарите, и техниката и възможностите на болницата, не толкова вип стаите, лукса и храната. Моля споделте какво мислите. Иначе и аз вече накупих дрешки за бебо сигурно до 1 година, чаршафи и други неща. Днес ги пера и умирам от кеф като ги простирам. Остана ми да купим кошарата и ваничка за къпане. Кажете какво мислите за сгъваемите кошари, струват ми се по - практични и удобни от дървените легла, още повече, че като начало бебо ще е в спалянта при нас и чак по-късно ще стягаме детска стая. Много се увлякох да пиша, на всички леко от отук нататък и кураж не остана моного. Simple Smile

Аз съм се насочила към ВМИ на Пещерско - там раждах и първото си дете  Peace
Частна болница не бих избрала - особено Селена, за която само негативи има напоследък  Peace

Мирчо, и моето е напречно все още и са страшни бунтове особено вечер като си легна  #Crazy

Наталиник, много кофти това с дерматита - още повече ми се затвърждава мнението, че  само на кърма трябва да са си бебетата до 6-ти месец Peace

chori , Дудунски, съчувствия за "съкровищата" - и се подгответе отсега, че ще стане по-лошо като се родят бебетата  Mr. Green

Сейка, обади се на лекаря и запази превръзката или слагай превръзки и в случай, че пак изтече занеси превръзката в болницата.

# 733
  • Перник
  • Мнения: 257
Здравейте майчета!
На мен днес ми се случи нещо много странно,което ме шашна.
Получих течение,но не какво да е а като напикаване,безцветно и изобщо не приличащо на бяло течение а като околоплодна течност,но малко количество.Може би беше около 50-100 милилитра.Как мислите какво може да е това чудо? newsm78

Според мен трябва да се консултираш с лекар, защото е възможно да е околоплодна течност с миналата ми бременост имах такъв проблем,, но беше съвсем на края. За твое успокоение се консултирай с лекар.

# 734
  • Мнения: 77
Ами ще се обадя.Дано не е нещо сероозно. Praynig
Благодаря за съветите. Hug

Общи условия

Активация на акаунт