ФЕВРУАРЧЕТО на месец стана, вече смее се на мама! (3)

  • 31 128
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 172
Оле Ника ужасно просто  Sad Дано всичко мине бързо и не се налагт много инжекции  Praynig Стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Щях да се жалвам, но се отказах... Embarassed

# 721
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
 Hug Hug Hug PraynigНика  PraynigHug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 7
Ужас, дано по-бързо се оправите!

Аз преди малко катастрофирах барабар с детето. Нищо ни няма, но много се уплаших и досега крещях по мъжа ми. Той си го е заслужил де. Отивам да пийна нещо да се успокоя, че ще утрепя някой.

# 723
  • София
  • Мнения: 55
Бръмби  Hug , добре, че е бил малкия дявол и вие сте добре.  Praynig

# 724
# 725
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 416
Ника, скорошно оздравяване!
Горе главата, всички стискаме палци Макс да оздравее по-бързо!


Качих малко снимки http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-2-meseca.482152.18045012
Искам да ви попитам вие мажете ли бузките на  бебето с нещо против вятър или слънце?

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 02:17 от Нарцис

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Нарцисче,вие и яйцата сте нашарили и сте се снимали даже.Много е сладък Никола...
А за мазането,още с нищо не мажа лицето,но все пак не я излагам на пряка слънчева светлина .

Бръмби,съжалявам за случилото се. Сега по-добре ли си?

# 727
  • Мнения: 703
Здравейте!
Ника,съжалявам да разбера,че сте болнички!Пожелавам ви бързо да оздравеете!Много ми е мъчно да боледуват дечицата!
Бръмби,добре,че сте добре!Пазете се!

И ние минахме по тоя път с боледуването,но даже и не ми се пише за това!Катрин ми покашля още,притеснена съм,но се надявам да мине!Според докторите е добре,ще мине!
Много се притеснявам и за храненето!
Моля ви,ако може пак да поискам съвет!
Храним се без режим,много често и по много време!Ето горе-долу как минават дните:В 7-8ч сутрин се буди и се храним до към 11ч,с малки подремвания,но не заспива,иска постоянно да суче,като когато гърдите ми се поизпразнят,започва да се сърди и ми се налага и да и давам АМ.От него изпива 30-ина мл и толкова,рядко-повече!После пак търси да суче!Реве,сърди се,много е трудно!Гледам да я извеждам на разходка към 11,защото поне навън спи!Ако останем вкъщи,много,много рядко заспива!В количката спи до към 2ч,после всичко се повтаря!Към 7-8 се къпем,яде до към 10ч,тук се включват и колики вече,реве,свива се,суче пак нон-стоп,пак се сърди понякога и се дърпа от гърдите ми,а си смуче ръцете,пак накрая се предавам и прибягвам до шишето!Но то не е решение,защото и след това търси да яде,накрая заспива на гърдата ми изтощена!Чак ми става жал как се мъчи с това ядене!През нощта е най-добре-буди се около 1ч и около 3-4ч,като тогава се храним в легнало полуспящо състояние и всичко е наред!Заспива си бързо,спокойна е!Но през деня не става така!Чудя се дали се храни достатъчно?Или пък дали не преяжда?Вярно,за 20-ина дни е качила 800г,би трябвало да е добре!Чудя се дали кърмата ми е достатъчно?И после-дали пък нещо заради големите ми зърна и ареоли няма някакъв проблем,който да и пречи да се нахранва по-бързо и да си виси детето с часове на гърдите ми и да го изтощавам така?Не е вече съвсем малка,но защо се храним така дълго и защо сученето започва да я нервира в един момент и така реве,че се принуждавам да я дохранвам?Моля ви,дайте съвет и мнение!
Съжалявам,че все с въпрос и оплакване се включвам,но не ми остава хич време за форума,наистина!А и тия болести ме побъркаха!
Пожелавам ви да сте здрави!А аз отивам да пека козунаци и да гладя,че децата понесега спят!

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 11:19 от AMORE

# 728
  • Мнения: 210
Ника, оправяйте се бързо  Hug
AMORE, дано повече не се разболявате   bouquet..разболявамеее, разболяват  Praynig
Направо да се разберем - от тук на там никакви болни бебета  Naughty
Ама скапан месец сме си избрали за раждане  Sad Гадинка се роди в края на май- нямаше ни едно болно бебче в темата ни тогава  Rolling Eyes
Аз днес съм пропуснала неприятната новина... То живота ще си пропусна като гледам, нооо важното е да продължавам да си водя децата по два пъти Embarassed на ден на ортопед  Crazy Crazy Crazy
Беше същият Стефанов, препоръките - същите и всичко е наред Славааа Богу Laughing

Момичетаааа, не Ща да ми се смее моЙто февруарче, искам да спи по това време беее  smile3514

Уф, изплаках си мъката Sad

# 729
  • Мнения: 157
Бръмби  Hug

Аморе  Hug

Маргарете  Hug

Кво става начии... нещо не е наред с тая черна серия...

на всички Flowers Four Leaf Clover

# 730
  • София
  • Мнения: 55
Добро утро!
Да изпием по едно кафенце за разбуждане!

# 731
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро Hug Да се оплача и аз май съм метнала на Жори хремата  цяла нощ му хърка нослето и му пречеше да спи , задавяше се и се прокашляше Tired  капах физиологичен разтвор  та поне изкара малко от сополите.
Ще звънна на педи да я питам или пък направо ще го отведа , ама пък нали е почивен ден дали ще работят днес незнам newsm78

А забравих да ви питам понеже нямах термометър за Жори вчера взех биберон -термометър електронен на Калпол ако някой има да каже дали са верни и свалят ли се пет десети от измерената температура че не съм наясно ,дано не ми се налага да го ползвам.

# 732
  • Мнения: 304
  Добро утро!
Танче мерси за кафенцето  Hug
Ние събрахме багажа и заминаваме за Търново  newsm44 Малко разнообразие за мен.Ама не е лесно с толкова малко бебе,как ще се поберем в колата незнам  ooooh! какво ли не съм помъкнала

# 733
  • Мнения: 41
    Добро утро! Танче, мерси за кафето. Ние снощи след зверски рев в 11 часа се събудихме чак в 8. дотук добре, но... от вчера бебка е на антибиотици заради този гаден запушен нос и леко зачервено гърло. Аз по принцип отказвах да й изписват антибиотик, но вчера след много неприятната за Ника новина, кандисах. Ника, огромно  Hug за теб и Макс, да се оправяте бързо!!!

   Бръм, неприятно, дано си се успокоила вече!
  Нарцис, дечицата са прекрасни, а и яйчицата ти са хубави.
   Ето две снимчици и от нас- http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-2-meseca.482152.18048308

   Сънки скай, снимките са прекрасни, благодаря много за споделената информация, ще поръчам още, само да паднат излишни стотинки.

   Хубав  ден на всички! Приятни ви разходки!

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 09:37 от kendii

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !  Hug
Танче_Г благодаря за кафенцето !  Hug И аз по това време станах по което и ти,ама нахраних малкото мишле и пак заспах,та досега.

Силвъри,лек път и весело изкарване ! Много го обичам този град и имам много близка приятелка там, отдавна съм и обещала да й ходя на гости,но незнам кога ще стане.

Кенди,как са снимките?

Общи условия

Активация на акаунт