Топли слънчеви лъчи огряват нашите канадски ширини - 41

  • 31 925
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 319
Вери, нацяло бях забравила как сме намерили тая кабана, но пък ни хареса миналата година и тая година бяхме пак там. Въпреки, че бях забравила как се казва и къде се намира, започнах да търся с Гугъл и попаднах пак на нея, без даже да предполагам. Имаше промоция до 7-ми март, само 11$ за възрастен, а нашето ходене беше планирано за 6-ти март, тъй че хванахме промоцията съвсем накрая. След като намерих 2-3 които ми допадаха, моя мъж се опита да възстанови по картата къде сме ходили миналата година, и за наше щастие се оказа същата, която и аз бях намерила Peace
А за тези които се интересуват тепърва да ходят - в повечето сайтове пишеше, че кабаните са отворени до средата на април.

Верно е, че храната не е чак превъзходна, ама това в общи линии е първото излизане на въздух след зимата, и аз се жертвам винаги когато мога Crazy А както забелязах вече втора поредна година, Флоранс също като мен е фенка на tire sur la neige, така че ще се ходи винаги при възможност Peace

И това за меда изглежда интересно, ей сега ще разгледам сайта Peace

# 61
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Мерси за линковете ще видим дали ще се класираме за тази година или ще остане за другата. Но определено предпочитам да ида на място което сте ми препоръчали.

# 62
  • Мнения: 0
здравейте моми4ета, 4ета ви от дълго време и много ми харесват темите , но сега ве4е реших да пи6а за6тото имам нужда от малко информация. ние сме от около 3 години в Канада  и преди няколко дни разбрахме 4е 6те си имаме бебе. Много ви моля да ми препоръ4ате добър гинеколог.Става въпрос за Торонто. благодаря ви предварително.

# 63
  • Мнения: 557
П.С. Ще съм благодарна ако някой ми каже как да пиша фермани без да ми подскача екрана. Мерси.

November Rain в Explorer-a, отвори Tools и след това Compability View Settings. Добави http://www.bg-mamma.com и ще спре да ти прескача екрана.
Ако не виждаш менюто на Explorer-a, натисни Alt и ще излезе.

# 64
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Днес извадих социален номер на Сами - наистина стана много бързо и лесно. Даже си бях забравила документите и се притеснявах, че ще ме върнат, а те даже не ми ги поискаха.  Hug

# 65
  • Мнения: 945
Имам въпрос към мамите в Торонто-откъде да си купя чубрица? newsm78
Преди купувах от бълг.магазин на Лейкшор,но там е свършила и повече няма да зареждат.
Незнам къде другаде да търся.
Моля,ако някой знае,да ме светне! thumbsup

# 66
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
П.С. Ще съм благодарна ако някой ми каже как да пиша фермани без да ми подскача екрана. Мерси.

November Rain в Explorer-a, отвори Tools и след това Compability View Settings. Добави http://www.bg-mamma.com и ще спре да ти прескача екрана.
Ако не виждаш менюто на Explorer-a, натисни Alt и ще излезе.


...или ползвай Мозила. С нея няма подобни проблеми....

# 67
  • Мнения: 753
Благодаря за предложенията, момичета!
Като уважаващ себе си кандидат Кебекар не мога да не отида поне веднъж на кабан Simple Smile

# 68
  • Canada
  • Мнения: 1 773
здравейте моми4ета, 4ета ви от дълго време и много ми харесват темите , но сега ве4е реших да пи6а за6тото имам нужда от малко информация. ние сме от около 3 години в Канада  и преди няколко дни разбрахме 4е 6те си имаме бебе. Много ви моля да ми препоръ4ате добър гинеколог.Става въпрос за Торонто. благодаря ви предварително.

hifito, честито нарастващо коремче!
За съжаление не може просто така да си запишеш час при гинеколог, трябва да имаш записан час от личен лекар, един вид той да те прати. Ако все още нямаш такъв, другият вариант е walk in клиника - там има гинеколог.
На времето аз нямах личен лекар и точно бременността ми ме накара да се запиша при такъв. Вече личния ми намери гинеколог. По долу ти давам координатите на моя, звънни, може пък да те вземе и без направление, като кажеш че си бременна.
D-r Michael Rosset
190 Sherway dr., Suite 417
Etobicoke, ON M9C 5N2
Tel. (416) 622 6057

Izma, за съжаление не мога да помогна с информация. Това е едно от нещата, които винаги си нося от България.

# 69
  • Мнения: 2 473
 Izma , чубрица има в магзин "Карлово" на улица Cosburn.   

# 70
  • Мнения: 945
Izma , чубрица има в магзин "Карлово" на улица Cosburn.   

Мерси!В събота ще засиля мъжът ми.А да знеш някъде другаде освен в бълг.магазини да се продава?

# 71
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
 
Търся някакви отзиви за Jet airlines/индийските авиолинии/.
Предлагат много хубави цени до Бг през Брюксел.Някой дали е пътувал с тях?
Поздрави.

# 72
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Рожден Ден на Влади на Мамамиа!
Да e много здраво и щастливо дете! Весел празник на цялото семейство!

# 73
  • Мнения: 2 473
Izma , чубрица има в магзин "Карлово" на улица Cosburn.   

Мерси!В събота ще засиля мъжът ми.А да знеш някъде другаде освен в бълг.магазини да се продава?
Не, не съм виждала никъде другаде.

# 74
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Честит Рожден Ден, Влади! Само усмивки да носиш на мама и тати!

Кивито, какви са офертите? Къде ги видя?

Общи условия

Активация на акаунт