Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 560
  • 443
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 34
Информацията е полезна, но мисля че вече има изменения! Например актуалните цени за болница "Вита" са: Цени за здравно-неосигурени пациентки:

Нормално раждане - 1800 лв.

Цезарово раждане – 2300 лв.

Абдоминална хистеректомия – 1800 лв.

Аборт /с анестезията / - 350 лв.

Миомектомия – 1500 лв.

Конизация на маточната шийка – 700 лв.

Лапароскопска операция – от 1500 до 1800 лв.

Да, и  в Токуда вече не се заплаща присъствието на бащата по време на раждането

# 241
  • Мнения: 1
Някое момиче, раждало скоро в Света Анна /бившата Окръжна болница/ знае ли дали има увеличение на цената за избор на екип? Говореше се, че се очаква такова в началото на тази година...

# 242
# 243
  • Мнения: 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=638141.0
 заповядай ще полу4иш полезна информация


Благодаря 'Kalimera' Simple Smile Simple Smile

# 244
  • Мнения: 41
Тея хора парите за нищо ги нямат,тва си е изнудване,направо все едно ти казват "плати си иначе никой няма да ти обърне внимание,ако стане нещо ще те оставим да си умреш и ще се държим с теб като с парцал".Жалко ама в повечето случаи се случва така

# 245
  • Мнения: 0
Здравейте мами,някой знае ли актуални цени на болница ВИТА ако си здравно осигурен.В сайта излиза само ако не си осигурен,а знам че има разлика.Благодаря предварително.

# 246
  • Мнения: 0
Здравейте отново,проверих цените за болница ВИТА ако си здравно осигурен                                           цезарово сечение-1900 лв.
нормално-1400 лв.

# 247
  • Мнения: 4
Да, Таня Стефанова, и аз проверих мисля че за цезарово е 1800лв., но може и да съм в грешка! Другото, което попитах е дали мога да си избера "екип"или по-скоро само лекар, но ми отговориха, че това са пълни измислици и едва ли не в самия ден на раждането се решава кой лекар ще ти се падне...странно..... Thinking

# 248
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Аз съм вече в 36г.с и се колебая между Окръжна и Шейново . Макар че първото ми раждане беше в Шейново и беше ужасно , много ме измъчиха , но сега пък имаме позната акушерка там. а за окръжна вече няколко познати раждат и са много доволни.

# 249
  • София
  • Мнения: 2 109
Аз съм вече в 36г.с и се колебая между Окръжна и Шейново . Макар че първото ми раждане беше в Шейново и беше ужасно , много ме измъчиха , но сега пък имаме позната акушерка там. а за окръжна вече няколко познати раждат и са много доволни.

Раждай там, където имаш добър познат, това бих те посъветвала.
Отделно, че аз съм  много доволна от Шейново, но това е друга тема.

# 250
  • Мнения: 63
Здравейте, моля, ако някой е запознат, в Св. София (на Мазнейкова), ако секциото е по медицински причини, поема ли се някаква част от здравната каса?

# 251
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
В неделя ми се наложи по спешност до отида на лекар -в 37 г.с  болки в кръста и менструални болки ,които не спряха цяла нощ . Обадих се на д-р Дачева в окръжна  , каза ми веднага да идвам с багажа. Отидох - много внимателна , 40 мин. преглед , обяснява всичко и ако искам да раждам при нея - цена 350 лв. за упойка , избор на лекар т.е нея и Вип стая . Но за стаята се оказа, че в момента има голям наплив от родилки и не могат да смогнат със стайте , затова настаняват където им падне , разбира се подбират къде ще си и веднага щом се освободи място те местят. Но условията са доста добри - чисто , всичко е след ремонт и вниманието на персонала и лекарката е повече от добро.

# 252
  • Мнения: 141
При тази цена и тези условия, ще има. 350 лв. избор няма никъде в София

# 253
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте Simple Smile

Ще се радвам ако някой има инфо за Майчин дом в момента.
 Какви са цените на секциото по-желание там.
Аз съм с близнаци и ме е шубе да раждам нормално затова живо се интересувам от актуалните цени там.

Благодаря на отговорилите предварително  Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 3 293
На сайта на Майчин дом ги пише. Но да те предупредя, секциото също боли.

Общи условия

Активация на акаунт