Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 307
  • 443
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 775
В Тина Киркова само с екип иначе все едно не си човек  Wink

Недейте да плашете хората с такива генерални заключения. Някой майки не могат да си позволят избор на екип- да ходят със свити от страх сърца да раждат ли?
Познавам и хора без избор на екип, които са много доволни. Ето един съвсем скорошен с хубави впечатления- пост номер 1457 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634848.1455;topicseen

# 301
  • Мнения: 54
Явно е, че всичко е въпрос на късмет на какъв екип ще попаднеш.... Добри лекари и акушери има навсякъде, също както и не толкова добри и съвестни които просто си вършат работата през пръсти...! Така че, успех на всички бъдещи мамчета и леко и безаварийно раждане!  Wink

# 302
  • София
  • Мнения: 44 041
Аз съм раждала там без да дам и стотинка и отношението беше идеално, на съседното легло момиче с избор..никаква разлика в отношението...та наистина - избягвайте генерализации... аз специално тогава след много четене избрах точно тази болница за раждане без избор на екип, имаше доволно количество  положителни отзиви от родили без плащане там.

# 303
  • Мнения: 33
Аз съм раждала там без да дам и стотинка и отношението беше идеално, на съседното легло момиче с избор..никаква разлика в отношението...та наистина - избягвайте генерализации... аз специално тогава след много четене избрах точно тази болница за раждане без избор на екип, имаше доволно количество  положителни отзиви от родили без плащане там.
Къде си раждала newsm78

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 19:18 от mida03

# 304
  • Мнения: 54
Когато лежах в Тина Киркова за задържане, отношението към мен специално беше доста добро, за разлика от това към други лежащи... Когато ми се наложи да отида за втори път по спешност отново там, се държаха с мен като с парцал. Всичко е до късмет на какви ще попаднеш. Първия път доктора и акушерките бяха много мили и любезни, втория - попаднах на идиоти!!!

# 305
  • Мнения: 105
Здравейте! Някоя мама раждала при Асен Николов от МД София може ли да ми каже каква му е тарифата за раждане. Пред кабинета му чух от майки, че не са плащали за избор на екип , а директно на него на ръка са давали пари, но каква е сумата не разбрах  Thinking

# 306
  • Мнения: 344
Здравейте! Някоя мама раждала при Асен Николов от МД София може ли да ми каже каква му е тарифата за раждане. Пред кабинета му чух от майки, че не са плащали за избор на екип , а директно на него на ръка са давали пари, но каква е сумата не разбрах  Thinking

ако си решила да платиш- най-добре попитай него Wink

# 307
  • Мнения: 472
Имам наблюдения върху Св.Лазар и МД, второто може да е мизерно и с лошо отношение, но пък са професионалисти. В Св. Лазар са печалбари и единственото което предлагат е комфорт. Ако искам да ми е луксозно ще ида на спа-почивка като родя, ако искам адекватно лечение- в МД.

# 308
  • Мнения: X
Имам наблюдения върху Св.Лазар и МД, второто може да е мизерно и с лошо отношение, но пък са професионалисти. В Св. Лазар са печалбари и единственото което предлагат е комфорт. Ако искам да ми е луксозно ще ида на спа-почивка като родя, ако искам адекватно лечение- в МД.

Недейте да правите такива обобщения от лични впечатления.
Аз пък мога да кажа точно обратното и ще е точно толкова невярно.

# 309
  • Мнения: 0
По-добро отношение от УБ"Лозенец" няма да намерите,при това без избори на екипи и т.н. кожодерства.Да не говорим,че някои от най-добрите специалисти във много области работят точно там и за всеки болен се правят всички необходими консултации без заплащане и без молби и уговорки.Постъпваш и забравяш.Базата е отлична,болницата е на такова уютно място,че искам моите деца също да се родят там един ден.А отношението е добро,защото болницата е с традиции и има контрол.Ако някой се държи с вас зле,то в следващия момент ще е при проф.Спасов и ще пише молба за напускане...Ако някой ви вземе пари под масата резултата ще е същия...Ако ви съмнява отидете просто някой път за консултация и се огледайте и вижте за какво иде реч и как изглежда една европейска болница с кадърен персонал. Peace

п.п.Тъй като там освен всички рутинни лечения се провеждат и трансплантации на деца,мога да кажа,че ще имате на разположение 24/7 специалисти от всички отделения,ако недай боже нещо се наложи,които са специално подготвени за работа с мушмороци в изключително сложно състояние.Когато се случи в болницата да има тежко болно дете никой от големия екип специалисти не си тръгва защото му е свършило работното време,случвало се е лекари да завършват годината с няколкостотин извънредни часа,защото са дежурили при децата.

Последна редакция: сб, 16 мар 2013, 03:09 от kobain

# 310
  • София
  • Мнения: 2 104
Там можеш да раждаш, само ако си си платил абонаментния пакет, който беше от порядъка на около 750-800 лв мисля.

# 311
  • Мнения: 3 181
Имам наблюдения върху Св.Лазар и МД, второто може да е мизерно и с лошо отношение, но пък са професионалисти. В Св. Лазар са печалбари и единственото което предлагат е комфорт. Ако искам да ми е луксозно ще ида на спа-почивка като родя, ако искам адекватно лечение- в МД.

Недейте да правите такива обобщения от лични впечатления.
Аз пък мога да кажа точно обратното и ще е точно толкова невярно.
Да ти кажа, благодарение на това, че синът ми е роден в " Свети Лазар" оттърва няколко операции, които според всички бгспециалисти в областта са жизненонеобходими. Бях ли родила в друга болница, директно те пращат в Пирогов и от там се започва с въпросните уж, много наложителни операции, които се оказаха ненужни и излишни. Точно шефката на " Свети Лазар" ме посъветва да не бързам и ме свърза с хора, които ми помогнаха за връзка с лекар в чужбина, който изказа противоположното на бглекарите мнение/ обиколихме ги всичките, за всеки случай/. Синът ми е жив и здрав, без нито една операция, дори лекарства не пи, само го наблюдаваха и израстна проблема, сега ни наричат чудо........, чудо грънци, просто лудата му майка не даде да го оперират и послуша правилните лекари........но липсата на операции и наблюдението не точат ЗК Mr. Green. Пак там ще раждам другия месец.

# 312
  • Мнения: 472
Имам наблюдения върху Св.Лазар и МД, второто може да е мизерно и с лошо отношение, но пък са професионалисти. В Св. Лазар са печалбари и единственото което предлагат е комфорт. Ако искам да ми е луксозно ще ида на спа-почивка като родя, ако искам адекватно лечение- в МД.

Недейте да правите такива обобщения от лични впечатления.
Аз пък мога да кажа точно обратното и ще е точно толкова невярно.

Абсолютно, нали всеки си изказва своето мнение.

# 313
  • Мнения: 81
Има ли някоя мама, скоро раждала при д-р Николай Негенцов? Знаете ли дали работи още в МД? Има ли някой мнение, впечатления от него?

# 314
  • Мнения: 128
Здравейте, и аз се интересувам от МД. Цени за нормално и секцио, а също така и какви са цените на ВИП стаите. Благодаря предварително за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт