Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 418
  • 443
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте, и аз се интересувам от МД. Цени за нормално и секцио, а също така и какви са цените на ВИП стаите. Благодаря предварително за информацията.


Влез на сайта на МД. Цените и услугите са описани подробно и са актуални. Успех Simple Smile

# 316
  • Мнения: 83
Здравейте,
и аз към МД съм се насочила - някой дали има информация кога ще има ден на отворените врати там, тъй като на сайта им последното инфо, което намерих по този въпрос е от май 2012.

# 317
  • Мнения: 344
В сайта на Майчин дом пише, че:

Цитат
Инициативата „Ден на отворени врати” временно ще бъде спряна

Провеждането на инициативата „Ден на отворени врати” временно ще бъде спряна от 01.06.2012 г.. Това се налага заради извършване на ремонтни дейности и ограничаване достъпа на външни лица на територията на СБАЛАГ „Майчин дом” ЕАД.

# 318
  • Мнения: 1 129
В сайта на Майчин дом пише, че:

Цитат
Инициативата „Ден на отворени врати” временно ще бъде спряна

Провеждането на инициативата „Ден на отворени врати” временно ще бъде спряна от 01.06.2012 г.. Това се налага заради извършване на ремонтни дейности и ограничаване достъпа на външни лица на територията на СБАЛАГ „Майчин дом” ЕАД.

Ето и актуална информация

Цитат


Инициативата „Ден на отворени врати” се възстановява от 4 юни 2013 г.

Провеждането на  „Ден на отворени врати” вече ще става в дните вторник, сряда и четвъртък от 14 до 14.45 ч.

Максималният брой участници, които ще определят дневната група е 6 човека.

Достъп до групите имат само предварително записалите се бременни жени (по телефон или на място) с един придружител (съпруг).

Записването става на телефони 02/9172 200 или 02/9172355 от 8.30 до 15.30 ч. всеки работен ден.

# 319
  • Мнения: 24
Здравейте,нямах време да прочета цялата тема за това се извинявам ако някъде е отговаряно вече на този  въпрос  Simple Smile та насочила съм се към д-р Жанна Колева (все хубави неща съм чувала и близки ме насочиха) и въпроса ми е тя работили все още с здравната каса ? Моята позната ражда преди три години при нея и тогава работеше,но сега ? newsm78 знам,че има и частен кабинет,но сутрин е в болницата следователно би трябвало да работи и с здравната каса по пътя на логиката .... newsm78

# 320
  • Мнения: 184
Извинявайте,може ли някой да събере информация и да я качи  в стегнат вид както е на първата страничка.Интересуват ме актуалните цени за раждане със секцио в Токуда,Шейново и 1-ва АГ Св.София. Praynig Peace

# 321
# 322
  • Мнения: 184
Благодаря ти!Аз питам,защото не ми става ясно примерно за Токуда-пише 1500лв.за секцио ,300лв.за упойка,600лв.за неонатология-не мога да разбера дали тези цени се сумират-тлелвсичко излиза 1500+300+600   и престоя излиза 2400лв.

# 323
  • Мнения: X
За секциото спиналната упойка е включена в тези 1500 лв., а ако искаш обезболяване с епидурална упойка след това, плащаш още 300. Цените се сумират, да.

# 324
  • Мнения: 184
Алексче,благодаря за отговора!А ако искам пълна упойка сигурно трябва да си я платя ? newsm78
Така като гледам май само в Токуда се доплаща 600лв.за гледането на бебето?

# 325
  • Мнения: X
Пълна упойка не вярвам да ти направят без медицински основания, но ако се наложи, не би трябвало да я плащаш.

В "Токуда" пакетът за бебето включва разни изследвания, които не се правят стандартно в болниците, най-добре питай в темата какво точно влиза в него.

# 326
  • Мнения: 184
Пълна упойка не вярвам да ти направят без медицински основания, но ако се наложи, не би трябвало да я плащаш.

В "Токуда" пакетът за бебето включва разни изследвания, които не се правят стандартно в болниците, най-добре питай в темата какво точно влиза в него.
О,тогава си заслужава !Мисля,че четох ,че част от тези изследвания са някакъв вид скрининг .Ще проверя в темата отново! newsm10

# 327
  • Мнения: 182
В Тина Киркова само с екип иначе все едно не си човек  Wink

Недейте да плашете хората с такива генерални заключения. Някой майки не могат да си позволят избор на екип- да ходят със свити от страх сърца да раждат ли?
Познавам и хора без избор на екип, които са много доволни. Ето един съвсем скорошен с хубави впечатления- пост номер 1457 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634848.1455;topicseen
    Ами не бих казала,че без екип-не си човек.Аз бях без екип,а на всичко отгоре откарах и 9 дни в болницата  заради инфекция при малкия.Отношението беше добро:и от лекарите,и от сестрите,и санитарките.Всичките бяха любезни и мили.Изобщо не съжалявам,че не си избрах екип.Живот и здраве и второто ще го раждам пак там и пак така,при дежурен лекар.

# 328
  • Мнения: 32
Здравейте!
Имам желание да раждам в Тина Киркова, живот и здраве през Януари.
Здравно осигурена съм. Искам да избера лекар (не екип), който е външен специалист - др.Мадолева, която има договор с болницата.
Някоя от вас ползвала ли е външен лекар и знае ли дали трябва да се заплаща таксата от 900лв., която е обявена за избор на екип + хонорара на самия лекар, който съм избрала.

# 329
  • София
  • Мнения: 795
Здравейте!
Имам желание да раждам в Тина Киркова, живот и здраве през Януари.
Здравно осигурена съм. Искам да избера лекар (не екип), който е външен специалист - др.Мадолева, която има договор с болницата.
Някоя от вас ползвала ли е външен лекар и знае ли дали трябва да се заплаща таксата от 900лв., която е обявена за избор на екип + хонорара на самия лекар, който съм избрала.

Много интересен въпрос. Дано някой минал през подобно нещо се включи.

Общи условия

Активация на акаунт