Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 200
  • 443
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 748
Навсякъде ли за присъствие на бащата раждането е над 1000 лв?

Близо до 1000 е в Майчин дом, Шейново и т.н и то не заради бащата, а защото е секцио, т.е само при операция ще пуснат бащата.

Приятелка сега роди естествено в св. Лазар и бащата е бил с нея през цялото време. Simple Smile

# 391
  • София
  • Мнения: 8 615
При секцио в много малко болници ще пуснат бащата.И не се заплаща, защото по принцип не го правят, а е хрумка на лекаря, ако сте достатъчно близки и си поискате.
При естествено раждане вече се заплаща, защото си е нормална екстра.В Майчин дом до скоро бащите не можеше са присъстват, сега не знам дали са го променили.
В Тина Киркова/Св.София присъствието е около 300лв, но те задължават да избереш вип родилна, екип и става над 1000лв.
В Шейново излиза най-евтино.300лв е присъствието на бащата и не си длъжен да избираш екип, родилна и други неща, плащаш си само присъствието.Ако избереш акушерка ти го намаляват с 50лв и за около 500лв имаш акушерка и мъж.

# 392
  • Мнения: 184
Здравейте!Моля за актуален ценоразпис на раждането в Тина Киркова!

# 393
# 394
  • Мнения: 184
Благодаря!Но не мога да разбера каква е цената на раждане с цезарово сечение!Искам да родя при един определен доктор.Но в същото време се цезаровото сечение не ми е по желание.Имам 6 диоптъра и това е причината.Виждам,че в графата за секцио е упоменато,че когато е по желание не се поема от ЗК.Т.е.ако няма мед.причини.Високия диоптър не е ли точно мед.причина?

# 395
  • София
  • Мнения: 8 615
Избор на екип . По принцип е без значение на вида раждане.

# 396
  • Мнения: 836
Да, вече сте получили отговор. Щом желаете да родите при конкретен лекар, то ще заплатите сумата за избор на екип - 900 лв. 😊

# 397
  • Мнения: 16 868
.......Високия диоптър не е ли точно мед.причина?
Високият диоптър сам по себе си не е медицинска причина. Трябва преглед на очните дъна, ъглите и състоянието на ретината. От личен опит го казвам ✌

# 398
  • Мнения: 51
Здравейте интересува ме актуална информация за раждане в Токуда?
Цена ?Може ли да се ражда там без да съм се следила там тъй като си се следя по ЗК?

# 399
  • Мнения: 16 868
2100 лв е раждането секцио.
За нормално мисля е 2100 + 300 за упойка. Виж в сайта им, имаше много хубава разбивка на цените.

# 400
  • Мнения: 4 785
.......Високия диоптър не е ли точно мед.причина?
Високият диоптър сам по себе си не е медицинска причина. Трябва преглед на очните дъна, ъглите и състоянието на ретината. От личен опит го казвам ✌
Така е, аз съм с -6, ходих на преглед, защото искам да е нормално и ще е - всичко е наред и нямам предписания за секцио по тази причина.

# 401
  • Мнения: 33
Ние още не сме мислили за това дали таткото ще присъства, но аз освен че се чудя къде да родя, още се питам къде ли да си проследявам бременността. Моля ви за съвет и да ме насочите към тема, ако тук не е подходящото място. Simple Smile

# 402
  • Мнения: 43
Здравейте! Много ще съм благодарна ако някой знае да получа информация за актуалните цени за естествено раждане в МБАЛ Надежда. Благодаря предварително!

# 403
  • Мнения: 122
Естествено/секцио - разлика в цената няма - 1950лв.

# 404
  • Мнения: 320
Здравейте и аз искам да попитам за болница Надежда дали има някъде ценоразпис, за пакети, раждане, стая

Общи условия

Активация на акаунт