За зверски пребитата Катрин Вачева

  • 33 868
  • 910
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 648
Малко встрани от темата - наистина ли смятате, че е красива?
Или красива, като за футболист. Гледах нейни снимки, нищо особенно.
Мда, това е най-важното в случая  ooooh!
Бабилия тук съзирам ,че си го е търсила
Ти пък.Какво значение има. Важното е, че е успяла да се внедри в системата. Днеска с тоя, утре с оня - пък на единия не му харесало.  Идиот.

# 31
  • Мнения: 4 586


Вълчо, дори манекенката да не е красива (и според мен не е) няма значение - никой няма право да я пребива! И никой не е длъжен да е изкупителна жертва на ненормалното  детство на някой друг.
Почваме ли да си слагаме един друг в устите неказани приказки?

# 32
  • Мнения: 2
Гледах нейни снимки, нищо особенно.

Изрази го ясно.
Мисля си ,дали не я недолюбваш преднамерено заради гърдите?

# 33
  • Мнения: 12 694
Кой знае колко красавици са го лъгали, само за да му смучат парите. 

# 34
  • Мнения: 804
Кой знае колко красавици са го лъгали, само за да му смучат парите. 
Е и? Това можели въобще да бъде основание да смажеш някого от бой?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Кой знае колко красавици са го лъгали, само за да му смучат парите. 
Да ги пребием .... до една!  Tired Sick

# 36
  • Мнения: 3 158
Откъде толкова злоба и агресия в един пикльо?
Той бил признал,че я е понабил малко...

# 37
  • Мнения: 4 916
От снощи си мисля какво наказание заслужава едно такова келешче като този Орлин. Ама да е справедливо... Знам, че е много примитивно да се отговаря на насилието с насилие, обаче все към трошене на колене ме тегли...

# 38
  • Мнения: 3 268
Сутринта гледах репортажа и бях дълбоко възмутена.Ако съм от ръководството на ЦСКА,директно го уволнявам този малоумник и садист.Коя майка го е възпитавала не знам,дано се срамува.А мненията на някои като Трещерица,направо ме тряскат по главата и не мога да се осъзная къде съм.

# 39
  • Мнения: 12 694
Кой знае колко красавици са го лъгали, само за да му смучат парите. 
Е и? Това можели въобще да бъде основание да смажеш някого от бой?


Не. Ама може да му е писнало. Щото всичките курвички трябва с перце да ги галим.   

# 40
  • Мнения: 804
Кой знае колко красавици са го лъгали, само за да му смучат парите. 
Е и? Това можели въобще да бъде основание да смажеш някого от бой?
Не. Ама може да му е писнало. Щото всичките курвички трябва с перце да ги галим.   
Имам чувството, че не мислиш това което пишеш, а просто търсиш спор.

# 41
  • Мнения: 12 694
Сутринта гледах репортажа и бях дълбоко възмутена.Ако съм от ръководството на ЦСКА,директно го уволнявам този малоумник и садист.Коя майка го е възпитавала не знам,дано се срамува.А мненията на някои като Трещерица,направо ме тряскат по главата и не мога да се осъзная къде съм.

И аз не мога да осъзная какви майки възпитават тези малки курви, но явно това се приема за нормално. и, да, за пребиване са  родителите им. Децата не са виновни - Златки, Николети, Зари и сие.

# 42
  • Мнения: 521
Трещерица визира онзи тип жени, които са хем "Златки", хем са с претенции. Всички ги виждаме, да не се заблуждаваме.
Но тази тема е различна от темата за насилието. За словесното, физическото и психическото насилие трябва да се говори.
Освен, че я е бил, самата мисъл, че е затворена, най-вероятно я е смазвала.
Дано не се отърве посредством добри адвокати тоз младок. Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 2 052
примерно прекаляването със стероиди води до агресия и насилие. нищо чудно да се е назобал и като е удари и някое уиски е станал неуправляем, което въобще не го оправдава. Ако сме държава тябва да лежи поне 10 годни за побой и отвличане. И по повод темата за агресията на българина, възможно ли е повишената употреба на стероиди заради манията по фитнеса и изваяното тяло също да е фактор за повишаване на агресията

# 44
  • Мнения: 521
Напълно е възможно да. Смесването на анаболи с алкохол определено оказват влияние.
Но има е нещо в миналото на това момче, което е отключило тази злоба. Майка му е болна, баща му е малко...неориентиран.
Трагедия отвсякъде. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт