За зверски пребитата Катрин Вачева

  • 33 861
  • 910
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 1 749
Пращиш от акъл.
В първото съм ти отговорила. Завършва с точка, защото не е въпрос, на който очаквам да ми отговориш.
Имам нужда да кажа, че не е интересна, ца за не кажа нещо друго. 
Разбирам . Само не знам защо се нервите толкоз ... Ама по празниците винаги така става - рода,чистене,готвене ,едно-друго ...

# 901
  • Мнения: 1 479
Ха,пиша в тази тема,защото след като сьм сьздала деца лампичката ще ми свети винаги-какво се случва с тях по всяко време.Комуникацията е важна. Wink

# 902
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 733
Така е Китана, права си Simple Smile Няма нужда от нерви и от обиди, извинявам се за грубостта си.

# 903
  • Мнения: 1 749
Така е Китана, права си Simple Smile Няма нужда от нерви и от обиди, извинявам се за грубостта си.

Приема се . Аз също се извинявам за моята . Допуснах да бъда предизвикана .

# 904
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 733
 Simple Smile Заровихме томахавките, сега ако можеше да измислим лек срещу насилието във всякаква форма и простотията, дето не ходи по гората, щеше да е идеално.
Ама няма идеални работи.

# 905
  • Мнения: 1 749
Идеални работи (ако приемем ,че "идеално" има различни нюанси )има,само че зависят единствено от човека,който ще ги притежава .

# 906
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 733
Идеалистично идеални.

# 907
  • Мнения: 1 749
Там,където е човека ,няма нито идеални,нито идеалистично идеални неща . Вече- не . Разбира се ,това не значи ,че не трябва да се драпа за промяна .

# 908
  • Мнения: 2
Иииии,
      колко време да се чака, някой да каже,
      Истината ще бъде ли казана,
      или беше поредното Шоу....../наистина някой знае ли, до къде е стигнал случая/
     
           

# 909
  • Мнения: 972
Иииии,
      колко време да се чака, някой да каже,
      Истината ще бъде ли казана,
      или беше поредното Шоу....../наистина някой знае ли, до къде е стигнал случая/
     
           

На кой пък му пука... Whistling

# 910
  • София
  • Мнения: 4 318
Ами тя Катрин си го каза, че станала по-търсена /каквото и да значи това/

Общи условия

Активация на акаунт