1001 нощи -Започнахме втора година , а Приказката ни живо продължение има - 125

  • 36 323
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4


Здравейте ето ме и мен  newsm51  Hug АША  Hug ,БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА!!!  newsm51
 Страхотни сте Всички! Благодаря Ви!  newsm51  Hug  newsm51
Честит Празник на Всички! Много здраве и любов!  newsm51

# 17
# 18
  • Мнения: 4
 Hug   bouquet  Hug


 newsm51

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 12:50 от *joreste*

# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

Благовщене, Благовец, Благоец -
Именници на този ден са Благовест, Благовеста, Благой, Блага, Евангелина, Вангел.
На празничната трапеза трябва да присъстват риба (печена или варена), шарена пита, лучник.
В народните представи този ден се свързва с идването на прелетните птици
и с окончателното пробуждане на природата.
Благовещение е голям църковнохристиянски празник, утвърден през VII век.
 Според Светото писание на този ден, девет месеца преди раждането на Исус Христос,
 на Богородица се явява архангел Гавраил. Той и съобщава, че ще стане майка на Божия син.
Тази блага вест дава и наименованието на празника.


БЛАГОВЕЩЕНИЕ!

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 21:41 от mar_tomova

# 20
# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


ЗАШЕМЕТЯВАЩА КРАСАВИЦА!
BERGÜZAR KOREL 7 Her zaman sade kıyafetleri tercih eden Bergüzar Korel,
bu özel geceye Arzu Kaprol imzalı elbiseyle katıldı.
 Ateş kırmızısı saten elbisesi sadeliği ve omuzlarındaki küçük
detaylarla yeni anne Korel’e çok yakışmıştı.

http://galeri.haberturk.com/galeri/index/401553

# 22
  • Мнения: 4


ЗАШЕМЕТЯВАЩА КРАСАВИЦА!
BERGÜZAR KOREL 7 Her zaman sade kıyafetleri tercih eden Bergüzar Korel,
bu özel geceye Arzu Kaprol imzalı elbiseyle katıldı.
 Ateş kırmızısı saten elbisesi sadeliği ve omuzlarındaki küçük
detaylarla yeni anne Korel’e çok yakışmıştı.

http://galeri.haberturk.com/galeri/index/401553

Да, прекрасна е  newsm51 newsm10

# 23
  • Мнения: 72
Боже,каква красота!!Как да не е влюбен Халит ??!! bowuu bowuu txtloves txtloves newsm76 newsm76

# 24
  • Мнения: 4


БЛАГОВЕЩЕНИЕ
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Записвам се в новата тема.
Страхотна красавица е Берг на тези снимки  Hug

# 26
  • Мнения: 132
Добър ден !

Честит Ви Празник!


Пост 702  на мар-томова


Джейда Дювенджи с помощта на съпруга си е преодоляла  трудните дни.

През изминалата вечер Джейда Дювенджи и съпруга и Енгин Акгюн  са присъствали  на търг организиран в ''Хилтон'' в помощ на момичетата ,които не могат да четат.Те са привлекли вниманието с веселостта си .
В същото време е била и водеща на вечерта.Тя  е била  щастлива и от това ,че на вечерта  са се   продавали   и нейни фотографии.
Една нейна фотография е била продадена за 15 хил лири.
 Била е  купена от бизнесмена Джан Кърач,на когото Джейда  благодарила :''Искам много да благодаря на Джан Кърач.Един голям наш  човек ,когото много обичам . Отделно от това съм щастлива ,че точно у него попадна моята работа.Докато я снимам не бях си и помислила ,че тази фотография един ден ще се продаде за 15 хил. лири и тези пари ще помогнат за построяването на детски приют''.

''Много сме млади ,може и още едно бебе да си имаме/да стане/''

''Няма нужда да се преувеличава положението /състоянието/и да се тревожим/измъчваме/.Може да се случи на всеки ,който очаква бебе.Не вярвам много и в уручасването,вярвам в силата на споделянето.След като бебето не  било здраво ,не се задържало  в организма/тялото/.След като Енгин влезе в живота ми много по -спокойно мога да се справям с нещата .
Още сме млади ,отскоро женени,може още едно бебе да си имаме''.

''Стига само момичетата да учат''

Джейда е споделила ,че продължава  да рисува и че тръгва на обиколка  из Анадола с фондацията за подпомагане на  съвременния живот.
''В Анадола ще снимам рисунките на момичетата.Може и оттам да излязат  някои неща.Стига само момичетата да учат''.


Под снимката текста се отнася за това ,че правата за инфо и снимка са запазени и са на ''ayakligazete.com'' и когато се пренасят  да се спомават като източник.


  smile3520  Една радостна новина за мен .Най- накрая. Ще ставам леля  Praynigдано ,дано дано,пу,пу,пу.

# 27
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Добър ден !

 smile3520  Една радостна новина за мен .Най- накрая. Ще ставам леля  Praynigдано ,дано дано,пу,пу,пу.
СЕВИИИИИ,  smile3520 Дано, дано....пу, пу , пу ....

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Haber Yayın Tarihi: 25 Mart 2010 Perşembe Saat 13:07  
 
 Türkiye Atatürk'ün Çocuğuydu  



Gazete Habertürk'e konuşan Halit Ergenç, bir ay önce babalık sevinci yaşamıştı.
Çocuğu için her şeyi göze alabileceğini vurgulayan Halit Ergenç,
"Ali nasıl benim evladımsa Türkiye de Atatürk'ün çocuğuydu.
 insan ancak yavrusuna kendisini bu kadar adayabilir" diye konuştu.  
  (TelevizyonGazetesi.com) 1 saat önce..  

http://yeni.haberler.com/turkiye-ataturk-un-cocuguydu-haberi/

# 29
  • Мнения: 132
пост 21

Бергюзар Корел ,която досега винаги предпочиташе по- обикновенни тоалети ,на специалната /тържествена / вечер се яви с рокля на  Арзу Капрол.
Огнено червената рокля от сатен , изчистена и с малки детайли на раменете много  отиваше /много и приличаше /  на новородилата майка Корел.


пост14

Бергюзар като огън.

Берг  заедно с Иззет Гюнай връчи наградата на Мерт Фърат ,който бе избран за най - добър актьор /най-добра мъжка роля/.На вечерта тя бе дошла със съпруга си Халит Ергенч.
Бергюзар с огнено червения си тоалет бе много изящна /финна,елегантна,грациозна/.

Спомних си нещо:
Възрастния мъж ,който придружи Берг при връчването на наградата каза: ''Много се радвам ,че съм до дъщерята на моя много добър приятел ,баща и''
Берг преди да прочете името на избрания ,каза :'' Щастлива съм ,че връчвам наградата на човек с когото работихме  заедно  3 години ''.
Това по спомен ,ще видя дали го има на видеото и ще напиша точно .


пост 28

Турция е дете на Ататюрк

Халит Егенч ,който преди месец изживя радостта от ставането на баща  пред ''Хабертюрк'' подчерта че за детето си би направил всичко и : ''Така както Али е мое дете /моя рожба/,така и Турция бе дете на Ататюрк.Човек  може  да  посвети себе си  толкова само на детео си''.


пост 5 на месечина

Халит Ергенч е разказал как се е подготвил за ролята си  на  Ататюрк.Казал е ,че се е безпокоял само за грима и, че в това си безпокойство е бил прав.
В репортажа даден за в-к''Сабах'':
''Не на всеки  е отредено  да играе Ататюрк .В това отношение  чувствам себе си за  късметлия.Аз съм човек с по-висок  контрол /?/ ,когато дойде някое предложение ,много го  мисля.И за тази работа много мислех.Имах опасения относно  грима  и излязох прав.Трябваше това ,което излезе /това което се получи /много да прилича на Ататюрк,защото в  снимките заедно с превъплъщения образ , щяха да се ползват и оригинални , документални кадри.След като разговарях с Тургут Йозакман тогава се убедих /съгласих/ и поисках да работим.
Докато се е подготвял за ролята , се е докоснал  до много исторически истини  и още веднъж е  бил възхитен от  Ататюрк.

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 15:56 от sevi_nil

Общи условия

Активация на акаунт