Unutulmaz (Незабравима) - тема 25

  • 29 932
  • 718
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 395
Момичета, аз ви напускам за сега, че работа ме чака,   но ви моля само за едно.
Не се засягайте и не спорете - това поначало е безмислено.
Всеки има свой мотив да е тук и всеки търси нещо за себе си, така че реално във форума ни задържат различни неща.
Налагането на правила и принципи на този етап наистина е странно, но все пак всеки има правото поне да опита.... Отделен е въпросът с какъв резултат.
Ще дам и следния пример - на мен в предишните теми поезията определено ми дойде в повече - просто този тип изказ уморява четящия го, респективно мен. Но не съм правила забележки - метам един поглед по диагонала в търсене на онова, което ме интересува и приключвам. Просто отминавайте постовете, които не ви харестват, точно така, както ще отминете и този....
И още нещо - надали някоя реплика, от която някой се е засегнал, е била написана конкретно за него. Не го забравяйте.
Тук всеки има право на мнение и нека толерираме това право и на другия. Ето аз- не мога да "мисля" смешно, но това значи ли, че нямам право на мнение и че следва да мълча като пукал?
А питанки от сорта на "Коя беше Мелда" и аз няма да понеса, но това е една друга тема.
Толкоз от мен. И правете любов, а не война. Hug Hug Hug

Това ми хареса. Искрено, но нищо лично...Вярно е, че всяко прекалено нещо, даже и да е много хубаво, може да стане безинтересно, скучно и досадно. Ама други пък друго искат. Леко се обърках вече как да продължавам - в стихове ли, тъжни ли, смешни ли, в проза ли, дълбока ли, плитка ли и т.н. Ще взема най-добре да млъкна за известно време, а всички ще знаят, че през това време просто се смея и ви се радвам. Ше си правим компания с теб. И се чудя къде си тръгнала на работа. Тук малко ли работа има за теб. И ще нараства. Най-добре да те прехвърлим при нас за постоянно, за да не се налага ние групово да идваме при теб.

И не знам дали можеш да мислиш смешно, но според определено можеш да пишеш така...

Леле пак се разписах...и пак забравих коя беше тая Мелда - ще ми припомниш ли?

# 76
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
http://en.kendincos.net/video-rjvrvhh-serhan-yavas.html Ако има желаещ да каже с няколко думи какво казва в това интервю наш Серхан!

# 77
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Вижте това в линка,не е зле тези ,които са на ти с компютрите да направят нещо подобно за утре-моля!
http://www.youtube.com/watch?v=7WghABd7v2s

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте всички!
След като изчетох всичко от вчера до днес ще ви кажа следното:

Всички спорове са абсолютно излишни и ние като културни хора трябва да ги спрем ,за да запазим мира в семейството .
Аз лично от самото начало само четях темите заради филма, но в един момент реших да се включа заради участниците, защото имах чувството ,че ги познавам цял живот.

Браво на Кометка за темата, а стихоплетците стават все по-добри! Браво!Няма да споменавам имена да не пропусна някой.

Форбес, мила огоромно БЛАГОДАРЯ на теб и другите преводачи, защоти ти знаеш, че без вас продължавам да гледам от първия ред концерта , ама нали съм глуха.....

Относно мнението, че големите любови завършват трагично позволете да не се съглася.
В литературата може и така да е, но в живота не винаги. Аз съм живото доказателство за това.Голямата ми любов не завърши трагично, въпреки че премина също през големи изпитания и до днес почти 20 год. продължава да е споделена и да устоява на всякакви предизвикателства. Дай боже всекиму!  Та по тази причина смятам , че филмът ще бъде с хубав край и от самото си включване във форума пиша само оптимстични неща и се надявам сценаристите да не ни разочарат.

# 79
  • Мнения: 0
Клип4ето е такова, защото поне 2 серии Еда и Ямур ще бъдат на границата между живота и смъртта.
Това време е необходимо вси4ки вкупом да разберат за Еда и Харун.

Има хиляди слу4аи отписани от медицината, но хората са си живи и здрави. Не слу4айна е приказката: Има ли век, има и лек!
Заглавието на филма по-скоро го разбирам като една незабравима любовна история/ нямам спомен за по-силна екранна любов/,
отколкото, 4е Еда ще бъде само един незабравим спомен за Харун!

# 80
  • Мнения: 1 321
Аз да благодаря на момичетата за труда на преведените епизоди.... Hug Hug Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 395

Пак едно малко стихче за една съфорумка. Но продължавам в рима и не знам дали вече реда ми при нея не е дошъл..Тя ще каже.

На Queen, M.D.

Queen, M.D. е пак сред нас
Във очите каза ни от раз
че май сме малко прекалили
и хубавата тема развалили

Но ще разчитам много аз на нея
когато сам започна да се смея
И вместо в кабинета й за преглед
ще чакам тука да ми дойде ред

# 82
  • Мнения: 0
Клип4ето е такова, защото поне 2 серии Еда и Ямур ще бъдат на границата между живота и смъртта.
Това време е необходимо вси4ки вкупом да разберат за Еда и Харун.

Има хиляди слу4аи отписани от медицината, но хората са си живи и здрави. Не слу4айна е приказката: Има ли век, има и лек!
Заглавието на филма по-скоро го разбирам като една незабравима любовна история/ нямам спомен за по-силна екранна любов/,
отколкото, 4е Еда ще бъде само един незабравим спомен за Харун!

да и рекламата в началото на сериала беше приказка (не история) с неочакван край

# 83
# 84
  • София
  • Мнения: 1 395
Клип4ето е такова, защото поне 2 серии Еда и Ямур ще бъдат на границата между живота и смъртта.
Това време е необходимо вси4ки вкупом да разберат за Еда и Харун.

Има хиляди слу4аи отписани от медицината, но хората са си живи и здрави. Не слу4айна е приказката: Има ли век, има и лек!
Заглавието на филма по-скоро го разбирам като една незабравима любовна история/ нямам спомен за по-силна екранна любов/,
отколкото, 4е Еда ще бъде само един незабравим спомен за Харун!

да и рекламата в началото на сериала беше приказка (не история) с неочакван край

А пък и медицината тук няма нищо общо. На Харун кръвта му тече цяла нощ и от медицинска гледна точка вече би трябвало да се носи из рая, но както виждаме се съвзе бързо и още се мъчи на тая грешна земя.

# 85
  • Мнения: 0
Форбс, мн те моля пиши с 2 думи какво каза Мелда на закуската за бра4ната нощ  и какво се обърка Саадет!
Извинявай, но не можах да го намеря този момент в резюмето. Изполлзвам повода и аз да благодаря за това, 4е  правиш
такъв жест за форума.

# 86
  • Мнения: 0
Клип4ето е такова, защото поне 2 серии Еда и Ямур ще бъдат на границата между живота и смъртта.
Това време е необходимо вси4ки вкупом да разберат за Еда и Харун.

Има хиляди слу4аи отписани от медицината, но хората са си живи и здрави. Не слу4айна е приказката: Има ли век, има и лек!
Заглавието на филма по-скоро го разбирам като една незабравима любовна история/ нямам спомен за по-силна екранна любов/,
отколкото, 4е Еда ще бъде само един незабравим спомен за Харун!

да и рекламата в началото на сериала беше приказка (не история) с неочакван край

А пък и медицината тук няма нищо общо. На Харун кръвта му тече цяла нощ и от медицинска гледна точка вече би трябвало да се носи из рая, но както виждаме се съвзе бързо и още се мъчи на тая грешна земя.


Като си помисля колко пъти го стреляха и как бързо се оправяше....направо е безсмъртен......
а и по време на пожара - охраната стои , харун жертва живота си , много героично беше .....
и сега очаквам геройски постъпки от него, за да спаси живота на еда и ямур ....

# 87
  • Мнения: 0
И днес ще остана вярна на традицията си да ви поздравя с едно стихче:

СПАСЕНИЕ

Добър ден на всички
неуморни мои пчелички!
Споделям: не го правя на пук,
но със стиховете съм до тук.

Със вчерашните си дълги тиради
преминах май всички прегради.
Като че и на мене Мелда
донесе неповторима вреда.

Исках да покажа нейният грях,
пък взех ,че станах за смях.
Без да искам така се увлякох,
че чак душата си разсъблякох.

Спасявам се. Ще чета наготово
без да натрапвам дар слово.
А вие пишете, не ги жалете
и злото до край очернете,
че лошите ако не бием
кафе на Босфора НЯМА да пием.

Отивам да си чакам реда с bganio и да си правим компания.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 395
Като си помисля колко пъти го стреляха и как бързо се оправяше....направо е безсмъртен......
а и по време на пожара - охраната стои , харун жертва живота си , много героично беше .....
и сега очаквам геройски постъпки от него, за да спаси живота на еда и ямур ....
[/quote]

Да бе, спасява наред. Набързо спаси Еда при пожара, а после между другото и Толга. Аз, ако бях на мястото на последния, когото вече два пъти спасява (първия път при падането във водата), щях сериозно да се замисля и да си променя отношенията към двойния ми спасител. Дано от тук изскочи някой заек.

# 89
  • Мнения: 0
Форбс, мн те моля пиши с 2 думи какво каза Мелда на закуската за бра4ната нощ  и какво се обърка Саадет!
Извинявай, но не можах да го намеря този момент в резюмето. Изполлзвам повода и аз да благодаря за това, 4е  правиш
такъв жест за форума.


Както винаги Саадет не я слуша главата и получи факс от кораба - майка.
Попита Мелда за какво е дошла - сигурно за приготовленията за сватбата, дали е пробвала роклята - сватбена и до къде са стигнали с организацията около нея.
Саадтеката получи бяло петно относно сватбата на Харунчо с Абалата.
Затова всички се спогледаха сконфузно ! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт