Амерканки, моля помагайте спешно

  • 1 997
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
упс.... оттеглям се.... и после да не забравиш снимките.

Забавлявай се, сега времето е страхотно на юг Simple Smile
Ти пък сега  Hug да не се раzсърди?
Аz на шегаааа ooooh!  Whistling

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 334
извинявам се,аз май не разбрах за какво питаш. мислех,че става дума за адаптор,който слагаш в контакта и в него си включваш зарядното. поне аз винаги това съм ползвала и мислех,че и в Америка стават. но е пластмасов, лек и струва 2 паунда. какъв е този трансформатор?

# 17
  • Мнения: 4 244
извинявам се,аз май не разбрах за какво питаш. мислех,че става дума за адаптор,който слагаш в контакта и в него си включваш зарядното. поне аз винаги това съм ползвала и мислех,че и в Америка стават. но е пластмасов, лек и струва 2 паунда. какъв е този трансформатор?
Точно zа такъв питам = zа да може да трансформира 110 волта на 220 колкото ми е zарядното

# 18
  • Мнения: 2 381
Тц, не се сърдя, даже съжалявам, че няма да минеш през Чикаго   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 244
Тц, не се сърдя, даже съжалявам, че няма да минеш през Чикаго   bouquet
Че ти не беше ли в Флорида? newsm78

# 20
Фиданке можеш да провери и в долар сторовете.
Нали само накрайник ти трябва? $1 са Hug

# 21
  • Мнения: 2 381
Да, ама на ваканция Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 837
Ники, тя Фиданката наро4но си е направила такъв маршрут, за да ни заобиколи и то отдале4е  Whistling Mr. Green

# 23
  • Мнения: 464
http://www.voltage-converter-transformers.com/


Надявам се да помогне малко. За различните уреди се изисква различно трансформаторче

# 24
  • Мнения: 254
Хей хей не обърквайте Фиданката. Накрайникът си е накрайник, но на нея си и трябва точно трансформатор, иначе ще и издорят уредите... Провери може да се окаже, че още на летището в Германия да можеш да си закупиш такъв. Аз в Германия от летището във Франкфурт това лято си купих накрайник но това е необходимо от 110 като се минава на 220 Волта, иначе трябва трансформатор. Тук в Канада ги има освен във всички специализирани електронники магазини така и в малките дюкянчета дето ги държат индийтци и китайци на супер ниски цени сравнени с магазините. Без трансформатор няма да останеш със сигурност. Ако имаш още време мога да ти пратя един от тук да ти е мирна главата. Кога летиш?!?

Поздрави,
Jule


Фиданке можеш да провери и в долар сторовете.
Нали само накрайник ти трябва? $1 са Hug

# 25
  • Мнения: 1 116
Фиданке, наистина ако може си го купи още от немско. Тук все пак не се намират във всеки магазин и ти едва ли ще имаш време още веднага да търсиш специален магазин.
Ако все пак остане от тук да купуваш, ето ти един линк към магазина откъдето аз съм си купила моето за епилатора който си бях донесла, вече почти 4 години го ползвам. Видях че го има в повечето щати, можеш да потърсиш от Store Locator - а кой ще ти е най-близкия магазин
Brookstone
и те съветвам да го пробваш още в магазина
Моя е този втория, бяло и черно, тогава имаше само от него.

# 26
  • Мнения: 3 880
Фиди, прескочи в понеделник до най_блиzкият магаzин от сорта на Медия Маркт, Сатурн и т.н., вzеми си такава джаджа, слагай я в куфара и да си спокойна Wink. Не се лъжи да си купуваШ такова неЩо от летиЩето, цената му Ще е поне двойна, като ги zнам какви са кожодери zа другите работи. А в Америка оЩе с пристигането си да ходиШ да търсиШ раzни магаzини като не поzнаваШ терена пак не е най_добрият вариант, така че купувай от ваШе село да ти е мирна главата Simple Smile Wink

# 27
  • Мнения: 804
Нашия си го купихме от уолмарт "Wollmart", сигурно го има навсякъде и всичко има там от храна до техника. Успех и лек път! Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 2 257

Wal-Mart, а не    "Wallmart,  a не Wollmart" .....

Общи условия

Активация на акаунт