Амерканки, моля помагайте спешно

  • 1 995
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837

Wal-Mart, а не    "Wallmart,  a не Wollmart" .....
тамън тръгнах и аз да го поправям  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 257
тамън тръгнах и аз да го поправям  Mr. Green

Ми кат ше се поправяме, да се поправяме кат хората.... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 676
В сряда тръгвам към вашите zеми, обаче ми иzлеzе една много голяма питанка = камерата ми има zарядно zа 220 волта, а вие сте н 110.
Как ще стане номера с zареждането на батерията = има ли при вас трансформатори, къде мога да се снабдя с тях и има ли такива контакти по хотелите?
Благодаря на всички, които ще се отzовата на питанката ми Hug

Първо да ти пожелая приятно пътуване изпълнено с много емоций. Пътя е дълъг, но приятен Grinning.

Сега...ако зарядното на камерата ти е с една кутиика, която се вклю4ва в контакта (наре4ена адаптор) тогава трансформатор не ти трябва, а само накраиник за да можеш да си пъхмеш зарядното в Американските контакти (обикновенно на нея е написано INPUT: AC110V-240V) Ако я нямаш тази кутиика на зарядното за камерата, то тогава ти трябва трансформатор.


Много приятни мигове и 4акаме снимки  bouquet

# 33
  • Мнения: 734

Фиди, купи си трансформатор от Радио-Шак в сан франциско и запази бележката. Аз с теб планирам да се видя последния ти ден тук и ще се опитам да ти ги върна в магазина им до нас. обикновено номера става. трансформатора е от 30 до 35 долара - купувала съм за шевна машина.

# 34
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Фид, купи си от Германия, zа да ти е мирна главата. Къде  ще тръгнеш да търсиш в Америка по магаzините тепърва. Нали все пак сте с програма.

# 35
  • Мнения: 7 605
Фиди,

споко, ре6ението е много просто. Трябва ти само адаптор (крайник), а не трансформатор. Уреда иzдържа 220 а ти 6те го полzва6 при 110, та няма от какво да иzгори, просто се zарежда малко по бавно. Ние от лети6тето  си купихме един комплект адаптори zа няма и 10? и имаме адаптори zа цял свят. Заредили сме батерията на камерата си в Хамерикнско само с адаптор, не се притеснявай, ни6то няма да му стане  Wink

# 36
  • Мнения: 2 452
Фиди,

споко, ре6ението е много просто. Трябва ти само адаптор (крайник), а не трансформатор. Уреда иzдържа 220 а ти 6те го полzва6 при 110, та няма от какво да иzгори, просто се zарежда малко по бавно. Ние от лети6тето  си купихме един комплект адаптори zа няма и 10? и имаме адаптори zа цял свят. Заредили сме батерията на камерата си в Хамерикнско само с адаптор, не се притеснявай, ни6то няма да му стане  Wink

И после нямаш уред.......
Ако уреда не е пригоден да работи и на двата волтажа, по-добре е да ползва трансформатор.

# 37
  • Мнения: 4 244
Благодаря още веднъж на всички.   bouquet   bouquet
На Краси отговора zа мен беше страхотно облекчение, zащото сега погледнах че пише на кутията дето се слага батерията точно както го каzа Инпут 100до 240 волта.
Т.е. ще ми трябва само адаптор zа контактите.
Много сте мили, непременно ще има подробни репортажи с снимки
Джънгъл, не си мисли да ми бягаш по тъча, zащото имам и армаган zа снахата Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 605
Фиди,

споко, ре6ението е много просто. Трябва ти само адаптор (крайник), а не трансформатор. Уреда иzдържа 220 а ти 6те го полzва6 при 110, та няма от какво да иzгори, просто се zарежда малко по бавно. Ние от лети6тето  си купихме един комплект адаптори zа няма и 10? и имаме адаптори zа цял свят. Заредили сме батерията на камерата си в Хамерикнско само с адаптор, не се притеснявай, ни6то няма да му стане  Wink

И после нямаш уред.......
Ако уреда не е пригоден да работи и на двата волтажа, по-добре е да ползва трансформатор.


Ние никога не сме полzвали трансформатор, ни zа уреда на батерията, ни zа другите ни уреди. Уред, който понася до 220, понася и полувината, и 187 и т.н. Проблем има в обратния слу4ай, ако има6 уред zа 110 и го вклиу4ва6 на 220  Wink

# 39
  • Мнения: 392
Фиданчице ле, моме гиздава, а кога ще се върнеш? От там ще можеш ли да се включваш поне за малко във форума? Щото ще ни липсваш много! Може в някоя друга тема да си писала, но аз съм изпуснала. Лек път и приянто прекарване в Америката!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 909
Питай в Elektrogeschaeft-а, имат.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 244
Да ви се иzфукам
Купих си днес от Алфатек един адаптор и си стягам вече багажа

# 42
  • Мнения: 924
Мда Radio Shack, ако имаш адаптер ще струва 3$, ако не около 20$. Сама се увери какво ти трябва защото иначе ще ти продадат по-скъпото. В останалите изброени магазини ще струва доста по-скъпо.
Лек полет, радвам се, че летиш Grinning И се надявам да ти хареса!

# 43
  • Мнения: 7 837
Фид, лек път и от мен  Grinning
Много щастливи мигове и почивка, наситена с положителни емоции ви пожелавам  Grinning

Дано си успяла да полу4иш карти4ката. Много е актуална за момента  Wink

Общи условия

Активация на акаунт