Защо болката не изчезва?

  • 2 919
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 110
Мили момичета, мисля си че женското сърце е невероятно чудо. В него има място за много любов. Страхът също живее там някъде.
Но мъничетата могат да се поберат там в цял ръст. Целувайте ги и ги гушкайте много. Но вярвайте, че техните братчета и сестричета са ангелите им хранители. Толкова много ми се ще да бъде така Praynig. Когато научих, че Йоан не се е преборил, за да остане на този свят първата ми мисъл беше: "Той е моето бебе-ангелче. Моля те, бебчо пази другите дребосъчета и техните родители да не преживяват това, което аз и татито ти изпитваме в момента! Praynig Закриляй ги!"

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 240
Така е, Рони! Аз знам, че моята кукличка има ангел- хранител и вярвам, че братчето й никога няма да я изостави и винаги ще бди над нея!
А страхът...той колкото любовта ми.

# 17
  • Мнения: 182
Дано наистина да е така, дано един ден срещтна момченцето си някъде горе, дано мога да го прегърна така както съм мечтала, дано мога да му дам майчината си целувка и ласка, дано го видя пак

# 18
  • Мнения: 4 212
Да, Рони, женското сърже е невероятно, силно и обемно, има място и любов за вси4ки. Като 4е ли до някъде смъртта зарежда с пове4е любов и по силна. И аз ве4е знам, 4е ще срещна бебето си там горе и нито ме е страх от смърта, нито имам неприязън от нея. Имам си англе4е, което ме 4ака и докато ме 4ака ще ни закриля.

Общи условия

Активация на акаунт