Дъждовно време (Yağmur zamanı) bTV - TEMA 4

  • 55 047
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 66
alex_b И според мойте изчисления трябва да свърши на 9 април !!!

# 61
  • Мнения: 167
Току що гледах отново серията и ме досмеша Перихан като успокоява Аслъ и каза, че за да не страдат конете, когато си счупят крак, ги застрелват, аз си извадих извода, че за да не страда Аслъ,трябва и нея да гръмнем #2gunfire #2gunfire hahaha hahaha hahaha
Същото си помислих и аз. Laughing

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 311
Честит празник и от мен на всички цветенца  smile3525

# 63
  • Мнения: 8 717
Как сте момичета в това мрачно и "дъждовно време"? Аз изгледах отново последната серия и моментално ми се вдигна настроенито!
За да не сте в лошо настроение, мислете си, че скоро идва лято, че сте на плажа - слънце, мирис на море, релакс...
И, за да ви стимулирам въображението съм ви забъркала по една напитка




Ах, да! Да не забравяме, че за доброто настроение са изключително важни и многото усмивки! smile3503 smile3503 smile3503 Two Hearts

# 64
  • София
  • Мнения: 98
И от мен честит имен ден на всички именници, аз съм от тях  Flutter Скромна виртуална почерпка  Wink
 

# 65
  • Мнения: 0
А някой забеляза ли, че Ейлюл пак е с ново палто, което изникна ей така от нищото Whistling Whistling Whistling Тя май ползва Интернет, за да пазарува, защото от началото на филма само веднъж или 2 пъти е ходила на пазар за дрехи, а само веднъж повтори да облече едно и също-пуловера при сдобряването им с Фърат  Thinking Thinking
Много се смях на поздравленията между Фърат и Бора, особено "За това, че си полезен на родината гражданин" Joy Joy Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 8 717
Ами сънищата им? Бора сънувал, че Еге се жени за кака Аслъ! Еге му го върна, като каза, че сънувал, че Бора се жени за леля Перихан! И с мойто развинтено въображение като си представих двете "влюбени младоженски" двойки, хванати за ръка да се разхождат, да вечерят на свещи и особено ... в леглото /извинете!/...  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo smile3532 smile3532 smile3532

# 67
  • Мнения: 0
Целия епизод беше пълен с такива смешки, ами Бора като говори с Ейлюл, горкия как се беше оплел! "Онова дето като го облечеш и приличаш на пингвин"( не е точен цитата)  Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 8 717
marqita, честит имен ден! Много здраве, късмет и щастливи усмихнати дни!


# 69
# 70
  • Мнения: 0
Добро утро, ето нещо за закуска smile3503




И приятно прекарване на деня, макар и да е с "дъждовно време" навън newsm08 newsm08 newsm53

# 71
  • Мнения: 3 504
Добро утро и от мен, да се включва и в новата темичка, имам да гледам петъчния епизод, след малко отивам, да ви почерпя и аз , да ви е сладко Laughing, до после, тогава ще прочета и ББ

# 72
  • София
  • Мнения: 160
Записвам се в новата тема за да не ви изпусна

# 73
  • Мнения: 127
Аз да ви кажа на кое се смях GrinningКогато отидоха във вилата и Бора разказа на Еге за филма дето е гледал.Как бащата изоставил децата си.А Еге му каза ,че това е невъзможно с техния баща.А Бора отговори----Сигурно ще остави само кака  Laughing

# 74
  • Мнения: 3 504
Отивам да чета ББ от първата страница на темата, сега се вълнувам какво ще стане с тези мошеници, какво искат да му навредят ooooh! newsm78, как пък разбраха, че той ще ходи с децата, та да го следят... Еилюл пък какво им пречи, гадняри,  #2gunfire ще видим..

Общи условия

Активация на акаунт