Отговори
# 675
# 676
# 677
  • Мнения: 1
Догледах си серията, и след това написах последния си пост в другата тема.
Въпреки всичко ние продължаваме да се забавляваме нали.1001 мерси за линковете, сега отново ще си повторя епизода,но нещо не разбрах - Мехмед разбра ли,че детето е на Норгюл.Сега и той ще се намеси.

# 678
  • Мнения: 2 157
Аз като една от тези на каририкатурата Joy да кажа само и повече не смятам да ги коментирам,
че въобще не ми пука от хора на такова ниво.
Нито са ми развалили кефа от сериала, нито ще спра да го гледам.
Благодарности отново на момичетата, които са започнали темата и превеждат сериала.
Прекалено много страх от всичко има около нас, за да се страхуваме да си казваме мнението за един
сериал, хубаво или лошо без значение.
Не веднъж съм писала отрицателно за Запленяваща сърцето, но по интелигентен начин някои от вас
са ми отговаряли.Мнението на човек може да се промени и развие, да търпи обрат, но трябва да го обориш
и да му покажеш къде бърка с нормални човешки коментари.
Сега, че някои не го умеят това си е за тяхна сметка и в техен минус.
Няма да им слизам на просташкото ниво, моля, не го правете и вие
и особено в тази забавна и носеща положителни емоции тема.
smile3525
Да правим любов, а не война !
Явно има хора, които не търпят мнение, различно от тяхното. Заради тях го отнесоха тези, които искат да гледат сериала. Тъжна история.

# 679
  • Мнения: 2 157
Лека нощ, момичета!

# 680
# 681
  • Мнения: 1
Тоя Мехмед дали няма да отвлече детето.

# 682
# 683
  • Мнения: 1
Лека нощ и сладки сънища.Лягам,че съм заспала на бюрото с компа.

# 684
# 685
  • Мнения: 8

Лека нощ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 686
  • Мнения: 73
Рина,колко време трябва да чакам потвърждение,ако точно е направена регистрацията. Ако е удобно,как върви гласуването. Иска ми се Туба и Мурат да са първи.

# 687
  • Мнения: 10 240
Щом си се регистрирала веднага можеш да влезеш във форума. Горе вдясно има две полета- едното за името, другото за паролата ти. после натискаш съседния бутон и готово.
Сега ще проверя резултатите..

# 688
  • Мнения: 10 240
Cansel Elçin - Gönülçelen           290     22.27%

Murat Yıldırım - Aşk ve Ceza           269     20.66%

Tuba Büyüküstün - Gönülçelen           449     33.73%

Това е - Туба е първа - много напред. Джансел също е първи при мъжете, Мурат е втори.

# 689
  • София
  • Мнения: 30 209
момичета,

не съм влизала 3 часа и разбирам по постове, че са ставали доста неприятни неща, някоя от вас запазила ли е превода на BZ, ако да моля да го сложи някъде, за да не гледам като глухоняма. Нямам идея защо да изтрили нейните постове изобщо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт