ПЛЕВЕН - 133

  • 36 702
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 516
Дикси, Калина си има имен ден, значи и Калин трябва да има. ))))

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, много именици утре във вашето семейство. Laughing
Носии видях на витрината на нагазина Наркооп - двуетажния. Освен това и в интернет съм виждала много хубави носии.
http://www.balkanfolk.eu/detski-severnyashki-nosii.php
Преди време леля ми бродираше много карета - нашите ризи все тя ги е шила, много са красиви. Но не е добре със зрението, едва ли ще се съгласи.
Лазарките ви са страхотни. Heart Eyes

Атракция, и аз така - питам в Гугъл и той ми казва.

# 17
  • Мнения: 1 955
аз днес се бях сетила-ти нямаше ли идея Калин да се казва Лазар,пък Емо май не искаше,а?
Олеее, как ме удари по болната ми тема...
Ако щеш ми вярвай, но цял ден се сещам за това и ми се разваля настроението. Казала съм му поне 100 пъти, че това няма да го забравя. Ако не виеше като настъпан по малешката всеки път като кажех, че искам да се казва Лазар, сега детето щеше да носи любимото ми мъжко име  Crossing Arms
Но нямаше как да се тръшна и той пък цял живот да не харесва името на сина си и затова избрахме компромисен вариант.
Ако имаме трето дете и то пак е момче, т.к. той ще е виновен и за двете, ще се казва Лазар. Точка.  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 9 892
Ооо,Дикси,извинявай,не знаех,че ти е болно място. Hug
Не си разваляй настроението.
Иначе на мен Калин ми харесва много,Лазар....да кажем не толкова много. Wink
Аз исках ако Бубка е момче да се казва Боян.Ангел твърдеше ,че всички магарета в селото му се казвали Боян. CrazyИ свекър ми носи това име,аз много го харесвам-и името,и свекър си.Така и не се наложи да се бием с Ангел,защото се роди Бояна.
За Мими не сме мислили мъжко име,направихме си я за момиче нея така или иначе. Laughing
Ако третото е момиче ще се казва Рая.

# 19
  • Мнения: 1 955
Абе, ти се готви за третото да е момче, а на мен подшушни как си я направихте за момиче. И обещавам да не е Лазаринка  Laughing
Болно място не е чак, малко преувеличих, но определено много ме е яд.
Понеже съм "сондирала" мнения за името Лазар сред приятели и познати, май само аз си го харесвам. Но не са ме разколебали те, заради Емо кандисах.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ако третото е момиче ще се казва Рая.
Това какво значи, нали си на диета?   newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 9 892
 Laughing
То това не става по поръчка,знаеш.
Истината е,че и двамата винаги сме искали да имаме дъщери-Ангел искаше две,аз-три.Почти никой не вярва като кажа,че Ангел винаги е искал момичета.Не че щяхме да върнем обратно момченце Grinning.
Няма как третото да е момче.Ангел казва,че ако е момче,значи не е от него и съм го правила,докато е бил наряд. Laughing
Ако третото е момиче ще се казва Рая.
Това какво значи, нали си на диета?   newsm78
Валя,не те разбрах нещо. CrazyАз съм на диета с храната само Mr. Green.Ако имаш предвид дали случайно не съм бременна-не съм Grinning.Просто казвам,че ако имаме трето дете,ще се казва Рая.

# 22
  • Мнения: 1 955
Хахаха, Валка  Joy

Той и Емо иска дъщеря, ама на - не му се получава.
Кога викаш са нарядите на Ангел?  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 9 892

Кога викаш са нарядите на Ангел?  Mr. Green
Вече не дава наряди...ходи на няколкодневни командировки Mr. Green.ПрАви му сметка ако родя момче. Crazy

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, едно момченце ви трябва, да всее хаос в женското ви царство. А при Дикси обратното.
Хранителна диета имах в предвид. Но видях, че си махнала датата и си помислих .....

# 25
  • София
  • Мнения: 9 892
Абе Дикси,сега зацепих,ти да не искаш да си менкаме мъжовете! Mr. Green
Една от люлинските ни мами е бременна с второ дете,а на последния преглед се оказало,че са близнаци.Така се радвах,все едно аз чакам бебетата.
Като бях бременна с Мими много,ама много исках,даже си мислех че съм бременна с близначки.Но не би.
Неее,Валя,от известно време идеята за трето взе да ми става чужда.Тамън живота ми взе да влиза в някакви релси и коловози...и наново,тц,не ща.

# 26
  • Мнения: 1 955
Ох, Валенце, неколкодневни командировки по-примамливо звучи  Mr. Green
Няма да си ги менкаме, ти нали не искаш момче  Joy

Валка, при нас момиченце няма да всее хаос, а ще въдвори малко ред във вече създаденият хаос  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 9 892
Неее,не искам ми...Добре,няма да ги менкаме тогава.
Абе примамливо звучи само така,на хартия,дет се вика.С тия две ремаркета ,дето са ми вързани за д-то,нищо не мога да направя. Laughing

# 28
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Много хубави лазарки! Heart Eyes
Велина също лазарува днес, но без носия. Снимки не съм правила.

Бранимира, да оздравява бързо Светли. При 40 гр. Т аз като Дикси давам без да се замислям антибиотик.
По повод раждането на момиче - Вили също, когато бях бременна с Велина се надяваше да е момиче. За второто не знам какво е искал, но беше убеден, че е момче. Ама не.
Аз се радвам, че имам две момичета. Heart Eyes Приключих с родовата дейност.

# 29
  • Мнения: 1 955
Сигурна съм, че в следващия ти пост пак ще си зацепила какво исках да кажа  Joy

Да ви кажа, как ме мързи. Нали вече имам машинка за хляб за известно време, защото не е моя завинаги. Но отидох и си поръчах пита за утре в една хлебопекарна. За 4лв. пита "Слънце", топла, топла в 12.00ч. ще я взема. Кръщавката е от 12.30ч.
Вече съм абсолютно сигурна, че няма да направя тази инвестиция с хлебопекарната.
Вече две седмици е у нас и съм я ползвала 2 пъти. Първите два дни, от любопитство. Така си седи. За Великден ще си изпълни мисията и до там ще сме с нея, така като гледам.

Общи условия

Активация на акаунт