Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 546
Честит празник на всички! Да сте живи и здрави и много щастливи!

 Разгледах снимките - много сте сладки. Но моля, напишете коментар под всяка снимка коя коя е.

 Ние вчера сутринта решихме да ходим до моето село - нашите са си там всяка събота и неделя. Днес пообиколихме и Димитровградския пазар и се сдобих с пола и панталон за бременни. Бях приятно изненадана да видя, че има и такъв щанд, а дрешките са направо на смешни цени. То не че не се събирам все още в дънките си, но панталони и поли не ми стават вече.

 

# 31
  • София
  • Мнения: 5 733
Kak се събирате в старите си дрехи  Blush аз нищо надолу не мога да облека от преди!
Ходя с дънки за бременни и долнища спортни с ластик!

Ради, като имаш възможност лягай и почивай!  Hug

Мамама,мерси за снимките!  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 483
И аз не се събирам в дрехите си, а не съм си купила още нищо ново. Остана ми само една разтегателна пола. Предложиха ми няколко приятелки дънки, но не мога да ходя на работа с дънки. Май пазаруването стана спешно  Simple Smile
Ваня, дано утре всичко мине добре, ще те чакаме да споделиш, ако искаш разбира се  Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 181
Големи сладурани сте на снимките, браво на вас. Определихте ли как ще се събирате?  Веднъж месечно или когато ви хрумне?

# 34
  • Мнения: 16
Ейййй, много сте готини на снимките! какви сте ми засмени самоооо!  smile3521

Димяни - сладки снимки!  Mr. Green  Кръстиха ли ти ги? Бебче А и Бебче Б?

Звучи ми като онова детско филмче "Банани с пижами" (бананите се казваха Б1 и Б2)   newsm62

Аз изчезвам че имам много работа пък и утре заминавам в командировка за 2 дни и може да не успея да вляза във форума! лека вечер!

# 35
  • Мнения: 15
Здравейте момичета! Честит празник  newsm51
Димяни, страхотни новини!  Hug Изглеждате страхотно на снимките. Една страхотна среща на мами октомврийки Simple Smile
Видях, че сте сложили коремчета. Много са сладки. Трябва и аз да го сторя, че определено корем се вижда. Даже оня ден като вървях по улицата и едни тинейджърки ме загледаха в корема и после изкоментираха: "Тая е бременна"  Laughing Стана ми странно, че хората вече забелязват. Говорихте за дрехите. И на мен нищо не ми става вече от дънките и панталоните. Край! Захвърлям ги в гардероба и се надявам след година да мога да се побера в тях  Crazy  Сега нося основно панталона за бременни, една пола, която ми беше по-широка в кръста и една рокля. Вкъщи си нося анцузите. Тези дни трябва да накупя и разни други нещица, но да ви кажа, покрай тая подготовка за сватбата, за нищо не ми остава време. напредваме малко по малко, а то времето почти наближава.
За пола, много се надявам да видят нещо на 12-ти като съм на преглед и не преставам да си мисля че ще е момче, но знае ли човек?
Хайде мами, прекрасна и цветна вечер ви желая!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 733
Андреа,дк надписа под снимките 1 ви близнак и 2 близнак  Party Crazy
Лека и приятна командировка! Hug

Стелти, пожелавам ти да видите пола на 12 ти  Heart Eyes Hug

Нани,не сме  решили но ще ми бъде приятно поне 1 път месечно да се случва! Hug  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 99
На всички пожелавам весел празник!   bouquet
И да се запиша в новата тема да ви следя!  Grinning

# 38
  • Мнения: 51
Честит празник милички !!!!!!!!!!!

Нека сте живи и здрави вие и бебчета ви !
Извинявам се че постоянно ви се натрапвам -но не минава ден без да надникна как сте .страхотни сте насрещата каних се да ви изненадам но се разминаха датите Утре вечер тръгвам за София по мнение на много доктори и генитици ще се срешна с доктор Щерев За да кандидатствам за инвитро Мойчкия въобще не съгласен но годиннките ме са множко и съм решена на всяка цена да си имаме бебче Макар че досега няма причина и за 3 ми спонданни аборти След 2 месеца ще пробваме пак апък ако стене по естествен начин дакато ни дойде реда за инвитро е добре дошло
При навършване на 12 седмица може да се опредили пола на бебето аз трабваше тогава да ми го определят за да се знае дали ще има други изследвания
Качих малко снимки от мойте градинки но на албочето на Дамяни -незнам защо стана така !
Сега момченцето ми и мойте цветя са моята отеха !
Ако някой от вас има нужда от градинка насреща съм Днес съм пикирала  поредните 2000 петуний имам и още но незнам как ще ми стигне времето !
Стига съм ви занимавала с мойте китки Всичко хубаво момичета
Дамяни  като видите цвята ако изкаш изстрий ги натресох ги ти в албумчето без да питам

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Дидудонска, сега ти видях снимките. Да знаеш, познаваме се.  Grinning Незнам ти помниш ли ме, но аз тебе да. Комшийки бяхме в Кайсиева градина, само, че от различни входове.
Чудесно е, че ще бременеем заедно.  Grinning

На мен корема ми рано сутрин след ставане никакъв го няма. нооо хапна ли за закуска и до другата сутрин, веднага приема форма  Laughing Полата ми от униформата за работа взе д ами опъва в кръста и е крайно време вече, да отида да си потърся официален панталон за бременни. От работа ще ми възстановят паричките. В понеделник, може и да я свърша тази работа.  Thinking

Изпратих тате и детенце навън и сега ще се отдам на заслужена почивка след работния ден пред компа.  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 5 733
Еврика,влизай си и си пиши при нас няма никакъв пробем за мен!  Hug
Сега ще погледна китките Simple Smile
Утре ще ги прехвърля в твоя си албум  Hug
Успех с доцента и само хубави неща ти пожелавам!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 99
Хей bob4enka  Hug
Много се радвам и аз! А още повече ще се радвам като се върнеш във Варна, дори и за малко, да се видим!
Желая ти леко бременеене  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 0
Честита нова темичка на всички!

Дано да я изпълним само със слънчеви,  пролетни новини!

Снимките от срещата в петък са супер сладки, дайте да повторим скоро, няма опастност да си омръзнем, мисля:)

Аз си прекарах почивните дни в учене и общо взето нищо не разбрах от празниците. Днес отидох в късния следобед до Ал. Невски за върба, но опашката и блъсканицата беше все още умопомръчителна и всички тези просяци, цигани и псевдо вярващи ме натовариха повече, като добавим и супер гадното време.

А сега за финал повикаха мъжа ми извънредно на работа, та си хартисах самичка вкъщи Cry

Е , дано поне вие да си довършите вечерта подобаващо:)

Целувки и до скоро

# 43
  • Мнения: 15
Димяни,  Hug
Еврика, не се натрапваш. Пиши си, когато искаш. Пожелавам ти успех занапред и дано се случи това, за което най-много мечтаеш!
ох, ставам да мия чинии и като си помисля ,че утре съм на работа, направо ме заболява главата  Crossing Arms Да ви кажа, никога не съм имала толкова силно нежелание за работа. По принцип обичам да ходя на работа и като мине известно време без да съм ходила, ме хваща секлета. Сега обаче никакво желание! Може би защото си мисля вече за съвсем други неща. Отделно съм и много разсеяна. Наистина е верно това с "бременния" мозък. Просто такива глупости правя, да се чуди човек. Да не ви говоря, че в събота забравих за една среща с приятелка  Embarassed  ooooh!  ooooh! Което е просто абсурдно!! Ходихме по задачи за сватбата, огладнях и си мислех само  и единствено как ще се прибера и ще ям ... и забравих Joy (хем смешно, хем плашещо!!). Добре че разстоянията тук са малки и успях бързо да отида, след като приятелката ми се обади да ми напомни!!!
Видях, че преди това сте коментирали храната. Аз също съм от тези, които си хапват това, което им се хапва. Сега ми се ядат страшно много салати и редувам салата от маруля и салата от домати и краставици. Плодове - сега съм на ябълки основно. Много ми се ядат. Всичко мия старателно и изкисвам салатите. Плодовете и зеленчуците са ми наистина любими и не ми минава и през ум да ги избягвам.
Така, улисах се. Отивам да мия чинии Simple Smile

# 44
  • Мнения: 9
Еврика, петуниите са направо страхотни, и са нацъфтели вече така разкошно  bouquet, аз съм голяма фенка Simple Smile на цветята, вкъщи вече направо ще се прескачаме скоро от цветя и играчки Simple Smile, второто ти го пожелавам и на теб в най-скоро време да ти е проблем  Simple Smile!!! Стискам ти силно плаци да се получат нещата, независимо по нормален начин или не, важното е да се похвалиш с   ylinfant.Успех Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт