Отговори
# 45
  • Мнения: 234
Еврика, и на мен ми останаха очите в цветята! Разкошни неща създаваш с ръцете си!
Не се отказвай от мечтата си, сигурна съм, че ще се сбъдне! Hug

# 46
  • Мнения: 367
добро утро момичета

еврика навестявай ни и ни информирай как вървят нещата. много ще се радваме

мен крака още ме боли. днес вече ще се обадя на лекар. събота и неделя не ми се стори наложително да притеснявам и личната и лекаря от ЖК , но днес ще се обадя и на двамата да видим какво ще кажат.

вчера следобед казаха на мъжът ми че сутринта в 8 трябва да е на работа, а яслата на малката отваря в 8 Sad сега ми е оставил колата, но аз не смея да я карам така след като всеки момент може да ми се схване крака, а съм с книжка от декември. на автобус също не искам клатушкам се като баба и духа един ужасен вятър. и ме е страх не толкова от автобуса, а като слезем от него. малката обича да тича и ако хукне не мога да я стигна в никакъв случай Sad направо съм в дилема какво да правя. ще се обадя на няколко приятелки с книжки ако някоя не е на работа да ни закара с нашата кола. ако това продължи цяла бременност не знам как ще се справям Sad . ох оплаках се едно хубаво

все още не съм се отказала да ходя на лекцията на 9 месеца в 10 часа, но ми се струва малко невъзможно за сега.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 720
Добро утро!
Весе,много неприятно дано минава и не се повтаря! Praynig Hug
Аз като лежа по грб в ляво някакъв нерв ме мъчи и е много гадно но сега април ще ходя на невролог да видим какво става!

Таз сутин станах рано,че от 9 съм на зъболекар! Rolling Eyes

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро и от мен!
 Честит имен ден на патеричка на всички, които са празнували снощи!   smile3525

Аз още не съм ви изчела, но да се запиша в темата, а и да кажа, че видях снимките - много сте готини, дано мога да дойда на следващата среща! И да се надпишете кой, кой е, че така голямо гадаене пада!  Grinning

# 49
  • Мнения: 9 436
Добро утро и от мен Hug
Само да се разпиша в новата темичка да не ви губя!
Дайте парола за албумчето и на мен Grinning

# 50
  • Мнения: 9 436
Разгледах албумчето!
Я,бързо си кажете коя,коя е Laughing

# 51
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро!
И честито на всички именници със закъснение!  Hug
Дамяни мерси, че си пуснала новата тема, аз оправих нещата и вкарах две нови мами. Олето И Зарат, на които желая лека бременност. Олето, писах те 31.10 Wink За следващата тема, може малко картинки да попроменя, при възможност, детелинките за сега остават Wink
Еврика, винаги си добре дошла при нас  Hug
Ваня миличка, много мъчно ми стана, кураж и сили  Hug
Стелисима, аз за съжаление никак не мога педи Великден, много ми е натоварено и даже не знам кое кога ще направя. Малкия е болен пак и уж утре сме на контролен но не знам дали ще го пуснат на ясла, дори не знам кога ще боядисвам яйца и козунаци, да не казвам, че може и петък или понеделник да работя  Confused Ти кога се връщаш от София?
Ей много харесах снимките и ви се зарадвах, ама айде някой да ги надпише моля кой кой е Wink
Сложих и аз моето шкембе, ама аз съм си пълничка по принцип  Mr. Green
Арим сметките ми са верни, първо пиша бебета на единичните мами + отдолу близначетата  Laughing

# 52
  • Русе
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен Simple Smile
Записвам се набързо и ще тръгвам за преглед. Дано да ми покажат бебо.
Много сте усмихнати и лъчезарни на срещата  Hug

Лек ден   bouquet

# 53
  • Мнения: 486
Добро утро !Хубава седмица на всички!

# 54
  • Мнения: 9 436
Момичета,какви витамини приемате?

# 55
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Момичета,какви витамини приемате?

Никакви!  Peace Пия Биозин мама, което е имуностимулатор. За момента за витамините разчитам на храната, за по-натам ще видим, каквото каже докторът!

# 56
  • Мнения: 486
Centrum materna
Въпреки ,че ми е добър хемоглобина знам ,че ще падне.А после няма вдигане ,по добре да не го оставям да пада.

# 57
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен!

Под някои от снимките от срещата съм писала именца ( мисля, че не съм обуркала никой, ако е така - приемам критика Simple Smile ) Горе-долу можете да добиете представа кой кой е  Peace

Кристал - аз си пия фолиевата киселина, но нищо друго. Разчитам на многото плодове, зеленчуци и млечни продукти, които приемам...Пък и кръвните ми изследвания показаха, че всичко ми е в нора, на 08-ми април доки ще каже ако се налага да пия нещо.

Lady V - дано малкия се оправя бързичко и да не ти се налага да работиш по празниците!  Hug

Не съм - никакви отсъствия на следващата среща! Присъствието е не само желателно, но задължително! smile3521

Еврика - пиши си при нас, радваме се на присъствието ти  Hug Страхотни цветя - много обичам!  Heart Eyes

Аз се връщам от пазар преди малко и доста се бях натоварила...дано няма проблем, но по принцип си носех често тежко и не ми се вярва...

Хайде сладурани - до после   bouquet

# 58
  • Мнения: X
Здравейте!
Много хубава нова тема, дай Боже да я пълним само с добри новини.
Веселина, аз с първата бременност за крампите пиех Магнезий. Обаче зная, че той по някакъв начин повлиява контракциите при раждането - може да се преноси плода заради него.
Еврика, дано скоро да се похвалиш с нова бременност!
Ваня Ваня, съжалявам много, не знам какво да кажа, пожелавам ти много късмет и съвсем скоро ново бебче.
Момичета, аз знам, че не трябва да се поддавам на лоши мисли, ама нещо ми е неспокойно и днес живот и здраве ще отида при един наш приятел да погледне на видеозон бебчето. Той е ветеринарен лекар  Embarassed не ми се смейте, но има видеозон.

# 59
  • Мнения: 3 500
А той "роди" следната премъдра мисъл: ами да, момиче е по-добре от нищо! ooooh!
  hahaha hahaha hahaha
Мъжка му работа.
Димяни, страхотни снимки. Райън е много сладък. А двете бебчета  Hug
Има ли кой да ти помага да се справиш с трима?
Снимките от срещата са супер - само усмихнати мами.
Ние вчера гледахме за легълце, но не си харесахме. И без това скоро няма да купуваме, може би август-септември.
Дано тия пробождания ниско в корема да са от растежа на матката, че всеки път се притеснявам.
Аз тази нощ сънувах, че ще имам момиче. Значи ще е момче.  Laughing С първата бременност сънувах момче - родих момиче.
Андреа- Нико на теб са ти казали, че ще бъдат момчета, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт