Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 351
  • 709
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 12
Фъстъче,благодаря! HugМоже би си права....
Може би всички понякога имаме нужда да си поплачем на нечие чуждо рамо,за да потърсим утеха,но си мисля,че пък никой не ни е виновен за това,което ни се случва,за да мрънкаме постоянно и да се оплакваме на другите.Извинявайте,че толкова завзех темата,но знам, че само тук ще ме разберете.  bouquet

# 226
  • Мнения: 2 657
Krascho7 и аз имам една приятелка,която от известно време трудно понасям.Избягвам контактите с нея.Омръзнало ми е да я слушам,как все няма пари,как никой не я поглежда,как еди си какво.Толкова пъти се опитах да и променя мисленето и вижданията,но тя не възприема.Явно така и е удобно,да цикли на едно място и да се оплаква постоянно от всичко и всеки.
Имам и други познати,които умишлено също избягвам.Много са ми близки и се опитвам да ги оправдавам,но не мога.Затова гледам на две на три и да изчезна.Помагали са ми,благодарна съм.Но вече не съм отдушник за всеки и не искам клюки и сплетни за в бъдеще.

# 227
  • Мнения: 258
Зададох този въпрос, защото онзи ден сутринта ми се случи едно странно преживяване.
Докато си пиех кафето и се опитвах да се събудя и гледах БТВ новините. Там точно съобщиха, че полска делегация ще посети мемориала в Катин за първи път и казаха за избитите тогава 22 000 човека. Тогава нещо ми стана. Дали защото не се бях още събудила като хората, но интуитивно усетих нещо черно и засмукващо ме, подобно на вихър. И като че ли ги видях на камари... Беше толкова силно и неочаквано, че се сепнах  Rolling Eyes

ПП Ще трия скоро, дано да се включи някой, ако има някакво обяснение



Момичета, извинете, че връщам темата назад, но вчера не можах да пиша...
Mijjjka, мисля, че си имала инцидентна, спонтанна връзка с Акаша. Някои хора го правят съзнателно, други са в постоянна връзка, като баба Ванга и Слава Севрюкова. И на мен ми се е случвало спонтанно… И за черния засмукващ вихър не си внушаваш, мъж ми също го усети, той е много сензитивен, при това го почувства чрез мен, без да е чел лично постовете. Когато ги прочетох миналата вечер за пръв път той не си беше вкъщи, следобяда също мислих за тази ситуация и постовете ме върнаха на тези мисли… Той се прибра и трябваше да му освободя компютъра за да работи. Преди да стана от него се върнах отново да прочета постовете, вече ми се беше появило предположението, докато четях цитирания пост на Mijjjka, мъжът ми буквално каза – „Спри да правиш каквото правиш в момента, има много лоша енергия, става ми зле от това, много зле!”  мен направо тръпки ме побиха, той беше в другия край на стаята, не е възможно от там да е прочел поста, за да му е повлияла информацията, единственото обяснение е, че е почувствал същата тежка негативна енергия като теб… После чистих енергийно къщата, днес пак ще чистя.
Руснаци и поляци се недолюбват от столетия, омразата между народите е сложна тема… и безкрайна. Време е това да се промени, но не само със спорадични публични извинения  на някой държавен глава за поредния геноцид… докато си пиша поста в главата ми звучи онази песен на Тоника, мисля че текста е на Гого:
„… върнете се и си простете 
и непростимите неща…”

# 228
  • Мнения: 554
Миш, аз по принцип не гледам новини. Каквото прочета из нета - това. Не ми е комфортно да започвам деня си с новини, и то с черни хроники, както обикновено правят... Не гледай телевизия рано сутрин и ще видиш, че денят ти ще започва различно  Hug

miminaHug

# 229
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте
Имам питане за кристалите:ако е висулка,в смисъл за закачане на гердан или синджир ще ми свърши ли работа?Кое се прави първо оставянето на лунна светлина или аз да го заредя?Ако случайно някое от децата го пипне какво се прави?
Благодаря ви  Hug Heart Eyes

# 230
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако случайно някое от децата го пипне какво се прави?
Благодаря ви  Hug Heart Eyes
Лично аз нищо не правя  Wink Алек, моето детенце има достъп до всички "мои" кристали  Hug

# 231
  • у дома
  • Мнения: 708
Ако случайно някое от децата го пипне какво се прави?
Благодаря ви  Hug Heart Eyes
Лично аз нищо не правя  Wink Алек, моето детенце има достъп до всички "мои" кристали  Hug
И у нас е така   Crazy Понякога аз нямам достъп до 'нейните' Mr. Green

# 232
  • Мнения: 3 674
Krascho7 и аз имам една приятелка,която от известно време трудно понасям.Избягвам контактите с нея.Омръзнало ми е да я слушам,как все няма пари,как никой не я поглежда,как еди си какво.Толкова пъти се опитах да и променя мисленето и вижданията,но тя не възприема.Явно така и е удобно,да цикли на едно място и да се оплаква постоянно от всичко и всеки.
Имам и други познати,които умишлено също избягвам.Много са ми близки и се опитвам да ги оправдавам,но не мога.Затова гледам на две на три и да изчезна.Помагали са ми,благодарна съм.Но вече не съм отдушник за всеки и не искам клюки и сплетни за в бъдеще.
"
Момичета, нека си припомним, че има закона, за "Непоисканото добро" , който трябва да спазваме, иначе ще се разочароваме. Йо, сигурна съм, че с добри помисли искаш да помогнеш на приятелката си  и  да промениш мисленето и,  но това, което ти  мислиш, че е добро за нея,  всъщност може да  не е за нея...а само за теб  Laughing Не може да променим другите, а и не трябва,  защото това не е наша задача, да променяме някого... а да променяме себе си.  Ако твоята приятелка иска промяна, тя ще я търси с цялото си тяло и душа.  Дори и а да поиска помощ от теб и ти да и помагаш, след време  ще се разочароваш.
Можем да споделим  книги или да споделим мнение,  но  не да се опитваме да  променяме мисленето на другия. Приятелката ти ще  трябва да измине своя път...ща пада и ще става, но така е с всеки. Промяната ще настъпи, когато приятелката ти осъзнае, че несгодите каляват духа и че минавам през изпитания и уроци, за да  учим  и осъзнаем,  че никой не ни е виновен за нищо.  Ако вини всичко около себе си, значи не е готова за промяна и ще продължава да  се лута и ще попада все в такива ситуации, докато не стигне до извода, до който ние  тук сме достигнали, че кой каквото прави, сам на себе си го прави, и никой на му е виновен, ни за каръка, ни за безпаричието, ни за болестите , които си носи със себе си.

  Така че, относно това, да помагаме на някой, да се промени... се убедих, че това не винаги  помага. Помага, но може да е временно, защото  информацията , която сте дали е от  вашия опит, вашия успех, вашия възглед...но това не означава, че човека  на който помагате с вашите методи, ще постигне същите резултати като вас!  

 Не забравяйте, че всеки  вибрира на различни честоти.  За това има хиляди различни техники и практики, за едни едно пасва и постига  прекрасни резултати..а на друг, същата  тази техника не му пасва и не дава резултати.  Затова,  не следвайте сляпо всичко. Търсете своя начин, слушайте вътрешния си глас, не се захващайте за нещо, само защото някой ви е казал, че помага. Повярвайте , че ще намерите  това, което ви е нужно на вас...Вселената ще ви го поднесе,  следете знаците , тялото си, мислите си...и ще намерите това, от което лично вие  имате нужда и ще помогне лично на вас.   Който търси намира!  Hug

Получих няколко ЛС, с молба да споделя за това, как съм се лекувала и избавила от болестите си. Ще отговоря на личните молби, но  искам да споделя, че  нарочно не писах  в темата за  нещата, които аз  съм правила... Не ,че не искам да помогна или да държа в тайна  и само за себе си това,  а защото всичко е индивидуално.  Намерих това, което е полезни за мен...усетих го, почувствах го, че това ще ми помогне и то се случи. Но пак казвам, при всеки е индивидуално.  Peace

На мен лично пример са ми успешните  и позитивни хора...те са като магнит за мен.  От тях се уча...   Щастливите хора излъчват щастието си!  Те не приказват и не философстват, не ви съветват кое  е грешно и кое  правилно... те излъчват щастието си и ви заразяват.  Те не искат да ви впечятляват с философии за живота,  те живеят живота!  Не думите , а делата им, живота им  показва, че те са щастливи... Едно е на думи, друго е наистина да си го постигнал...щастието!  



# 233
  • Мнения: 54
Здравейте мили дами.Отново имам едно питане към вас ,понеже наближава новолуние и то най-важното за тази година,ще си правя карта на желанията,обаче досега не съм правила и имам малко въпроси относно нея,че не искам да объркам нещо.На картинките,които се лепят може ли да има други хора\от списанията\ или не,може ли да сложа снимка на мъжа си и детето си и ако не можеш да налепиш всички полета а само да напишеш в тях,нали не е грешно.Извинявайте,че питам за нещо,което може би някъде е писано,но не мога да намеря къде е а от доста време го чакам точно това новолуниелЖелая ви лек ден Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 16:24 от katia_mi6i

# 234
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Винце, хубав пост Hug

  П.П.  Wink Сега разбрах, защо съм толкова магнитна  Joy - аз съм самия позитивизъм  /и самата скромност  Embarassed, видно от последното/

Днес съм много щастлива - без никаква по-особена причина и ми се прииска да Ви го кажа и да пожелая същото и на Вас   bouquet

Помечтайте сега, точно в тази минута, в която четете това!  

# 235
  • Мнения: 10 758
mimina, благодаря ти за поста  Hug
За Акаша бях чела само оттук-оттам по нещо. Ето какво намерих из нета : Акашови записи

Винце, съгласна съм на 100% с казаното от теб   bouquet

# 236
  • Мнения: 730
Затова,  не следвайте сляпо всичко. Търсете своя начин, слушайте вътрешния си глас, не се захващайте за нещо, само защото някой ви е казал, че помага. Повярвайте , че ще намерите  това, което ви е нужно на вас...Вселената ще ви го поднесе,  следете знаците , тялото си, мислите си...и ще намерите това, от което лично вие  имате нужда и ще помогне лично на вас.   Който търси намира!  Hug

Споделям тези думи на Винце   bouquet

# 237
  • Мнения: 3 674
Винце, хубав пост Hug

  П.П.  Wink Сега разбрах, защо съм толкова магнитна  Joy - аз съм самия позитивизъм  /и самата скромност  Embarassed, видно от последното/

Днес съм много щастлива - без никаква по-особена причина и ми се прииска да Ви го кажа и да пожелая същото и на Вас   bouquet


Да, Лени, ти си!    Hug  И  аз го потвърждавам публично, защото се запознах с теб на живо и се убедих в това!  Peace

 Чакам с нетърпение лятото, пак да се видим и да се зарежадаме взаимно!  Flutter Heart Eyes

Приятен ден на всички в темата!!!  Hug

# 238
  • Мнения: 3 674
Сега прочетох подписа на  katia_mi6iHeart Eyes Пълната  истина за живота, казана само в няколко изречения!  Peace 

# 239
  • Мнения: 3 674
...
Ако случайно някое от децата го пипне какво се прави?
Благодаря ви  Hug Heart Eyes

Децата  са чисти и невинни и любопитни,   така че след като детето е пипнало кристала ти , най-много да ти го е заредил  с чиста и светла енергия.  Hug   Дори  е напълно възможно с  ръчичките си  да  е  пречистил кристала ти.  Heart Eyes
 

Общи условия

Активация на акаунт