Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 220
  • 709
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 113
eldivine,зная,че техниката работи.Ползвала съм я и друг път.Сега исках само любов,мир и разбирателство.Молех за прошка ако съм сгрешила и съответно говорех за моята любов.А от моят Висш Аз исках да ми открие къде греша,как да постъпя...-не можах да доловя отговор.И винаги след всеки разговор вилнееше цунами.Не мога да погледна ситуацията под друг ъгъл.Знам нещата които изживях,думите които чух...И разрешението на ситуацията не ми носи спокойствие.

# 496
  • Русе
  • Мнения: 11 913
  Maria-Iva , останах с впечатление, че в разговора с висшия си АЗ, молиш, отстъпваш и не отстояваш позиция. Ако си уверена в себе си и в това, че си права, според мен трябва да го предадеш убедително

# 497
  • Мнения: 554
Maria-Iva, пробвай, когато ти е удобно и чувстваш желание за това, да си повтаряш наум думите "съжалявам", "прости ми", "благодаря ти", "обичам те". Казвай си ги просто така на теб, не конкретно към някого. Ако мислиш, че имаш нужда от психолог, консултирай се и с него. Винаги обаче нещата имат две страни. Ако не вървят, за това не е допринесъл само единият. Понякога пътищата се разделят и събират. Не знаем кое е най-доброто за нас. Ние сме с теб  Hug

# 498
  • Мнения: 515
jeninik много  ме развълнува, сякаш съм била с теб, ще те гледам на 100% мила  Hug Много ми се искаше да ходя и аз на семинара, но в момента доста се поохарчих и ще пропусна, но разчитам вие да разказвате. да допълня само, че утре е при Гала  Flutter

# 499
  • Мнения: 113
Благодаря ви момичета,но нещата за мен са много болезнени.
Уверена съм,че съм права.Но нещата са много деликатни защото ситуацията касае майка ми и брат ми.Непосилно ми е да приема,че пътищата ми с тях се разделят.
А историята е като сапунен сериал.
За искането на импланта на Крион се казваше,че може да последват раздели с близки...но...

# 500
  • Мнения: 554
Maria-Iva, щом ситуацията не е със съпруг или т.н., нещата стават по-различни... Тогава не е необходимо пътищата да се разделят. Просто всеки живее собствения си живот, без да досажда на другия, като това не би трябвало да попречи на взаимното уважение. Но след като са комплицирани нещата, трудно е така по нета... Във всеки случай вярвай, че нещата ще се решат по най-добрия начин за теб и всички замесени в ситуацията. Казвай си думичките, които ти написах по-горе. Ще ти олекне  Hug

# 501
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За искането на импланта на Крион се казваше,че може да последват раздели с близки...но...
Wink чети , но винаги пресявай нещата през собствената си преценка   Hug
т.е. не всичко което е написано трябва да е точно така  Sunglasses


 Wink

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 17:58 от Desss

# 502
  • София
  • Мнения: 546
За искането на импланта на Крион се казваше,че може да последват раздели с близки...но...

Мария-Ива, недей да се шашкаш Wink
брат ми,баща ми и сестра ми са много различни и не премат философиите ми, но не сме се разделили след като получих импланта, просто намерихме начин да общуваме без да се караме Wink
нито за миг не съм съжалявала, че го поисках Simple Smile
 Hug

# 503
  • Мнения: 591
Viki,Честит Рожден Ден и от мен.Присъединявам се към всички хубави пожелания,който са ти написали момичетата и искам да ти благодаря за чудесната техника"прехвърли го на управителя".Maria_Iwa аз пиша рядко,но отдавна чета темата и междувременно прочетох доста книги.Мисля,че при теб е необходимо да намалиш важността на случващото се и да погледнеш малко отстрани на нещата и да си изясниш как е най-добре за теб да постъпиш в ситуацията.

# 504
  • Мнения: 113
 Бялата Шапчица ,не се шашкам.Импланта го поисках с много жар и плам.Не съжалявам.Ситуацията няма нищо общо ното с импланта,нито с нещата в които вярвам и изповядвам.Просто една семейна драма.Споменах го защото Крион казва,че в последствие на чистенето от кармата могат да се получат радикални промени...,раздели с хора с които вече нямате кармична връзка.Просто ме боли.Не обвинявам нито Крион,нито импланта.
sweta,как да постъпя като майка ми каза,че аз нямам по-вече майка.
Измина един месец от финала на нашия филм.Опитвах се да видя нещата отстрани,да изясня,да забравя....боли

# 505
  • Русе
  • Мнения: 11 913
  Maria-Iva , майка ти е направила голяма грешка.Не се мъчи заради нея. Аз скъсах с моята майка емоционално много отдавна. Не ми липсва, въпреки, че ако тя има нужда от нещо го осигурявам, просто защото знам, че никой друг няма да го направи .
 Имам свое семейство , приятели, мой живот.За нея мисля единствено като ангажимент.

# 506
  • Мнения: 591
Maria-Iva,имах подобен проблем и точно за това ти отговорих.Ти имаш преимуществото,че знаеш и можеш да научиш много техники,които действат и убедена съм ще ти помогнат.Да намалиш важността е много добре обяснено в книгите на Зеланд.Препоръчвам ти ги.На първа страница има линк за изтегляне.Използвай и утвържденията за общуване с близки хора-също има линк на първа страница.

# 507
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,
Имам едно питане...
Ако някой ще ходи на семинара на Кехоу , дали би желал да се запознаем и поприказваме на живо?
 Peace  Hug

# 508
  • Мнения: 113
Амбер,не си първата която ми дава този съвет,Просто не мога да го приема все още.Добре,по Зеланд (малко съм чела)не трябва да се противопоставяш на махалота а да го игнорираш.Е да момичета,но тя ми е майка!Обичам я!
Тук при мен имам две по-близки познати.Тяхното виждане и съвети е същото-имам си мой живот и семейство....тя си избира това...но аз не го разбирам.
Може би ми трябва още време.
Просто така се отвори приказката.

# 509
  • Русе
  • Мнения: 11 913
  Maria-Iva , много тъжно, че така се чувстваш, и си емоционално свързана. Приеми го като мъчително скъсване на връзка, която явно те блокира. Мисля, че в момента, в който го приемеш и приемеш новата си свобода, нещата автоматично ще се обърнат и ти ще имаш и двете - свободата си и майка си  Hug . Любовта е голяма сила.

Общи условия

Активация на акаунт