Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 279
  • 709
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 21
Maria-Iva ,  Hug
Писах ти на лични.  Heart Eyes

# 511
  • Мнения: 105
 Heart Eyes Maria-Iva,и аз ти писах на лични  Hug

# 512
  • Мнения: 113
Амбер,това със скъсването на връзката,ме подсеща че бях чела нещо от Върчу.Трябва да се поразровя.Имаше някаква техника за нишки,ножове...

# 513
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Maria-Iva , не е необходимо всичко да се чете. Не съм чела Върчу. Довери се малко на себе си. Имаш най голямото оръжие - любовта. Имаш и подкрепата на много момичета. Сигурна съм, че тази енергия, която всеки от нас ти дава, също ще ти е опора. Повярвай си.  Hug

# 514
  • Мнения: 113
Момичета,благодаря ви за подкрепата!Благодаря ви за енергията която ми давате! newsm51

# 515
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мария-Ива, вярно е това, което казва Амбър. Когато ни нараняват думи, казани от друг, това означава, че сме поставили своето мнение за себе си СЛЕД нечие друго мнение за себе си, т.е. сме изоставили доброволно силата си - на преценка, на решения за собствения си живот. Сякаш чуждите думи, които ни нараняват, са по-важни от тези, които ние можем да кажем на самите себе си - че сме добри, че сме постъпили, както смятаме за правилно, че сме достойни за уважение.

Лично аз, когато е ставало дума за болка, която изпитвам в резултат на думи на любим човек, съм се обръщала към "Безусловната любов" - линкът е на първа страница. Това ми помага с любов да пусна този човек да върви по пътя си, който е различен от моя. Без да обвинявам, без да страдам, без да питам отново и отново "защо" - просто да приема, че другите могат да мислят различно и това не е трагедия. Не е задължително да става дума за физическо разделяне, макар че в случая с майката, това не е страшно - нормално е.

Сигурна съм, че майка ти е била обзета от силна емоция, когато е казала това... В подобни моменти се казват много неща, които човек всъщност после може да не мисли... Макар че у някои хора моментите на силна емоция могат да продължат много дълго  Laughing

Прегръщам те и ти пожелавам успешно и радостно освобождение от това, което те гнети  Hug Hug Hug

# 516
  • Мнения: 2 957
В момента Джон Кехоу е в "Шоуто на Иван и Андрей".

# 517
  • Universe
  • Мнения: 1 556


Днес си купих този камък HYALIT /КОСАТА НА ОЛИМП/ - символ на разбирателството   Peace  "Който притежава този минерал, може да владее умовете и сърцата на хората" Гьоте.
Толкова е интересен, а прозрачните капки върху скалата приличат на замръзнали кристални сълзи. Това го констатирах по-късно, в началото ме привлече нестандартното съчетание на обикновен камък с нещо кристалоподобно отгоре  Peace

Не мога да намеря информация за него - моля за помощ  Praynig


В момента Джон Кехоу е в "Шоуто на Иван и Андрей".

И тия шутове се държат много неадекватно  ooooh! Като цяло човекът нищо не можа да се каже, защото от избълваните простотити на водещите, не остана време  Sad Дано Гала да се представи по-добре  Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 00:00 от lenny_pld

# 518
  • Мнения: 80
като последните простаци се държаха Иван и Андрей

# 519
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Хаулит /не знам дали е същото..., но предполагам да и с печатна грешка при мен... редактирам се, не а хуалит а хаулит, прегледах изтоника Simple Smile/

Учи на търпение и разширява обема на паметта.
Успокоява ярост, премахва насилие и неконтролируем гняв.
Дръжте в джоба или използвайте като украшение. Тка ще абсорбира отрицателните енетгии. Помага за контрол на собствения гняв и омекотява чуждия насочен срещу вас.

Белият е чудесен при бесъния.
Синият помага и за запомняне и разтълкуване на сънища

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 23:42 от арт мама

# 520
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Хуалит /не знам дали е същото..., но предполагам да и с печатна грешка при мен.../


Не е този, арт мама, защото и него си купих днес  Laughing
ХАУЛИТ /CHAULIT,HOWLITE /

Зодия: Телец
Чакри: челна и теменна
Находища: Калифорния, САЩ; в България не е открит.
Цвят: бял или сивобял с черни прожилки
Предания: Местните жители твърдят, че докосването до минерала провокира желанието за пътешествия.
Лечебни свойства: Един от най-силно въздействащите минерали върху мисленето. Изключително подходящ за хора, претоварени с умствена дейност. Редува се държането му в ръка с полагане върху третото око.
При хора с наднормено тегло се препоръчва многократно интензивно разтриване на дланите с минерала. Тази терапия активира обмяната на веществата и освобождаването на организма от токсини.

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 23:55 от lenny_pld

# 521
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Лени, и при мен било хаулит. Но е бял или син. Май затова реших, че е кристалът.
Нямам снимки, понеже гледам в книга за лечение, а не за систематизация. И там хуалит няма.

# 522
  • Universe
  • Мнения: 1 556
УТРОТО С АЛИСА ...  - http://bg.netlog.com/groups/Positive_thinking_b...-  

 

"Алиса се разсмя:
  - Няма смисъл да опитваш - рече тя. - Човек не може да вярва в невъзможни неща.
  - Струва ми се, че нямаш много опит в тези неща - отвърна Кралицата. - Когато бях на твоите години, всеки ден се упражнявах по половин час. Понякога се случваше да повярвам в цели шест невъзможни неща още преди закуска."

   

АКО МОЖЕТЕ ДА СИ ГО ПРЕДСТАВИТЕ, МОЖЕТЕ И ДА ГО НАПРАВИТЕ  Peace

...ПОВЯРВАЙТЕ В ШЕСТ НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА ПРЕДИ ЗАКУСКАТА...

.... ИИИИ... СЕ ОТДАЙТЕ НА ЕДНО ПРИКЛЮЧЕНИЕ  


Alice in Wonderland  



УСПЕШЕН ДЕН, ПРИЯТЕЛИ!   Two Hearts Two Hearts Two Hearts

  

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 02:10 от lenny_pld

# 523
  • Мнения: 3 674
Постовете на  Maria-Iva ме подтикнаха да споделя нещо....никак не нужно да четем стотици книги, за да придобием знание или опитност.  Ако прекалено много четем различна литература, ще почнем да се шашкаме още повече...Книгите могат да са полезни, но не забравяйе, че всеки автор споделя своя възглед, дава свои лични  идеи и говори от свой личен опит....Защо трябва на 100% да се следва нещо или някой?!
  Чувствайте се свободни,/като прочетете нещо и имате усещането, че то ви харесва/  да смесвате, комбинирате..да доразвиете нещата според фокуса на желанието ви.  Не забравяйте, че сме ТВОРЦИ!!! Иначе се превръщаме в имитатори...

Не се хвърляйте на всички техники, които ви попаднат пред очите.  Колкото повече неща правим наведнъж, толкова повече се разводняваме и губим фокуса...и толкова повече се объркваме.


Ако  имате проблем и  питате 10 приятелки, 5 от тях ще кажат едно, 5 друго...кой да слушате...ха?  Thinking Laughing  

Момичета, ключа е във всеки от нас! Доверете се на вашата  интуиция...тя е тази, която няма да ви подведе!   Тотално се убедих, че ако се оставя на вътрешния глас/ интуицията/  да ме води, то винаги  стигам до целта!  Реших, че е много важно да  работя с интуицията!

Забелязали ли сте, как тялото ви реагира при разлини ситуации? Например случвало ли ви се е , когато се чувствате зле или усещате неясна тревога..и след време разберете , че ваш много близък се е разболял..или починал. Аз имах това усещане с моята баба...малко  преди да  я загубя. Rolling Eyes  Или пък интуитивно съм си мислела за някой..и този човек на същия ден ми позвънява по телефона или ми праща мейл...

Сигурна съм, че всеки  е имал такива моменти... Ако се   научите   да я развивате , за да може да я чувате, ще  бъдете изумени от резултатите.  Peace

Доверете се на знаците на тялото си... Peace

# 524
  • Мнения: 105
Винце Напълно те подкрепям,аз също мисля,че  няма нужда човек толкова много книги да чете ,да следва всичките предписани техники и съвети,човек няма нужда от учител,достатъчно е да послуша сърцето си и ще разбере какво и как да прави.Както казваше моя приятелка-човек няма нужда от посредник ,за да се доближи до Бога,защото Бог е в сърцата на всеки от нас.И макар,че като цяло всички книги съдържат в себе си доза истина,аз лично смятам,че за това са толкова много,защото всеки от  написалите ги е имал смелостта и възможността да опише своя път към Бога или своя път към сърцето си,кой както го разбира и приема.И докато човек не открие своята формула,наистина само ще подражава на гореописаните методи,но дали ще постига желаните резултати незнам.
Знам само по свой опит,че е хубаво човек да търси истината за себе си,но най-близо би я открил,ако просто седне сам със себе си и погледне  дълбоко в сърцето си-там са всички отговори,може да не ни харесат,но истината е там.Аз поне там я открих за себе си.

И да не забравим,че днес е Денят на Земята,нека изпратим много и положителна енергия на Майката Земя!
Не само днес разбира се,но днес е денят,в който ни се напомня в случай ,че сме забравили,нашата Майка Земя  за да ни обича и да се грижи за нас трябва да я обичаме и ние,да се грижим за нея и ние! http://vbox7.com/play:83a93c5a

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 06:57 от raliko

Общи условия

Активация на акаунт