Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 270
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 730
krem-karamel Хубава мантра Simple Smile

# 61
  • Мнения: 753
Само се записвам, за да не ви изпусна, после ще се върна да прочета от началото.
Лени, невероятна си!

# 62
  • Мнения: 0
Zdraveite momicheta,cheta vi ot dosta vreme i mi e mnogo ptiqtno i zabavno,iskam da vi popitam za rynite,reshih da si napravq no rityala ne mi e suvsem qsen kakto i vremeto v koeto se pravi,ima malko razminavane v tova koeto cheta,bihte li mi obqsnili.Blagodarq 

# 63
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Zdraveite momicheta,cheta vi ot dosta vreme i mi e mnogo ptiqtno i zabavno,iskam da vi popitam za rynite,reshih da si napravq no rityala ne mi e suvsem qsen kakto i vremeto v koeto se pravi,ima malko razminavane v tova koeto cheta,bihte li mi obqsnili.Blagodarq  

Пиши на кирилица и уточни какви точно руни искаш да си направиш.

Аз все още продължавам да се моля на Бог, на ангелите.........всеки ден....но файда никаква.
Развеждам се, много ми е трудно, защото не го искам, обичам го този човек, но не мога повече да търпя това пренебрежително отношение. А и той ясно ми даде да разбера, че той с приятелите си няма да се раздели, ще се прибере вкъщи, когато и за колкото време той реши, а не когато аз имам нужда. Дори имаше наглостта вчера след като ми премина бъбречната криза, да ми каже, че се преструвам Shocked но за това има Господ, той ми е свидетел дали се преструвам или не, както и да е- аз не търся съжаление от никой, просто малко любов и уважение, които явно с този човек няма да ги получа. Наистина ми е много трудно, дори още не съм се изнесла....адски боли, когато даваш всичко за един човек, а той не го о ценява, адски боли, когато обичаш, но любов не получаваш............

Желая ви прекрасно изкарване на празниците   bouquet

# 64
  • Мнения: 818
Qnitza,
с това мислене няма как някой да ти помогне  Peace

 "аз не търся съжаление от никой, просто малко любов и уважение, които явно с този човек няма да ги получа"
 Търси любовта във себе си,обичай себе си,не търси някой да те обича   bouquet
Раздяла и аз преживях тази година,но бях убедена,че за в момента това е за мое добро и не търсех любовта навън Simple Smile
ПС:
Приеми раздялата и ще ти олекне.

Последна редакция: сб, 03 апр 2010, 15:40 от Diorella

# 65
  • Мнения: 189
Искам да ви пожелая Весели празнични дни,изпълнени със много любов Hug
БЛАГО-ДАРЯ, че ви има   bouquet

# 66
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз все още продължавам да се моля на Бог, на ангелите.........всеки ден....но файда никаква.
Имай Вяра  Hug

...и този труден момент в твоя живот ще мине и замине  Grinning .....всичко с времето си ....

Весели празници  и от мен   bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 1 724
Светли празници!

# 68
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Qnitza,  и аз съм минала по същия път, разбирам те, но пък при мен беше за добро. В отчаянието си нямах сили да се моля за себе си и започнах да се моля от сърце за всяко живо същество на тази земя. Казвах си, че ако за мен няма надежда, нека поне за другите да е добре. И Бог ми даде неща, за които дори не бях мечтала. Аз и затова вярвам, че човек когато дава от сърце, доброто рано или късно се връща.  Hug

Светли празници и от мен!

# 69
  • Мнения: 1 652
Qnitza,  всичко отминава!  HugЕдно силно гуш от мен. Почти всяка жена е попадала в подобна ситуация. Много е трудно да се чувстваш изоставена от най-близкия си човек. Но всичко отминава.
Любимата ми притча в такива моменти.

СЛЕДИТЕ В ПЯСЪКА
Една нощ един човек сънувал сън. Сънувал, че се разхожда по морския бряг заедно с Бога. По небето проблясвали сцени от неговия живот. При всяка сцена той забелязвал двойни следи от стъпки по пясъка-едната била неговата, а другата на Господ. Когато проблясва последната сцена от живота му, той погледнал назад към следите от стъпки в пясъка. Забелязъл, обаче, че много пъти по жизнения му път имало само една следа от стъпки и че това ставало през най-тъжните и унизителни периоди в живота му.Това го разтревожило и запитал Господ: "О, боже,Ти някога ми каза, че след като съм решил да Те следвам, Ти ще вървиш винаги с мен. Но аз забелязах, че по време на най-трудните моменти от живота ми по пясъка имаше само една следа от стъпки. Не разбирам защо когато най-много се нуждаех от Теб, Ти си ме изоставил сам. Господ му отговорил: "Мило мое дете, аз те обичам и никога не бих те изоставил. По време на твоите изпитания и страдания, виждаш само едни стъпки, защото тогава те носех на ръце!"

# 70
  • Мнения: 497


Нека Великденските празници бъдат изпълнени с радост и много щастливи изненади! Желая Ви много мир и надежда, сбъднати пролетни обещания и щастливи нови спомени! Нека този Великден бъде специален за Вас!  Two Hearts

# 71
  • София
  • Мнения: 158
Страхотна тема,адмирации към сътворителя Hug!

# 72
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Аз все още продължавам да се моля на Бог, на ангелите.........всеки ден....но файда никаква.
Развеждам се, много ми е трудно, защото не го искам, обичам го този човек, но не мога повече да търпя това пренебрежително отношение. А и той ясно ми даде да разбера, че той с приятелите си няма да се раздели, ще се прибере вкъщи, когато и за колкото време той реши, а не когато аз имам нужда. Дори имаше наглостта вчера след като ми премина бъбречната криза, да ми каже, че се преструвам Shocked но за това има Господ, той ми е свидетел дали се преструвам или не, както и да е- аз не търся съжаление от никой, просто малко любов и уважение, които явно с този човек няма да ги получа. Наистина ми е много трудно, дори още не съм се изнесла....адски боли, когато даваш всичко за един човек, а той не го о ценява, адски боли, когато обичаш, но любов не получаваш............

Желая ви прекрасно изкарване на празниците   bouquet
Яница, пращам ти положителна енергия, струва ми се, че имаш нужда...  Hug Peace
В книгите на Абрахам (Естер и Джери Хикс) се казва, че ни боли/трудно ни е и т.н., когато сме поискали нещо, вътрешното ни Аз е заминало в посока към желанието ни, сляло се е с него, а ние, вместо също да държим фокуса върху това, което искаме, предпочитаме да се съсредоточаваме върху неща, които не ни харесват. По този начин сами се отдалечаваме от Духа/Вътрешното си Аз и създаваме разделение - затова и се чувстваме зле. А и казваш "развеждам се, а не го искам" - т.е. правиш нещо, което не искаш???

Съвсем разбираемо е желанието ти за любов, уважение, зачитане и разбиране - и си напълно права да го искаш за себе си. Обаче, не е казано, че трябва да го получим точно от мъжа Х. Била съм в твоята ситуация, знам колко боли - сега, от позицията на най-накрая намерила мъжа на живота си, знам колко е било безсмислено да се терзая тогава... Терзаела съм се, защото съм се вторачвала в загубата, в отношението, което не ми е харесвало и т.н. - вместо да се обърна и да тръгна към Любовта на живота си... Колкото по-рано осъзнаеш, че това, което правиш в момента, е да освобождаваш място в живота си за Мъжа на Мечтите ти - толкова по-скоро ще се почувстваш добре.

Друг съвет, който те дават - когато си на кръстопът и се колебаеш кой път да поемеш - или се успокой, вдигни вибрациите си както умееш - и после ще почувстваш правилното решение - или просто вземи едното от двете решения - и после "изравни" вибрациите си с него - т.е. "обясни" на себе си, защо решението, което си взела, е най-правилното за теб в този момент. И продължавай да обясняваш на себе си, докато не се убедиш сама себе си. Звучи налудничаво, но наистина помага да се почувстваш по-добре. Grinning

 Hug Hug Hug

Дарена, обичам тази притча. Peace

Светли празници и от мен - на всички ви, момичета!  Hug

# 73
  • Мнения: 3 674

Христос възкресе, момичета!!!  Hug





Любов, радост и мир ви желая!
Heart Eyes

  bouquet


# 74
  • Мнения: 2 957
Христос Воскресе!

Общи условия

Активация на акаунт