Притеснявате ли се да оставяте бебето си на други хора?

  • 5 286
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 572
Понякога оставям малката на майка ми но много рядко.
Не обичам да я оствям да други хора не се чувствам комфортно

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 14:41 от СРАМЕЖЛИВКА

# 91
  • Мнения: 51
само при спешен случай

# 92
  • pomorie
  • Мнения: 848
оставяли сме го за по малко на бабите но никога не е бил за цяло денонощие или цяла нощ без нас.дори майка ми искаше да ходи с него на почивка но аз категорично отказах  #Cussing out или с мен или не отива никъде.... Mr. Green

# 93
  • Мнения: 801
Оставям ги единствено и само с баща им.

# 94
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Поне веднъж седмично оставям мъниците следобед на баща им , и мама има нужда от малко време за себе си все пак  Laughing Гостували са в свекърва ми няколко уикенда до сега, а прабаба им също ги е гледала вкъщи като сме имали и двамата с баща им работа навън. Бабите обаче сами си искат подробен списък по часове какво да правят и с какво да хранят, дори какви играчки да им дават май само песничките избират сами  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 678
До 3 г, съм я оставяла само на майка ми за ден два,но много рядко.Сега вече на 4, мъжо отиде командировка за 2 месеца,и се налага да я гледат свекърите за 2-3 часа,когато съм до по-късно на работа.Но те живеят в съседния апартамент  и съм по-спокойна.

# 96
  • Мнения: 399
С първото си дете изпитвах по-големи притеснения,но въпреки това съм я оставяла...главно на моите родители-имам им огромно доверие (зачислявам им каката в петък и си я взимам в неделя  Mr. Green )!  Peace Сега с второто съм по-смела! Grinning Оставяла съм ги дори и на моята 80г баба,но за малко-до 30мин!
Малкия е нощувал досега само два пъти на бабиндом-нямам притеснения! Grinning
Случвало ми се е обаче (веднъж!) да оставя двете баби (майка ми и свеки) сами с децата ми и след няколко часа като се прибрах малкия беше изразително наакан,а те двете не спираха да си приказват,приказват,приказват ooooh! ...така стигнах до извода,че една баба е по-добра от две Laughing Crazy

# 97
  • Мнения: 334
Да, оставяла съм го напълно спокойна на майка ми и на сестра ми, защото им имам пълно доверие. Но на друг не. Нямам проблем в това отношение, защото не виждам причина да не го правя. Не се обаждам непрекъснато, те ще ми се обадят ако е необходимо. Дори ми се струва малко пресилено това неоставяне, стига да не е на чужд човек - визирам свекърви и тем подобни. За мен е важно да познава майка ми и да се чувства добре с нея и дапрекарва известно време с човек, който не е мама, друг близък, който го обича.

# 98
  • Мнения: 3 372
Оставям го и на двете баби за по няколко часа, но никога не съм го оставял аз цяла нощ, може би не ми се е налагало иначе бих го оставила Peace Не вярвам, че ще му направят нещо лошо Wink

# 99
  • София
  • Мнения: 318
Оставям малката на бабите за по няколко часа от време на време, но все още си ме глождят притеснения, че и мама и свеки са едни отнесени милите  Crazy 

# 100
  • София
  • Мнения: 225
Оставяла съм я за няколко часа на свекървата още като беше на месец за да свърша някоя и друга работа. Не съм се притеснявала чак да се обаждам по телефона, но и не бих я оставила за цяла нощ например. Зависи си от човека на който я оставяш според мен - има си доста оправни роднини че и приятели Simple Smile.

# 101
  • Мнения: 320
Само на майка ми я оставям и съм на пълно спокойна ,и на баща й разбира се Heart Eyes,на друг-НЕ!!

# 102
  • Мнения: 666
Нямам никакви притеснения да я оставям у майка ми или свекито...съгласна съм дори да я оставя на близки приятелки,НО детето ми не желае WhistlingКогато н еме види за повече от 10мин настава търсене,рев и тръшканици.Предполагам,че е вследствие на това,че като малка не я оставях на никого Tired

# 103
  • Мнения: 1 053
Аз до сега не съм оставяла Ема на никой,но и дано не ми се налага.Но ако се наложи сигурно ще се побъркам от притеснение.Нормално е  Peace

# 104
  • Мнения: 2 587
Не бих казала,че съвсем нямам притеснения,но спокойно съм я оставяла при бабите и при близки да я гледат.Сега например се притеснявам повече отколкото когато беше бебе.

Общи условия

Активация на акаунт