Отговори
# 45
  • Мнения: 6 274
Нещастна ни е държавата, защото ние я търпим такава, надявам се по тази тема да има повече активност, за да организираме протест и да искаме увеличаване на наказанията и превенция.

Вярваш ли?
Защото аз не.
Помниш ли психозата, покрай Маниака със спринцовката?
На колко мислиш го осъдиха за едно от дечицата?
А на колко ще го осъдят за всички останали?
Е?
След като за децата ни не реагирахме до сега, едва ли някога и за нещо ще реагираме.
Тъпкали са ни 500 години, ние сме бляли като овце, а пък сега даже казват, че не било вярно.
Така и ще продължат да ни тъпчат, а ние като послушни овце ще навеждаме глава и ще чукаме на дърво, "да не ни стига".
  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 920
Аз лично съм готова да изляза да протестирам, предполагам и други майки има, но пробелмът тук е че няма кой да направи организацията. За ГМО-то как се получи, значи и ние можем.

# 47
  • Мнения: 21
Майчета,аз участвах в кампанията за ГМО.Тя не е свършила,но съм готова да помагам на вас с каквото мога.G-baby,ми писа...Само решете какво искате да правите точно,събрани ли са подписи в петициите?!Искате ли да опитам да организирам медиини участия за сутрешният блок на Нова,БТВ,ББТ и др.телевизии,и в предишна тема ви бях писала,но трябва да сте готови да излезете в медиите?!Протести?!Ще помагам,но не мога да чета и пиша постоянно в темата,защото съм много заета по принцип...Но вашата кауза е много важна...Като майка на три страхотни момчета ви подкрепям от всякъде...Само решете от къде я почваме...И ми пишете на лични!!!
Благодаря ви за това което правите!!!
Поздрави!!!

# 48
  • Мнения: 21
Предлагам след празниците да организираме като начало една работна срещичка!!!Вие решете къде,кога и пр.

# 49
  • София
  • Мнения: 295
А, Роня вече се е появила!  Hug
Хайде да се организираме за срещичка другата седмица, какво ще кажете? Аз предлагам да е в събота, 10.04. През седмицата все пак всички работим и едва ли ще успеем... Dementia, Bubssss, Judy? Не искам да изпусна някой... Angelviolet нещо изчезна?

# 50
  • София
  • Мнения: 295
Не е истина просто! В едната група във ФБ има 21 517 човека! http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=328187125208&ref=nf И при това положение петициите имат малко над 1000 подписа?  Confused

# 51
  • Мнения: 920
Момичета, аз заминавам в Добрич, до края на април ще съм там. На Виолет ангел и писах, че има нова тема. На групата във Фейса съм писала на криейторката и тя постна едната петиция, явно пак ще пиша да сложи и двете.

# 52
  • София
  • Мнения: 295
Dementia, аз там писах, постнах им пак и двете петиции. Говоря за голямата група "Смърт за изнасилвача..."

# 53
  • Мнения: 21
Не е истина просто! В едната група във ФБ има 21 517 човека! http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=328187125208&ref=nf И при това положение петициите имат малко над 1000 подписа?  Confused

Спокойно,ако успеем да направим добра медиина кампания,и да бъде отразена цифрата от Фейсбука,мисля че ще достатъчно.Важно е как ние ще поднесем нещата пред обществото,и пре правителството...Напоследък и Фейсбука го цитират като силна медия,и реално отразяване на общественното мнение...

# 54
  • София
  • Мнения: 399
 Много ниска ми се вижда долната граница на исканите наказания- 5г, от които могат да бъдат излежани 3 за изнасилване на детенце! Sad

# 55
  • във фурната
  • Мнения: 597
За кучето с отрязаните лапи имаше повече протести,отколкото за педофилите.Нима не са децата ни по-ценни от кучетата?!.Не че имам нещо против животните,напротив,имаме домашни любимци вкъщи,но ако за идевателство над животно се протестира така,то колко по-сериозни трябва да са протестите с/у насилието над децата ни!Аз лично също бих се включила в протест.

# 56
  • Мнения: 972
Вчера,при гостуване на приятели,случайно се натъкнах на хора,които са съседи на семейството на Сашко от Сандански. Покрай другите разговори,аз целенасочено поведох разговор за случката ,която потресе всички ни.
Та мнението на всички в компанията беше,че всичко случило се е един огромен заговор... Хората смятат,че лекарите се опитват да прикрият собствените си грешки.Познават отблизо майката и бащата на Сашко и твърдят,че тези хора са се грижили добре за детето си.Смятат,че бащата е набеден без да е виновен,просто защото някой трябва да е изкупителна жертва,и в случая той е най-удобен.Може и да не са най-интелигентните хора,но са били едно средностатистическо семейство.
Коментарът на една от майките в компанията беше "Вкараха човека в затвора без да е направил нищо.Взеха им детето .Майката да върви като луда по улиците и да се чуди от къде и е дошло. А докторите се изкараха свети води ненапити.Че кога е имало виновен лекар..." И това е мнението на повечето от хората,които живеят в близост или познават семейството ...
Честно казано съм доста разколебана относно случилото се...
Ами ако хората са прави... Какво става тогава...

# 57
  • Paris, France
  • Мнения: 14 475
Сис, аз лично не мисля, че бащата е направил това в което го обвиняват. Няма профил на педофил - на 38г би трябвало да е имал подобни епизоди с други деца, не е търсил жени със деца итн.

# 58
  • Мнения: 60
човекът е хомосексуалист , има и психопрофил  , има и случки , в които той е изпращал майката на кафе и след това тя ги е заварвала със свалени панталони .
а майката не е ли с умствено изоставане ?
способна ли е на реална преценка на ситуации ?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 375
Вчера,при гостуване на приятели,случайно се натъкнах на хора,които са съседи на семейството на Сашко от Сандански. Покрай другите разговори,аз целенасочено поведох разговор за случката ,която потресе всички ни.
Та мнението на всички в компанията беше,че всичко случило се е един огромен заговор... Хората смятат,че лекарите се опитват да прикрият собствените си грешки.Познават отблизо майката и бащата на Сашко и твърдят,че тези хора са се грижили добре за детето си.Смятат,че бащата е набеден без да е виновен,просто защото някой трябва да е изкупителна жертва,и в случая той е най-удобен.Може и да не са най-интелигентните хора,но са били едно средностатистическо семейство.
Коментарът на една от майките в компанията беше "Вкараха човека в затвора без да е направил нищо.Взеха им детето .Майката да върви като луда по улиците и да се чуди от къде и е дошло. А докторите се изкараха свети води ненапити.Че кога е имало виновен лекар..." И това е мнението на повечето от хората,които живеят в близост или познават семейството ...
Честно казано съм доста разколебана относно случилото се...
Ами ако хората са прави... Какво става тогава...

ако хората са прави - кой тогава е разкъсал ануса и пикочния мехур на Сашко? замисли се върху това... сигурно не са лекарите от Пирогов, които са го спасявали....
няма болест, която да причини разкъсване на анус и пикочен мехур - просто няма! това става чрез насилствено проникване. ако това дете е гледано добре от любящи родители - кой му е причинил това? мислете малко, все пак....

Общи условия

Активация на акаунт