РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 184
  • 758
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 763
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ ГОЛЯМ ЧОВЕК! МНОГО ДА ВИ СЛУША, МНОГО ДА ВИ РАДВА! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 121
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Не мога да не ви се похваля - Теди тежи цели 19 кила. Яхууууу!!!! newsm44 Ей, цифрата 20 ми се виждаше доскоро като недостижима цел, но ето че я наближаваме стремително. Е, те 19-те кила са с дрехите де, да не решите, че на голо, ама пак добре. Grinning Иначе кокалякът си е пак кокаляк, че на ръст отново е дръпнала, ама този път поне и на кила. Grinning

# 122
  • Мнения: 763
Лу, поздравления! Аз си мислех, че само моето е фъстък. Еми тежи около 18 кг. без дрехите и да ти кажа, цифрата 20 изобщо не ми се връзва в близко бъдеще.  На ръст засега също е "запъртък" /но и аз и баща й сме високи, така че все някога се надявам да порасне/. Между другото забелязахме странна закономерност - през лятото Еми дърпа на ръст, а през зимата й расте кракът. И това се случва вече 4 година. Shocked Shocked Shocked

# 123
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А Виктор с неговите 25кг и 128 см си е направо великан. Mr. Green

# 124
  • Мнения: 112
Госпожиците са по-нежни, разбира се. Митето също е 25 кг. и носи 32-ри номер обувки. Grinning

# 125
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Теди откъм ръст е 122-123 см на босо (по чорапи де). Иначе лекарката много я похвалила, защото се държала като герой по време на боцкането и не гъкнала. И като се прибрах получи похвала и от мен за постижението, изразена в желирани бонбони - нещо, което рядко се появява у дома. smile3560 Иначе с брат си са вдигнали поликлиниката почти във въздуха, но това при нас си е направо в реда на нещата. Повече щях да се изненадам, ако бяха стояли кротки и послушни. Mr. Green Сашо и той се наредил за мерки и теглилки, но като казала докторката да му види гърлото, решил че нещата не вървят на добре, а по-скоро към игла, врътнал се, заявил твърдо: "Няма" и избягал. Mr. Green

# 126
  • Мнения: 668
Моето синче е 19,500, та ние сме по близо до целта 20кг.  Laughing Онзи ден ме пита какво означава експлоатира и експлодира. Обясняавам аз за експлоатира, че означава да караш някого на сила да прави нещо което не иска. Малко непълно обяснение, ама това ми дойде на ум. И понеже той си е доста злояд ми отговаря: "Да, разбрах, значи когато караш някого да яде, а той не иска"  Thinking

# 127
  • Мнения: 763
 Joy Joy Joy
The Tulip, Лулумба, разсмяхте ме преди сън!
Моето е на ръст 110. Аз ви казах - запъртък! Peace

# 128
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Моето синче е 19,500, та ние сме по близо до целта 20кг.  Laughing Онзи ден ме пита какво означава експлоатира и експлодира. Обясняавам аз за експлоатира, че означава да караш някого на сила да прави нещо което не иска. Малко непълно обяснение, ама това ми дойде на ум. И понеже той си е доста злояд ми отговаря: "Да, разбрах, значи когато караш някого да яде, а той не иска"  Thinking

 hahaha

Шевролета, то нищо не се знае. И аз вървях с приличен ръст (не висока, някъде по средата), ама после в пубертета си останах кинт и 20 с вдигнати ръце. Общо взето, каквото им е програмирано на децата, то се случва. Thinking При нас положението е на кантар - аз съм ниска (160 см), но пък мъж ми е висок (над 190 см). Та чий ръст ще наследят младенците още не е ясно. Абе по-добре да е неговия. Mr. Green

# 129
  • Мнения: 143
Здравей те момичета!
Отдавна не съм писала но ви следя когато мога че в момента си имам в къщи една прохождаща мома която ми скъсва нервите и ако скоро не проходи май ще ми трябва космо диск Laughing

Гледам обсъждате мерките и теглилките моя синковец е дребен като баща си и е 112см. и е 17.500кг. хапва си много добре но нищо почти не му се лепи.

Хубав ден ви пожелавам!  bouquet

# 130
  • Мнения: 9 814
Не издържам вече с две болни деца у дома. Абе, май повече сополиви, отколкото болни.
И вчера не сме излизал и направо откачихме от скука.  ooooh!
На всичкото от горе малката  вече се отпусна съвсем да ходи и е малък ад и с това постоянно преследване из стаите да не падне.
Оплаках се!


Клер, мацките ти са страхотни.  Heart Eyes Но аз Ивето често я виждам ин а живо, така че, тя трудно може да ме изненада, но виж Лилето за последно съм я мяркала пред стария ми блок в количка. А сега каква голяма е станала.

За мерки и теглилки Кати никой не може да я бие- висока е 110 см. и тежи 15,900 кг.
Еееех, и на мен до скоро тези 15 кг. ми се виждаха направо заветни. Но на достигнахме ги на 5 г. и половина.  Laughing
Ето го моят червей. Тук е точно на пет години: http://media.snimka.bg/5946/018147492.jpg


ИМАМАМА, Ч.Р.Д. НА МАЛКОТО-ГОЛЯМО ЧОВЕЧЕ!   bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 2 850
Хубаво е, че децата ви са слаби. Искам да ви кажа, че наскоро бях на един рожден ден на второкласничка и се изумих от факта, че с изключение на 2-3, всички останали поканени деца бяха извънредно дебели. Това не бива да се допуска в никакъв случай.

Иначе Ивето тук се очертава като най-тежка - точно 20 кг. е. Колко е висока, не мога да кажа. Но, признавам си, дебна я за килограмите. Не че има някакъв изявен проблем засега, но няма да допусна да затлъстее в никакъв случай. Може би съм лоша майка, но отсега съм й набила в главата, че момичетата трябва да са слаби, за да се чувстват добре.  Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 763
Франческа, ние цялата минала и по-минала седмица бяхме така - Еми кашля, малкият със сополи. Откачихме вкъщи. Децата изринаха паркета. Освен това млакият хубостник много държи да се придвижва по вертикалата и по хоризонталата едновременно. Откачих!
Страхотно ти е момиченцето! Голяма симпатяга! Къде сте снимани? Питам, защото фонът ми заприлича на к-с Фенерите.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 850
Франческа, Кати е много сладка и изобщо не изглежда кльощава!

# 134
  • Мнения: 1 171
Здравейте в новата тема!  Hug
Мила е висока 1.10 и тежи цели 17кг.  Simple Smile
Още си я нося с една ръка и като духне вятър гледам да не я изпусна.  Laughing
Обувките и са 27-28 номер. Вече има едно паднало зъбче.
Франческа, бързо оздравяване на дечицата!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт