РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 096
  • 758
  •   1
Отговори
# 615
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Холи, честит рожден ден! Жива и здрава и много щастлива.  bouquet

А това е един беззъб Виктор  hahaha
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs215.ash2/47831_156 … 519_7051331_n.jpg

# 616
  • Мнения: 1 283
П.С. Днес за пореден път се видях с наши приятели от Канада  Cry


Миличка, благодаря ти от сърце. Hug Знаеш колко много ми липсвате и когато и да решите(дано да е по-скоро та все още да ни се пие Mr. Green)да се върнете, вратата ни винаги ще е отворена за вас. Heart Eyes Обичаме ви. Hug

# 617
  • Мнения: 2 255
Eй, ДЖУ, да си жива и здрава, много обичана и късмета да те следва по петите, на който и край на света да си   newsm10 Нали знаеш, че макар и виртуално много те обичам и целувам и теб и 3те разбойничета  lovekiss а пък света е вече едно малко село, така, че кой знае някой ден  newsm78 може и на яве  Praynig

# 618
  • Мнения: 2 609
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХОЛИ!
ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

 bouquet  bouquet  bouquet

# 619
  • Мнения: 112
Днес аз черпя- мама има рожден ден, зет ми има рожден ден и ми се роди племенничка тази сутрин  ura  ylinfant


# 620
  • Мнения: 2 255
да са ти живи и здрави рождениците   bouquet а на малката бебочка много здраве и късмет занапред  newsm51

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета  Hug
Отдавна не съм се появявала в темата ни, но пък нацелих чудесен момент.
Луча - да са ти живи и здрави всички рожденици , а на малкото новородено създание пожелавам много здраве и щастлив живот   bouquet  bouquet  bouquet
/и да пиете с мярка, че днес много поводи ви са се събрали  Joy/

Холи  Hug и за теб позакъснели пожелания за много здраве и издържливост  Heart Eyes

Валка - честито беззъба усмивка  Peace И на моя Алекс му падна вчера първото зъбче   Peace

Лулумба - яки снимки  Laughing

2К - да споделя - толкова много ми помогна инфото ти от темата за Гърция  Heart Eyes благодаря ти!!!
През почивните дни отскочихме до Гърция и сме очаровани  Peace

Ааа и да не забравя да се похваля - големия ми син се представи отлично на изпитите след 7 клас и го приеха по първо желание /ЕГ"Пловдив" с немски език/ . Laughing

# 622
  • Мнения: 112
Благодаря за пожеланията!
Джони, първо да честитя успеха на големия  ти син! Все така д му въри в живота! А за пиенето довечера не знам какво да кажа, защото утре сестра ми е рожденничка и като го подкараме от днес тааааааа до неделя Joy
Митето има вече 6 паднали зъбчета и единия отдолу му върви на криво, защото няма място да се разположи. Зъболекарката каза, че като се разшири костта , най вероятно ще се намести, но засега нищо не може да се направи. newsm78

# 623
  • Мнения: 2 255
....
2К - да споделя - толкова много ми помогна инфото ти от темата за Гърция  Heart Eyes благодаря ти!!!
През почивните дни отскочихме до Гърция и сме очаровани  Peace
...
Радвам се, че съм била полезна  Peace Аз също съм очарована от южната ни съседка  Wink

Да ти е жив и здрав юнака и все така да успява и занапред  newsm10

Калоян засега е само с 2 паднали зъба - съответно 2 нови - единия леко накриво  #Crazy защото са му по-широчки  Rolling Eyes не сме стигнали още до зъболекарката, но имам опит от големия син  Mr. Green той беше много дребничък и слабичък ...а му пораснаха големи зъбчета  Grinning и 2-3 се понакачулиха  Sick дофторите ми казаха, че му е много малка челюстта и затова, с възрастта щяло да се оправи най-вероятно  newsm78 и то така стана, леко по-леко докато растеше се наместваха, а сега вече не можеш да разбереш кои са били ...но пък нали вече си е мъж с голяма уста/глава  Joy е още леко празна ...ама  hahaha

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Лучаааа явно голям купон ще е при вас с толкова много рожденици  Hug Hug Весело празнуване.

Благодаря ви за поздравленията за баткото  Peace

2К -  Hug

За зъбите ... много мога да говоря...Баткото в момента е с брекети , а преди това два пъти носи апарати... дано с малкия ни се размине, но като гледам как излиза новият зъб на втори ред  ooooh! ooooh!
2К радвай се, че ви се е разминало външно вмешателство и зъбите на баткото са се наредили от самосебе си.
Изобщо на никой не пожелавам криви зъби  Naughty

# 625
  • Мнения: 2 255
Да, определено извадихме късмет с баткото  Peace но не е гаранция, че винаги се получава   cry така, че сме записали час за посещение при зъболекарката да видим как са нещата с малкото  newsm78
Аз от собствен опит си имам 1-2 на ум, тъй като имах същия проблем като малка - 1 горен зъб ми излезе отзад на 2ри ред, заради липса на място  Sad брат ми се смееше, че съм като акула с 2 реда зъби  Mr. Green но в онези далечни родни времена решиха, че е по-добре да ми го извадят  Sick след което естествено останалите се подредиха, но с 1 идея вдясно  Rolling Eyes което не, че е фатално...ама нема коригиране  #Puppy dog така, че по-добре да се действа не само навреме и правилно    thumbsup

# 626
  • Мнения: 2 609
lu4a , да са ти живи и здрави рождениците! Честита ти племенница, да расте много здрава и щастлива!

Джони, браво на твоето голямо момче! Все така да си постига желанията!

*2K*, радвам се, че при баткото зъбите са се наместили от само себе си, дано и сега нямате проблеми. Същото го пожелавам и на моята Яна, че едното и зъбче долу излезе на криво, като гледам горе май и то така е тръгнало, а млечното още си седи, ooooh! но с този неин страх от зъболекари, докато си падне само много време ще мине. ooooh!

# 627
  • Мнения: 1 283
Привет момичета кокичета! Heart Eyes

Ех, как ме зарадвахте с пожелания.Благодаря ви! Hug

Лу4а, честита тройна радост. Да са ви живи и здрави.  bouquet

Джони, браво на момчето ти.Късмет и много успехи за напред! Peace

Вярко, голяма си сладурка. Heart Eyes Много ми харесва чувството ти за хумор и си мисля, че ако се запознаем на живо ще си допаднем още повече! Grinning

За зъбите: болна тема и при нас. Tired На Ерик му излизат както си поискат. Sick Със специални скоби успяха да се наместят, но след последното посещение при ортодонтиста/не знам дали така се казва на Бг-ки/, се установи,че имало да му излизат още зъби, а няма къде... ooooh! и ни сюрпризираха с огромна 4 цифрена сума, при която ми се изправи косъма. #Crazy Това е за брекети, които ще разтеглят разстоянието между зъбите, за да освободят място за новите. Смятам да потърся и друго/по-евтино/ мнение и да разбера дали не е по-добре да се изчака да поникнат новите зъби и тогава да се слагат. Rolling Eyes
Тук имам чувството,че са на мода брекетите.Всеки втори има. Rolling Eyes

Днес записах Холи на джаз, а Ерик на хип хоп. Crazy Сега съм в търсене за обувки за джаз, трико и спец. клин.Абе само това ми липсваше, но отдавна ме врънкаха децата. Party Сега иди се разправяй да ги водиш и връщаш, ако си нямаш др работа. Crazy

А на всичкото отгоре се записах на даскало и съботите ще съм по цял ден, а в сряда от6.30 до 9.30 вечерта.Ужас. Crazy
Акъла ми не го побира как ще се оправя мъжа ми с малката + кака и батко  по цял ден. SickОчакват ме трудни дни момичета, но ми стискайте палци да сме живи и здрави. Praynig

Сега изчезвам,че утре ме чакат приготовления за гостите в събота. Цунки на всички и много усмивки през уикенда. GrinningДо скоро! Hug




# 628
  • Мнения: 2 255
Ей, Джу, само прелиташ през темата, не може да те хване човек  Rolling Eyes откак стана 3ка мама  #Crazy Laughing ...съвсем не остава време да початим ...а пък като чета каква програма си спретнала  Mr. Green яко да ти е д..ето  Wink ама ще се справиш ...нема къде да ходиш  Peace
Напълно ти съчувствам и разбирам, тъй като и аз с тоя съботно-неделен английски незнам вече къде съм  Sick ама дано поне нещо ми остане в тиквата  Rolling Eyes че определено не помня като на 20  hahaha Но какво да се прави като сме се хванали да си доучваме с децата  Joy
И тук май са много на мода брекетите вече....ама пък са една чанта пари  Sick Криси преди го водих доста по зъбари и всеки вика БРЕКЕТИ ...но аз реших да послушам мойта зъболекарка и да изчакам да му израсне челюстта и тогава да решим какво да правим...и слава богу се получи thumbsup
Ей още малко остана до РД на снахата  lovekiss

Да ви се оплача Калоян го пуснах на ДГ на 7ми и вчера вече беше с алено гърло, температура и сополи  #2gunfire след цели 2 дни ходене, сега се гледат с баща му ...а от градината ми викат...ами какво да се прави някои деца си дойдоха леко болни ....само не схващам може ли след толкова време лятна почивка да си дадеш нездраво детето в детската та да натръшка и останалите  #Cussing out аз ли не разбирам или .... newsm78

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
2К - това с градината ме дразни най-много ... как ще си дадеш болно детето още от първия ден и аз не го разбирам  newsm78
При нас има проблем с ремонта на градината и не можем да започнем учебната година...а вече нямам сили -иска ми се Алекс по-скоро да тръгне на градина.

Холи - и при вас ли са скъпи пустите брекети? Аз си мислех, че само при нас са четирицифрена сума  ooooh!
А за поставянето им - според мен трябва да са излезли всички постоянни зъбки на детето /е без мъдреците де/ и чак тогава да се поставят. Холи - не бързайте. Peace
При нас беше належащо слагането на брекети. Веско беше с много криви зъби , а на долната челюст бяха на два реда. Сег след 10 мес. носене са почти като мъниста, но при поставянето и при всяко натягане има доста болки...

Благодаря на всички ви за милите думи за баткото  Hug

Общи условия

Активация на акаунт