РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 124
  • 758
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 814
chevroleta, в хотел Илинден в Шипково е правена снимката. Е, поне не съм единствената, която се чувства като в капан у дома с две деца.
Клер, мерси за комплимента за Кати. С дрехи го догажда на вид, но като се съблича вечер да се къпе, прилича на излязла от концентрационен лагер.

Аз също дебна килограмите, и от една страна се радвам, че Кати е по-слаба, защото пък племеницата ми е другата крайност. Почти на  12 г. е, тежи 69 кг., висока е 165. Един голям ужас!  Tired

daindi, благодаря!

А и като чета за паднали зъби- на колко от вас дечицата вече се разделиха с млечните?
Все едно вчера й поникваха млечните зъбки и прохождаше...Егати, как бързо минава времето!

# 136
  • Мнения: 3 246
Имама, да ти е жив и  рожденника  bouquet Hug
по въпроса с килограмите и ръста - Бобо е 125см е е 22кг., а преди близо месец му падна и първото зъбче

# 137
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Франческа, много ти е красотна Катито. Като изваяна скулптура е. Hug Ух, как добре те разбирам за двете домашно въдворени деца и съответстващата лудница. Crazy
Клер, много си права за килограмите. Наистина е по-добре децата да са по-слаби. По-здравословно е за организма определено.  Peace
Тия дни четох в 24 часа за едно момченце на 6 години, което вече тежи 45 или 49 кг, не почня точната цифра. Татко му го подготвял отсега за сумист и го е подложил на строг хранителен режим - за обяд например, 7 яйца. Thinking Не знам доколко разумна е подобна намеса и програмиране в толкова ранна възраст. Ами ако то не иска да стане сумист и има друго влечение след време, какво ще стане? Thinking

# 138
  • Мнения: 301
Лу направо ме изуми  Shocked Това наистина е ужасно сумист
За килограмите Марти ми е 23 кг но с дрехите.За височина несъм сигурна,но сме от ниските и аз и татко му и кака му се подреждаме в последните редици.
Важното е засега че всички сме с хармонично тяло .Аз лично на това държа нито да си дебел нито слаб ,а добре изглеждащ и смея да твърдя че сме такива цялото семейство   Embarassed (само да не прозвучи като хвалба )
А Марти още няма нито едно клатещо се зъбче
Бързо да оздравяват болните дечица ,че времето започва да се оправя  Hug
Клер наистина дечицата са много пораснали
Франческа Салиери не се кахъри както момичетата по горе са ти казали мацката ти изглежда перфектно  Hug

# 139
  • София
  • Мнения: 2 847
О, на Ивета темата за смяната на зъбите й е болна. Всяка сутрин проверява, дали не й се клати зъб и много често си измисля, че й се клатят най-невероятни зъби, вкл. кътници. За нейно съжаление засега няма никакви признаци за заклащане или смяна.

# 140
  • Мнения: 723
И на Васко не му се клатеше ни един зъб,но му извадиха 2-а,защото растяха други два зад  предните два Crazy
И аз съм за слабите хора......а бяхме и ние нявга Simple Smile,
Васко е 20 кг.,125 см.,но София расте пухинка и бабите такааааааааааси я тъпчат с храна,
а аз се пукам по шевовете от ядосване ooooh! Simple Smile,
надявам се,че няма да се окръгли  Simple Smile,
най-малкото пък злоядо и ленивоооооо-яде мляко от бутилка по  час-час и половина и пак не изяжда всичко, а сметнете за 8 хранения колко време се гърбя Laughing

# 141
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
О, на Ивета темата за смяната на зъбите й е болна. Всяка сутрин проверява, дали не й се клати зъб и много често си измисля, че й се клатят най-невероятни зъби, вкл. кътници. За нейно съжаление засега няма никакви признаци за заклащане или смяна.
И Виктор така, но има надежда да се разклати по-стабилно един от долните. Как така той - най-големия в групата (по месеци) да няма паднал зъб? А другите вече имат по два-три паднали. Joy

# 142
  • Варна
  • Мнения: 11 340
О, на Ивета темата за смяната на зъбите й е болна. Всяка сутрин проверява, дали не й се клати зъб и много често си измисля, че й се клатят най-невероятни зъби, вкл. кътници. За нейно съжаление засега няма никакви признаци за заклащане или смяна.
И Виктор така, но има надежда да се разклати по-стабилно един от долните. Как така той - най-големия в групата (по месеци) да няма паднал зъб? А другите вече имат по два-три паднали. Joy

И на Мони й е голяма мъка, че нито едно зъбче не й се клати все още. Mr. Green Това значело, че тя е по-малка от останалите в групата. Laughing

Мерки и теглилки - 125 см. и 21 кг.

Клер, Франческа, много са пораснали красавиците! Hug

# 143
  • Мнения: 1 171
maimp, честита малката принцеса Вяра! Да расте здраво умно и щастливо дете и да слуша батко, кака  и най-вече мама!  Hug
А като те знам теб...бързо ще си влезеш във форма!  Wink

# 144
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Теди в момента е с два клатещи се горни зъба и мисля в скоро време да посещаваме зъболекаря да ги вади, че да не стане като с долните - 2 реда зъби. Thinking Вчера лекарката казала, че са готови и двата, тоест доста са разклатени вече. Grinning

Ето статията за момчето-сумист.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=434859

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Алекс носи 32 № обувки - за сведение аз съм с 35-36 №  Joy
Висок е над 117 см и тежи 20 кг - доволна съм, изглежда добре детето  bowuu
(въпреки че е клечо де, ама така ще е, като не стои мирен изобщо, каквото хапне, го изразходва на момента, за ужас на бабите си)  Embarassed

# 146
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
ама така ще е, като не стои мирен изобщо, каквото хапне, го изразходва на момента

И при нас положението е същото. И с двамата. ooooh! Ядат и то понякога в такива количества, че направо се шашкам. Но единственият момент на покой е по време на сън. То енергия, енергия...абе страхотия. Crazy

# 147
  • Мнения: 2 255
какви мерки сте "подредили"  newsm78 ние явно сме у бебешката част още  Joy
Калоян е 17 кг с дрехи и 115 см ръст, обувки 28-29 №
и на мен ми се струва ОК  Peace иначе се храни повече от добре  Hug
той и батко му вървеше слабичък дребничък ...а сега е 188 см и цели 55 кила нейде ...маркуч та дрънка  hahaha не мога да го охраня явно и това си е ...а ще ми изяде и ушите вече  Mr. Green
та явно си е до ген  Thinking

# 148
  • Мнения: 763
Уф и на нас ни е болна тема тези непадащи зъби. Не щат да падат  и това си е! Simple Smile

# 149
  • Мнения: 458
гласувах в анкетата  - Ивайло си остава в ДГ предучилищна

като най малък 31 декември си е направо великан - при ръст 128 см, 32 номер обувки и тежи около 22-23 кила

най малък е на години в групата, но си се извисява на ръст, ама на акъл си е бебе, смятам да изкара предучилищната в ДГ, после да повтори предучилищната в училище.

Общи условия

Активация на акаунт