РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 009
  • 758
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 763
Добре дошли на новопристигналите! Честит рожден ден на порасналите дечица!

Да кажа едно "ох" докато децата спят. За утре имах планирано културно-масово мероприятие. Сетили се за мен добри умни хора, поканили ме. Организирах една сложна комбинация кой да гледа децата, днес цял ден се чудя за утре какво да облека и ей ти на - обадиха ми се от детската на Еми, че е с температура, та по спешност излетях да я прибирам.  Whistling Засега други оплаквания няма, та да видим. За съжаление си познавам чавето, вдигне ли температура, 3 дена не й мърдат. Преди Великден останах с двете деца въщи и по-едно време луднахме и тримата, та ето сега пак ни повтаря.  Rolling Eyes Ако изобщо има нещо хубаво в цялата ситуация е, че проблемът с тоалета за утре най-вероятно  е решен - ще бъда издържана в домашни панталони, чехли, блуза, със свободна арт прическа и леко налудничав поглед.  Mr. Green Най-вероятно културно-масовото мероприятие ще бъде заменено с посещение при педито. Днес я изпуснахме! Close
Дано бързо ни размине и малкият да не прихване! Praynig

Лулумба, ще взема и аз да разгледам в устата на Еми, че досега никакви признаци за разклащане няма!

# 211
  • Мнения: 4 371
Ееее, Шевролета Hug Бързо оздравяване! Поне чувство за хумор не ти липсва Mr. Green

Честито на рождениците, да са живи и здрави Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 987
Честито на рожденниците и от нас. Да са здрави и весели игри       bouquet

ШевролетаHug 

Марти много страда , че още няма нито един даже клатещ се зъб. Всяка сутрин се проверява  ooooh!  .

Добре дошли на Тан и Вики и yanuni и Калоян.    Laughing

# 213
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
шевролета, а дано този път сценарият е по-различен и утре детенце е съвършено здраво, а ти - на банкет. Hug

# 214
  • Мнения: 1 089
Момичета, благодаря за топлото гостоприемство.
Шевролета, бързо оздравяване на Еми! И дано малкият да не прихване, че налудничивият поглед е гарантиран.

# 215
  • Мнения: 9 814
Шевролета, целувки на Еми от мен и скорошно оздравяване.

# 216
  • Мнения: 763
Много сте готини всички!  Hug Hug Hug Благодаря ви! Дано утре имам добри новини! Peace

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Шевролета как сте днес? Дано се е разминала болестта Praynig

Тан  Hug добре дошла.

Ние днес сме пак на зъболекар, вече ще махат лекарството и ще слагат пломба  ooooh!

# 218
  • Мнения: 4 371
Ооох, Пепи го чака още един зъб за оправяне. Сума ти пломби и нито един клатещ се Thinking

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ооох, Пепи го чака още един зъб за оправяне. Сума ти пломби и нито един клатещ се Thinking

И Алекс няма паднало зъбче, а вече има 3 пломби и още една го очаква  ooooh! и все на 4-тите зъби. Успокоявам се, че 4-тите са само четири  Joy

# 220
  • Мнения: 4 371
 Joy

Пепи има повече, само тази година, от януари, са три пломбите и един умъртвен ooooh!

# 221
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Радвайте се, че са на млечните, защото например Цвети няма нито една пломба, но много рано взе да сменя зъби и ако е наследила зъбите на мама или тате-все едно, ще има доста пломби.
Ох, мацки, стискайте ми палци в Петък. Цвети след като боледува от свински грип есента получи едни ситни пъпчици на дупето, които не изчезват, а нарастват.Четох,четох, приличат на вирусен молуск. В петък сме на лекар, ама ако е това, се кюртират Cryи аз съм се втресла здраво още от сега...

# 222
  • Мнения: 301
Хайде и ние на отчет
Вчера бяхме на консултация при педито и подавам точни мерки 113 см струва ми се малко нисък и 23 кг .Напълно здрав хипер активен .Направиха ни ваксината Марти си гледаше през цялото време даже не се уплаши .Еха имам си истински мъж вече до себе си  Grinning
После бяхме на зъболекар понеже ни беше падлала пломба и има да правим още едно зъбче .Пак се държа мъжката и там .Нямаме никакви клатещи и паднали зъби,но ако се съди покака как и избиваха по два реда зъби без да се поклащат млечните ,та ходехме за всеки зъб при зъболекар да ни го вадят .
Цитат
Шевролета как сте днес?
и аз да чуя как сте днес .Дано сте със зачервени бузки и свежи  Hug
Цитат
че 4-тите са само четири
Ей Джони размя ме   Joy

Lucky Plam  преди да предприемеш каквото и да било иди и искай мнението на няколко специалисти   Дано всичко да отшуми и да не е нещо сериозно   Hug Hug Hug

# 223
  • Мнения: 143
Lucky Plam дано да се оправи бързо детенцето  Praynig и аз мисля че е хубаво да се консултираш с повече от един специалист Peace

Шевролета дано ви мине бързо и леко болестта  bouquet

И аз да ви се оплача Алекс миналия четвъртък го ударило едно момченце в градината по главата над лявото ухо  Close Върна се със главоболие дадох му лекарство мина обаче към 2-3ч.вечерта се събуди с рев ,че го боли много силно главата а на др.ден го заболя и ухото  ooooh! сега сме на антибиотични капки в къщи и май вече се оправя Praynig
Смятам като го видя баща му на въпросното момченце да му разкажа за случката да му обърнат внимание  Naughty

# 224
  • Мнения: 9 814
Добро утро,
много лоши работи чета.  Tired
Карам отзад напред
Михайлова, много ми стана гадно за Алекс. Непременно трябва да се говори с родителите на въпросното дете, особено, ако проявява постоянна агресия.
Лъки, дано на Цвети нищо й няма и да не се налага да ги кюртират.
 ZuzyM, хайде, хайде, нека има и по-нисички в темачиката, че мислех, че само Кати е от джуджетата /112 см., 16 кг./
Шевролета, дано сте по-добре днес. Ако не друго поне в Сф слънце грее.

Чета, че повечето дечица тук  имат вече паднало зъбче. Кати още не. Зъболекарката й каза, че колкото повече е кърмено детето, толкова по-късно падали млечните зъби. По тази логика Кати трябва да ги смени на 12 .  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт