РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 043
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Като се върнете от почивка вижте тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=493345.0
Знаете ли за тези пломби, слагали ли сте ги на по-големите си деца?

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Валка, тъкмо на последното ни посещение зъболекарката ни каза септември да отидем да "запечата" няколко зъбчета  Peace
Ние ще отложим за септември, защото на Алекс му се струпа доста ходене при зъболекар и се нуждае от почивка. Иначе съм "за" твърдо.

Приятни почивни дни ви желая на всички, които пътувате   bouquet

# 288
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Като се върнете от почивка вижте тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=493345.0
Знаете ли за тези пломби, слагали ли сте ги на по-големите си деца?

И ние ще запечатваме постоянните, чакам чичо док за зъби да каже кога е моментът.

# 289
  • Мнения: 112
Здравейте, пускам малко снимки от вчерашната ни разходка из Родопите. От тук до края   http://www.album.bg/lu4a/images/22962079/

# 290
  • Мнения: 987
Знаете ли за тези пломби, слагали ли сте ги на по-големите си деца?

Яна е с такива пломби от първи клас. Даже едната и се беше изтрила последния път като ходихме на профилактичен и отново я поставиха.

lu4a ,  нашето семейство е голям фен на Равногор. Често ходим . Вие къща ли имате там ?
Джони, тези дни ще ти звънна за по кафе. Вие къде се разхождате сутрин ?

Имам проблеми с моя Мартин - не иска да го постригвам  Mr. Green - искал да ходи с дълга коса  ooooh!  А вече е горещо и косата направо му се залепя за главата от пот .  Дайте идеи как да го придумам  Laughing

# 291
  • Мнения: 112
minimo, да, имаме къща. Родителите ми са от там и имаме къща, много роднини и много спомени.
За подстригването - ако има някой любим герой с къса коса, да заприлича на него newsm78, друго не се сещам, не сме имали подобен проблем за сега.

# 292
  • Мнения: 763
minimo, какво не харесва юнакът?
Ето, какво предлагам. Старата, добре изпитана тактика "добре, обаче...." Не искаш да се подстригваш, добре обаче......тъй като е лято ще започнеш да се потиш и ще ти тече под по дрехата и ще я мокри и това ще е гадно.   Може да си я развалиш /ако има любими дрехи/. Това значи да те обличам в стари дрехи, щото новите само ще ги развалиш.   За да не стане това, мога да ти обличам хубавите дрешки, обаче  ще трябва да ти връзвам косата, но пък тогава ще приличаш много на момиче и всичките момиченца ще искат да играят с теб на кукли, а момчетата няма да искат да играят с теб, щото ще си мислят че си момиче и няма да ти вярват, че не си. Така че, ако искаш да играеш на кукли, ок! Аз ти казах, какво може да стане, вече ти решавай!
Поне при нас такива неща много връзват. Особено, когато тонът е много приятелски. Един вид си споделяме и аз просто й казвам от какво се притеснявам. Намери това, което не иска и го вържи с подстригването или това, което много иска да прави, да гледа, да бъде и му обясни, че няма как да се случи ако не се подстриже.  Peace

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592


Джони, тези дни ще ти звънна за по кафе. Вие къде се разхождате сутрин ?



От вчера Алекс кашля и днес ходихме на лекар. Тъй, че като оздравее тогава ще се видим  Peace Играем най-често на градинката на Молдавия  Wink По-рядко на Белите брези, че е много гъчкано там.

Луча - страхотно настроение ми донесоха снимките ти  Wink

# 294
  • Мнения: 7 430
..аз да кажа - миналата седмица ВикторИо каза, че му се клати зъб, а в понеделник вече го беше Изял сигурно  newsm78
порасна ми момчето, а не искам  Cry

Много ми е сладък....като отида към него и започна "уж" да плача и да казвам, че ми е пораснал и възмъжал - и той вика: "Абе мамо, не плачи, аз съм тук до теб и винаги ще остана".....и аз  newsm45 newsm45 newsm45

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 10:37 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Дидеееееее какъв е този рев , я се стегни  Hug
Ми ще растат децата -  ти да не искаш все бебета да стоят  Laughing

А зъбчето - чакайте го на изхода  Wink как иначе ще дойде зъбната феичка  newsm78

Аз да ви кажа нашата кашлица стана много неприятна. Вчера му предписаха Димекс , но от него започна да кашля още повече и стана лаеща. Добре, че се сетих да го спра и остана само на Фенистил ... сигурно ще излезе нещо алергично Sad и таткото ни е с алергия от полени.

# 296
  • Мнения: 763
Лелеее, Джони, като чуя кашлица, тръпки ме полазват. Два пъти лежим в МА в Белодробното заради лаеща кашлица. Единствено инхалации ни спасяват - с Вентолин и само с физиологичен разствор. Миналата година купихме инхалатор и се родихме! От два дни Еми пак кашля, засега е не е много суха кашлица, но мен шубето ме тресе. Правим инхалации, пие противоалергични капки, но май ще търсим лекар. Вече два пъти я спасяват някакви таблетки с безумно дълго име и естествено инхалациите. Много ме е страх, че морският въздух май не й понася. Миналото лято отидохме във Варна, уж с намерението да стоим поне месец-два. Прибрахме се на 14 -я ден. Тя започна да кашля и  от ден на ден ставаше по-лошо. Сега пак сме се запътили за лятото, ама да видим!
Стискам ви палци да е нещо временно и да го преминете бързо! Hug
Дидка КОДЖАБАШЕВА , ама много ти е мил юнакът! Simple Smile Сигурно и аз ще се разцивря ако след време моето момче ми каже такова нещо. То засега повтрая само "матти" и "къна", каквото и да означават, но аз ще почакам!

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Шевролета - на нас ни е за 2-3 път да кашля Алекс и нямам много опит с кашлиците  newsm78
Дано се пооправи бързо.
А при вас как така на морете се развива кашлицата. Едно време помня, че казваха децата да ходят на море за да излекуваг кашлиците ...

# 298
  • Мнения: 763
Да, рано сутрин на плажа - йодните изпарения.
Близо две години живяхме там - Еми, дори ходи известно време на ясла там. Една от причините да се завърнем окончателно в София, беше именно тази кашлица, която разви. Там не й обърнаха никакво внимание - ларингит имала, да не пие бира /смеееех! #Crazy/, алергична била, всички деца кашляли.....Дойдохме си тук и по спешност влязохме в Белодробното. Беше си докарала астматичен бронхит. Вече тук изказаха мнения, че твърде вероятно, е варненският въздух да не й понася, тъй като детето било родено тук и родителите също сме от София. Не знам колко е издържана такава теория, но наистина две години вече ходим и след това имаме проблеми. Много се моля тази година да размине.

# 299
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Шевролета, Джони - бързо изчезване на кашлиците ви желая,  и здрави дечица Hug

Диде, и на нас взе да ни се клати едно долно зъбче, Алекс е супер щастлив/иска да е голям Crazy, и аз 'ич не искам да му падат зъбите, а той идва и ми казва: "Знам,че не искаш да ми падат зъбите,ама...един ми се клати,да знаеш Stop" Mr. Green Mr. Green

Хубав ден на всички желая Grinning, ето с тази песен: http://www.youtube.com/watch?v=eOkRCR40sqU

Общи условия

Активация на акаунт