РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 053
  • 758
  •   1
Отговори
# 420
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Маги, честита беззъба усмивка Hug

Благодаря ти Лу Hug

 При нас изминалата седмица беше на макс Crazy Имахме открит урок по английски, турнир по футбол в Зимният дворец, открит урок по народни танци,прощално тържество и след това прощално парти с цялата група/нали беше в предушилищна/, като в срядата беше ударният ден - английският ,футболът и за капак - концерт на Бонбоните Crazy Не ме питайте как оцелях - разнасях се напред -назад с тримата ми юнаци/таткото ни не е в България/, бебчо биде подготвен за екстремният живот,киойто го очаква с това семейство Mr. Green, но издържа стоически/само мама трудно си казва и името вече Crazy/. За капак успях и да падна в детската градина/на площадката Twisted Evil/, заради една плочка,решила да излиза/а бях с бебето на ръце Sick/ - сега съм ранена в коленете,толкова болезнено, че не ми се говори/ама се държа, нали пример давам Tired/. 

# 421
  • Мнения: 112
 magnoliamm, da  се чуди човек да се смее или да плаче HugНа теб хич не ти е било до смях. Честита ви Фея!
chevroleta , да ви е жива и здрава именничката! Много късмет в живота да има! smile3525
СедеФка , как е баткото? Лелеее, какво ли ни чака! newsm78

# 422
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
мама Саня,  колко плащате в Британика и за какъв период от време? Разкажи малко повече.
На нас ни предстои предучилищна в градината, така че моментът с раздялата с част от детството ще го усетим с година по-късно. Ама аз отсега съм се заразмислила и колкото и да ги гоня не бягат подлите мисли от главата ми. Thinking
Мама САННЯ, и аз се интересувам от Британика. Мисля, че е крайно време наесен Теди да започне с уроци по английски. Даже май сме поизостанали в това отношение. ooooh! Освен цените, кажи дали сте доволни и доколко напредват децата с езика? До нас има Британика, един езиков център (забравих му името, но казват, че е от добрите Embarassed) и "Хелън Дорон". И се колебая в избора.

Не помня точно, аз плащам на две вноски, може да се разсрочи и на четири, а ако се плати наведнъж в началото на годината има някаква малка отстъпка. Около 300 евро плюс минус 20 е цената за учебната година.

За самото обучение, както и на повечето места за деца на тази възраст от огромно значение е преподавателят. Първата година бях мн доволна. Втората жената беше доста "заспала" и децата не напреднаха особено, дори на песничките се запъваха. През тази година я записахме в някакъв междинен модул, з иначе трябваше да ходи с първокласниците, а там вече доста пишат и преценихме, че не е мн добре. И без това някои думи на български ги чете с англ произношение. Тазгодишната мис беше ОК. А избрах Британика просто з са в съседния блок, не съм проучвала други.

# 423
  • Мнения: 2 255
Леле-мале  Rolling Eyes magnoliamm тебе съм те признала за безстрашна отдавна  Peace
Всеки път като ти мерна лентичката и направо си представям какъв купон е у вас  #Crazy Направо незнам как се оправяш  newsm78 само като си предствя, вариант с 3 деца и че Калоян ще е най-големия.....и направо ми хвръкват очите  #Shocked а уж съм оправна  Joy

Добре сте минали с феята  Peace на Коко му се клати 1 зъб и онзи ден ми обясняваше, че феята според него оставяла по 50 лева на зъбче  smile3555 на послушните като него деца  Sick та  сега се убеждаваме, че му е много висока мизата  Joy

# 424
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Мама САННЯ, благодаря  Hug
Маги, направо си герой. Как успяваш... Peace Бебокът нали не се е наранил? А ти мажи колената с тези бебешките мазила срещу падане - помагат безотказно. И бързо да се оправяш  Hug

Добре сте минали с феята  Peace на Коко му се клати 1 зъб и онзи ден ми обясняваше, че феята според него оставяла по 50 лева на зъбче  smile3555 на послушните като него деца  Sick та  сега се убеждаваме, че му е много висока мизата  Joy

 hahaha Crazy Mr. Green

# 425
  • Мнения: 4 371
Леле, Мери, добре, че не си наранила бебо! Ти обиколи света напоследък, кога беше с таткото, кога си дойде в БГ Crazy

Утре къде ще водите децата?

# 426
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ааа, нема да се плашите от лентичката ми - вдъхновявайте се от нея Mr. Green Mr. Green А Алекс е най-прекрасният батко на света Heart Eyes Толкова е грижовен към най-малкият,че ми е най-голямата помощ/най-вече при приспиването/, докато мама вършее из къщата с досадните,но неотложни домакински "забавления" Grinning

И аз за утре се чудя как да ги зарадвам Thinking Thinking

# 427
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Моите ще са на градина-ясла, където предполагам, че ще им направят някакво тържество и ще им дадат подаръчета. И понеже сме на работа до късно, тържеството у нас ще е вечерно. Ще украсим къщата с балони, ще им направя торта и ще имат дребни подаръчета: музикална книга "Лебедово езеро" за Теди и филмчето "Колите" за Сашко.
Ако някоя от девойките си пада по балет, горещо препоръчвам книгата. Ето я:
http://www.dnes.bg/knigi/2010/05/26/lebedovo-ezero-scena-po-scena-za-deca.91693

# 428
  • Мнения: 763
magnoliamm, с такава закалка, плаша се ако си наумиш нещо - едва ли нещо може да те спре или да те уплаши! omm
Лу, дали ще я продават книжката в Oringe? Страхотна идея за Еми. Тя харесва балет и танци. За утре им бяха подготвили куклен театър в градината, обаче днес госпожата ми каза, че понеже имат Варицела и децата са малко, нямало да идват. Много тъпо, защото Еми чакаше и се радваше. Утре ще се разходим с Малчо до Скай сити да потърсим тази книжка. Това ще й е изненадата!

# 429
  • Мнения: 834
 newsm10, желязна си thumbsup Само така, какво са едни ожулени колене на фона на изпълнения с усмивки ден newsm19

Утре съм обещала, че изпълнявам желания Heart Eyes Момата, обаче още не е решила къде иска да ходи и какво да прави Rolling Eyes Ту иска пред Двореца на децата, ту иска да я водя на езда, ту иска да ходи на сладкарница....Везна, неориентирана работа Joy
Подаръка си го получи вчера- кладенеца от фермата на Schleich. Луднала е по техните фигурки и най- вече конете ooooh! Тъкмо купим едно животно и тя вече е маркирала с точка в каталога им следващото, много е нахална Mr. Green Като баба си е, по бащина линия Twisted Evil

Синковеца вече се поосвести. Вчера сутринта беше зле- болеше го много глава, гадеше му се, чернееше му пред очите. Даже малко се поизплаших да не са последици от ударите в главата Rolling Eyes, но снимките му пък бяха чисти. От първия, фронтален удар има 2 конеца на челото и няколко миниатюрни точки от стъкла по клепачите и лявата буза, пукнат му е и носа. От втория страничен удар с 2-рата бутилка е по- гадното, защото е цепнато дясното ухо, надолу почти цялата буза и  част от долната устна. Вчера още не можеше да се храни, защото не може да си отвори достатъчно устата- веднага се сцепва и тръгва кръв Sick Днес вече е по- добре, раните имат дебели кори и 2 пъти яде. Това е от събота сутринта, като предупреждавам че е гадно и не е за хора с лабилна психика: http://media.snimka.bg/6376/019007376.jpg  http://media.snimka.bg/6376/019007392.jpg
На 99% е намерен човека, виновен за това. Остава да го разпознае дали наистина е той. Намериха го приятелите му, да не помислите, че полицията си е размърдала задниците Wink.
Пред дилемата е дали да си търси правата /което е утопия в наща Татковина/ по нормалния ред или да отвърне на удара #Crazy /от което се ужасявам/. Идваха тази вечер в къщи работодателя муи един съсед / влиятелен човек в 3-то РУ/, съветваха го да подаде жалба и да си изкара медицинско, пък другото било тяхна работа. Дано вземе правилното решение, иначе ....вече незнам Sad ooooh! ooooh! Иде ми да крещя: Спрете Земята, искам да сляза!!!

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 00:10 от СедеФка

# 430
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ, ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО- ГОЛЕМИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА!
  bigdance2  ura newsm18
ЖЕЛАЯ ВИ ПРЕКРАСЕН ДЕН!
СедеФка, Hug

# 431
  • Мнения: 3 246
Честит празник на всички, да са живи и здрави дечицата!

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
СедеФка  Hug заболя ме сърцето като видях снимката...
Кураж и оздравяване без последствия желая на момчето ти  Peace

# 433
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Честит Ден на Детето   bouquet  bouquet Нека направим нашите деца най-щастливите и спокойните деца, а ние - ние,никога да не губим и да не забравяме детското в нас  bouquet


Аз се чудя къде да заведа тримата юнаци да празнуват - нищо интересно не срещнах, дъждът няма да ме спре/Седефче, имам желязо-дефицитна анемия, та незнам дали съм толкова "желязна" Wink Wink/, но както казваш ти - един дъжд нема ме разтопи, само най-много да ръждясам Crazy Давайте ми идеи  моля Hug

# 434
  • Мнения: 987
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ НАС НА ВСИЧКИ СЛАДУРЧЕТА .ВЕСЕЛ И УСМИХНАТ ДЕН ( въпреки дъжда)

Общи условия

Активация на акаунт