РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 51 992
  • 758
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 931
Честит първи учебен ден на всички дечица в училище и в предучилищната.
Аз моя юнак не го виждам как ще учи, толкова е щур и бързо всичко му минава, че не знам как ще се задържи за повече от 5 - 10мин. да седи на едно място и да се учи. Дано да се укроти малко.

# 646
  • Мнения: 112
Честит празник на всички малки и порастнали ученици!
На всички първокласници пожелаваме много успехи и спокойна учебна година! smile3529
Митето днес беше за първи път в предучилищната стая вучилище. Не усетих да се е притеснил, беше весел и спокоен
Ето го с Илона и дядо Митко

# 647
  • Мнения: 723
Чести първи учебен ден на първолаците  и на посещаващите  предучилищна група,

Васко беше като вцепенен,в двора на училището беше такава суматоха,че едно от дечицата поиска да си тръгва Laughing,
напазарувах ризки и фланелки,че време нямаше до днес Crazy Joy,

снимки на домочадието показвам
http://picasaweb.google.com/maria.mutafchieva/PrinceAndPrincesse … 15677831493275298

# 648
  • Мнения: 112
maimp , невероятни са дечицата ти , да са ти живи и здрави! (И баща им не е за пренебрегване smile3503) Чак ми се прииска трето дете newsm78

# 649
  • Мнения: 723
maimp , невероятни са дечицата ти , да са ти живи и здрави! (И баща им не е за пренебрегване smile3503) Чак ми се прииска трето дете newsm78

от мъжа ми ли Crazy Joy,
заемам го,има качествен генетичен материал Joy

шегата настрана,много е весело с три,
много е и трудно-физически на този етап Laughing,
онзи ден седнах на кафе "сама" за половин час и все ми се струваш,че нещо съм забравила ooooh! Joy

Луча,твоят юнак много ми прилича на едно бургаско момченце Grinning,
с тези очички -маслинки-невероятен е

# 650
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
maimp , невероятни са дечицата ти , да са ти живи и здрави! (И баща им не е за пренебрегване smile3503) Чак ми се прииска трето дете newsm78

Невероятно красиви дечица!
lu4a, ама си голяма подстрекателка,извъртях 100 снимки да видя таткото Embarassed Joy
И за каквото всъщност влязох:
Честит първи учебен ден на всички дечица! Да са ни здрави и много  любознателни!

# 651
  • Мнения: 723
maimp , невероятни са дечицата ти , да са ти живи и здрави! (И баща им не е за пренебрегване smile3503) Чак ми се прииска трето дете newsm78

 
lu4a, ама си голяма подстрекателка,извъртях 100 снимки да видя таткото Embarassed Joy

Божкеееее,добре че Боян не чете форума Crazy,поне не знам да го чете,де, Joy,
освен,че е хубав е и много умен Laughing Crazy Joy,
ма то и аз ,де,
айде сега,умря ли циганката,жива ли е Joy

# 652
  • Мнения: 668
Страхотни са! Heart Eyes

Честит първи учебен ден на всички дечица и от мен! Днес на моето диване му лиснах малко вода, та да му върви по вода - пък той ми се разсърди и мина по сухото.  ooooh! Ами козел, какво да го правя.  Crossing Arms Вече за всичко трябва първо да питам.  Mr. Green

# 653
  • Мнения: 581
Честит първи учебен ден на всички първолаци и дечица в предучилищните групи!!!
На всички пожелавам да се добри ученици.
Аз вода сутринта не се наложи да плисвам. Има ме дечица във входа ученици и първолачета и сутринта като излязохме всичко беше мокро.Всеки беше плиснал водичка и за нас.
 Снимките на домочадието са  newsm74
Нашето домочадие също е станала голямо от скоро време. Валя на всички разправя в градината,че има куче и сестричка. Кучето е на сестра ми а сестричката е всъщност нейната  първа братовчедка.

# 654
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
miamp, страхотни са ти дечицата!  Hug То ясно, че таткото няма да го дадеш без бой, ами аз да се наредя на опашката с една кандидат-снаха. Grinning

# 655
  • Мнения: 723
miamp, [/b, ами аз да се наредя на опашката с една кандидат-снаха. Grinning

После да не ме търсиш да ми го връщаш Joy,
нека се поошлайфа малко  "характер-НО",че е особняк и труден Laughing

# 656
  • Мнения: 1 280
 Честит първи учебен ден /то втори вече, ама  Embarassed / на всички дечица  Hug
 Моят син вчера ме предупреди да съм си знаела, че изобщо не му се учи  ooooh! Това от сега.  Crazy Тъй като предучилищната ще я кара в градината със старите си госпожи и група, тази сутрин учителката ме пита къде ми било "старото дете", не бил същия. Т.е. от кроткото агънце се превърна в диване  Whistling
  Чета с интерес разказите на тези, чиито деца са в училище вече. Ние не усетихме много вълнението, защото си е по старому всичко, в градината нямаше някакво специално вълнение, всички се познават, но от сега ме тресе за догодина.  Crazy

 Миме, децата ти са прекрасни  Heart Eyes Вяра прилича много на батко си, а Васко и София мнооого са пораснали. Аз снаха нямам за даване, ама една от щерките ти взимам веднага, избери си, ако не, взимам и двете  Laughing
 lu4a и твоите дечица са големи сладури  Simple Smile

# 657
  • Мнения: 2 529
Честито на всички първолачета и предучилищни със закъснение, но от сърце!   bouquet

Моят син е в предучилищен клас към училище (частно) и вчера наистина беше доста вълнуващо за него, както и днес също, защото вчера си беше само тържеството. Мисля, че му харесва и единствено ме притеснява, че е много палав и не седи на едно място  Embarassed Иначе е много различно от детската градина и веднага се усеща прехода. Надявам се, всичко да минава добре  Praynig

maimp , прекрасни дечица и аз не мога да не се присъединя, да са ти живи и здрави!!!  Sunglasses

# 658
  • Мнения: 1 391
Честито на всички първолачета и предучилищничета! Да им върви по вода и много успехи да жънат!

Ели е в предучилищна в градината и няма кой знае каква разлика или поне засега не забелязвам, освен че вече е от най-големите и е отракана мадама. Правиха тържество, като преучилищната група изнасяха концерта на по-малките - облечени в народни носии, песни танци, бяха много сладки  Grinning. Напоследък много активности й възлагат от тази ДГ. Миналата седмица беше мажоретка на едно състезание в НСА, а скоро щяла да ходи и на състезание за мажоретки. /това е организирано от латино танците в градината/. Инак предполагам няма да има никакви трудности, тъй като пише и чете отдавна, както и брои и смята лесни неща.

Маимп - страхотни дечица - голяма красота, прииска ми се трето чак като ги гледах твоите!
Лятото изкарахме чудно и забавно - много весела планинска и морска ваканция спретнахме

тук снимки от първия предучилищен ден на Ели
а в другите албуми има море и планина и рд Simple Smile

# 659
  • Мнения: 9 814
Страхотни дечица, да са ви живи и здрави.
Кати беше разочарована, поне РД в неделя я обнадеждава.

Общи условия

Активация на акаунт