РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 032
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 283
Мила Вяра,честит празник на 4 патерици! Crazy Желая ти мнооого Здраве, Щастие, Любов и Късмет. Hug Бъди все така чаровна, усмихната, обичана и чувство за хумор. Grinning Прегръщам те силно, макар и виртуално , и с надежда един ден да стане и наяве. Heart Eyes

Честит Рожден Ден и на Кати на куц крак.  bouquet Да е жива и здрава и само радост и усмивки да носи на цялото семейство. Heart Eyes

maimp, Много Здраве и Късмет желая и на твоите малки именнички. Grinning Имаш прекрасни дечица. ..какви очи само.. Crazy Пу-пу..да са живи и здрави. Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 112
Честит рожден ден, Холи! newsm67  ura
Весел празник и много подръци!

# 677
  • Мнения: 2 255
Мила Вяра,честит празник на 4 патерици! Crazy Желая ти мнооого Здраве, Щастие, Любов и Късмет. Hug Бъди все така чаровна, усмихната, обичана и чувство за хумор. Grinning Прегръщам те силно, макар и виртуално , и с надежда един ден да стане и наяве. Heart Eyes
Ей Джу много благодаря   bouquet да ти се връщат тъпкано всички пожелания  thumbsup
Честит рожден ден на Холката, да е много здрава, усмихната и все така палава и чаровна калпазанка  newsm59
А на теб пожелавам да пребориш най-накрая това учене  Praynig и да имаш повече време за 3мата сладури и за ...торти  Wink Целувам те  lovekiss и съм сигурна, че някой ден ще е и наяве  Peace

# 678
  • Мнения: 723
Честито на празнуващите,много здраве и усмивки пожелавам,

днес в Бургас есента се показа-хладна,но и слънчева,дано запази  този си вид повече време Simple Smile,

утре било 22-ри,
за човек,който не гледа телевизия и не знае датите,напомнянето на класната на Васко,че в сряда ще почиват ,ми дойде изневиделица Simple Smile

Лек ден,момичета Simple Smile

# 679
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честито на всички празнували и празнуващи! Зло да ви забрави,  от здраве и щастие да не се отървете!
Аз с маалко закъснение Embarassed качих снимки от РД на Цвети, който има желание може да ги види тук:
http://www.facebook.com/album.php?aid=39100&id=1000000907336 … &l=67da94e7cf

# 680
  • Мнения: 1 283
Благодаря ви момичета! Hug

Почерпете се за здравето на 6 годишната ни кака(която е много горда с факта Sunglasses)и нека всички да сме живи и здрави и да се радваме на дечицата си! Heart Eyes





Вярка, благодаря ти за пожеланията но ученето няма край мила... Tired Аз онова което учех преди за сега съм го спряла. Blush, защото е доста трудно и изисква мн четене, а с малката няма време и сега започнах курсове свързани с работата ми. Та така...луд умора нема. Crazy Crazy

До скоро и цункиии! Hug

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Да е жива и здрава кака Холи  Hug
Як купон и много подаръци!
Вяра със закъснение ЧИД, бъди здрава и обичана  bouquet
Сърдечни пожелания и за останалите наборчета,които пропуснах да поздравя  bouquet

# 682
  • Мнения: 4 371
Честито на всички с повод Hug
Желая много здраве и сбъднати мечти!



След три дни ходене на градина Пепи се прибра със сополи, събота и неделя ударно лекарства и сополите спряха, но от снощи кашля ooooh!
Днес давайки му лекарство, видях, че има втори ред зъби долу Shocked Вярно, че са само два нови зъба, но много се стреснах от гледката. Веднага звъннах на зъболекаря, каза да отидем утре, ако не пречели млечните, няма да ги вади. Сигурно не пречат, те са на почтно разстояние.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Хе-хе Дуци не се притеснявай - скоро ще паднат млечните и ще си имаш щърба баба  Laughing
А за сега си имаш акулка  Wink

# 684
  • Мнения: 4 371
Извадиха му ги днес. Беше на зъболекар с баща си, първо са му сложили детска упойка с вкус на малина Crazy, която не го е хванала и после са му сложили по-силна. Сега трябва да яде по-течни храни.
Преди време му бях купила едно крокодилче(подобно на този заек), в което се слагат първите зъбки и днес му го дадох, много е щастлив. Питах го феята на зъбките какво ще му донесе, а той каза, че тя не съществувала Mr. Green Направо сме на далавера.

# 685
  • Мнения: 2 255
..Вяра със закъснение ЧИД, бъди здрава и обичана  bouquet...
Мерси  Peace
Дуци, определено сте на далавера  hahaha Калоян пък отсега се пазари при следващия паднал зъб каква ще е мизата на Феята  Mr. Green направо е като чичо Скрудж  Joy

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Пък Алекс ме преследва цял ден с въпроса "Ама кажи сега истината, нали няма зъбна феичка и вие с татко сте ми сложили подаръка?" Подозирам, че баткото по е настроил  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 4 371
Той още не знае стойността на парите, което за мен е добре Mr. Green Все пак му сложих три лева под възглавницата(в пликче, да не мислите, че така съм изпляскала мръсните пари Naughty Joy) да си купи бонбони днес и той гордо ги показа на госпожата Joy

# 688
  • Мнения: 2 255
Той и Калоян не знае стойността им, обаче май мнооого обича парите за мое съжаление   Sick но е факт, където намери стотинки ги прибира е една торбичка, която вече сменям за не знам кой път, тъй като й се късат дръжките от тежестта  Mr. Green и само я разнася точно като чичо Скрудж  Smile периодично ме кара да ги броим и направо ми се завива свят  #Crazy

# 689
  • Мнения: 4 371
Хахахах hahaha
Ние си имаме касичка, в която преобладават "жълтиците" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт