Как и с какво да премахнем неприятното потене под мишниците!?

  • 199 893
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 623
Одорекс  Peace казали са вече .
Имам проблем със щитовидната жлеза Одорекса ме избави от тази съпътстваща го гадост .

# 31
  • Мнения: 54
Много благодаря за информацията. Май няма да е зле и аз да отида на лекар да видя дали нямам проблем със щитовидната жлеза, но си мисля, че е по-скоро на нервна почва, защото усещам кога се потя и кога не и съм стигнала до този извод. По-гадно нещо от това няма, защото не може да се оправи или е страшно трудно и лошото е как да обясниш на хората като видят как си се изпотил, че е от притеснение и на нервна почва, всички знаем колко е гадно да видиш изпотена жена:( Поне лятото ме спасяват потниците, а пролетта и есента е най-зле, защото блузите са са с дълъг ръкав, но тънки. Наистина ще е хубаво ако някой намери лек да пише, че освен на чудо на друго не се надявам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3
Да, на нервна почва е. Както и да е , може да опитате и с ролката на Виши, бялата, има и други марки.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 67
И аз съм твърдо ЗА одорекс. Ползвам го от много време и съм супер доволна. Моя мъж използва този другия за крака и също е много доволен.

# 34
  • Мнения: 2 161
Аз съм доволна от Виши много и го използвам години наред.Но тъй като той все пак има мирис,а не искам да ми се смесва с парфюма,наскоро си взех ролка на Юсерин.Същият ефект като виши,само дето няма миризма.

# 35
  • Мнения: 6 623
Много благодаря за информацията. Май няма да е зле и аз да отида на лекар да видя дали нямам проблем със щитовидната жлеза, но си мисля, че е по-скоро на нервна почва, защото усещам кога се потя и кога не и съм стигнала до този извод. По-гадно нещо от това няма, защото не може да се оправи или е страшно трудно и лошото е как да обясниш на хората като видят как си се изпотил, че е от притеснение и на нервна почва, всички знаем колко е гадно да видиш изпотена жена:( Поне лятото ме спасяват потниците, а пролетта и есента е най-зле, защото блузите са са с дълъг ръкав, но тънки. Наистина ще е хубаво ако някой намери лек да пише, че освен на чудо на друго не се надявам Simple Smile

Ами всъщност то нарушения в щитовидната жлеза влияят на нервната с/ма.

# 36
  • Мнения: 1
Одорекс ,най-доброто срещу потене..ползвала съм го има страхотен ефект Simple Smile

# 37
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Аз ползвах досега рол-они против изпотяване, но те имат действие само 4-5 часа при мен. Освен това, някои от тях оставят бели петна по дрехите, а имам доста черни блузи. Преди две седмици си взех дезодорант "DOVE" Invisible Dry / Anti White Marks/.  Не мога да го нахваля. Трае от 6 ч. сутринта до вечерта. Не се изпотявам, наистина не цапа, не се натрапва аромата му и не пречи на парфюма ми. Опитайте, няма да останете разочаровани. Отдавна не съм оставала толкова доволна от козметичен продукт.

# 38
  • Мнения: 245
Damaris, щом нищо не помага, а си проявила реакция към Одорекс, защо не се консултираш с дерматолог за инжектиране на ботулинов токсин против изпотяване.

# 39
  • Мнения: 330
Damaris, щом нищо не помага, а си проявила реакция към Одорекс, защо не се консултираш с дерматолог за инжектиране на ботулинов токсин против изпотяване.
Консултирах се и с дерматолог и с друг лекар. Дерматолога спомена за някакви инжекции, че те можело да помогнат, но каза, че не е препоръчително и било много крайна мярка. Но не знам дали са със същото Rolling Eyes Ти пробвала ли си го?

# 40
  • Мнения: 35
Аз ползвам рол-он на Рок и е едно от малкото неща против изпотяване от които съм доволна

# 41
  • Мнения: 245
Damaris, щом нищо не помага, а си проявила реакция към Одорекс, защо не се консултираш с дерматолог за инжектиране на ботулинов токсин против изпотяване.
Консултирах се и с дерматолог и с друг лекар. Дерматолога спомена за някакви инжекции, че те можело да помогнат, но каза, че не е препоръчително и било много крайна мярка. Но не знам дали са със същото Rolling Eyes Ти пробвала ли си го?

Не съм го пробвала, но днес точно се рових из нета и гледах презентацийка за приложенията на ботулиновия токсин. Аз с Одорекс нямам проблеми, не ми се налага дори да го ползвам всеки ден, а само от време на време.

# 42
  • Мнения: 89
Извинявам се, че не съм чела предните мнения, може някой да е споменал.
За нас си сме открили решение на този проблем с едно просто и ефикасно средство, което струва около 30 стотинки  Simple Smile.
И това е хлебната сода или сода бикарбонат.
Процедурата е следната, изкъване, обезкосмяване (ако се прави) и попиване на влажността от кожата с хавлия, докато е още влажна леко кожата под мишниците, се "напудря" със сода, частта която е излишна сама си пада, а може и леко да се поизтупа.
Открихме този метод, покрай четене на разни материали за козметика без химии и покрай това, че моят приятел (без да има кой знае какви проблеми с потенето) не беше доволен от никакви стикове, деота и тем подобни химии и ефекта просто беше поразителен Simple Smile.
Препоръчвали сме и на други хора, действа  Peace

Препоръчвам горещо ! Преди постоянно се деодорирах и от време на врее получавах алергични реакции, особено лятото, а към содата няма как да се получи подобно нещо.

# 43
  • Мнения: 0
Определено проблема с изпотяването е много неприятен!!! Затова се поинтересувах как да го премахна. Толкова се бях вманиачила, че изчетох всичко възможни фороми за това как да се справим с изпотяването. Сега мога да зарадвам всички, като ви кажа да не се лъжете с дезодорантите против изпотяване. Определено премахват неприятната миризма но до там! Купих си ОДРЕКС део и това нещо направи чудеса  Hug  Simple Smile Още с парвото напръскване изпотяването спря. Най-хубавото е че вече го има по аптеките и всеки може да си го купи. Не съм много запозната с това до колко е наистина безопасен, но когато имам време ще се консултирам с лекар. Важното е, че вече мога да изглеждам перфектно без мокри петна по блузата! Пробвайте  може и да ви помогне, ако не от опит глава неболи   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 158
още един глас за одорекс Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт